Şimdi Ara

Ordan Buradan Duyduğunuz Bilgilere İnanmayın [Hasta Oldum]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
23
Cevap
0
Favori
231
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Ordan Buradan Duyduğunuz Bilgilere İnanmayın [Hasta Oldum]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1067 Mesaj
    Bu vücut geliştirme işini oldum olası sevemedim. Çocukluktan beri spor yaparım karate, boks, judo, güreş yaptım bunların yanında birde yazın Sapanca gölünde bol bol yüzerim ve bana kalırsa gayet de fitim gösteri yapıcam diye şişmeye gerek yok. Bu arada beslenmeme hiç dikkat etmedim ne yiyoduysam yine onu yedim zaten fazla yemek ayırt etmem çok şükür ama bi görünüş için bu yaptıklarınız harcadığınız zaman vs. çok saçma ve gereksiz. Haa tabi ben zinde olmak güven sağlamak için yapıcam diyosanız size tavsiyem benim yaptığım şekilde yapın. Bu sporları yaparken de şampiyonlukları, mücadeleleri kovalamak totem yapmak, maçlarda yaptığın heyecan da paha biçilemez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vTeck -- 23 Şubat 2016; 0:16:55 >
    |
    |

Şüphesiz o (Kur'an) sen ve kavmin için bir şereftir (veya öğüttür). Ondan sorumlu tutulacaksınız. (43/Zuhruf: 44)

İstikbal göklerdedir...
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: Smartyy

Günde ne kadar su tüketiyordun?

3 Litre

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Ve body building boş iş diyenler artılasın demiş arkadaş.sadece gülüyorum. :)
    Bu işle uğraşmasam bile yapanlara saygım var.hiç kolay bir iş değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Reklamlar
üniversite
son dakika
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.