Şimdi Ara

Orangi Pi PC: Mini PC, Geliştirme Bordu - 8,54$ (BİTTİ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
3
Favori
3.802
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haber veren arkadaş sağolsun ihtiyacım vardı hora geçti.

Ayrıca aliexpress adaptör linki veren arkadaşta sağolsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu cihaza usb wifi adaptör takılıyor değilmi cihazın android ve linux sürümleri wifi driverları barındırıyor mu acaba

Gearbest artı 0.19$ ücrete takip no veriyor bu takip no ile türkiye içinde takip edebilirmiyiz kargoyu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakalak

Bu cihaza usb wifi adaptör takılıyor değilmi cihazın android ve linux sürümleri wifi driverları barındırıyor mu acaba

Gearbest artı 0.19$ ücrete takip no veriyor bu takip no ile türkiye içinde takip edebilirmiyiz kargoyu

Raspberry pi 3 150Mbps USB Wireless Adapter WiFi 802.11n 150M Network Lan Card for PC Laptop FOR Raspberry pi
    http://s.aliexpress.com/fu2m2i6N
    (from AliExpress Android)

Bu urun uyumluymus hocam.
    Ayrica diger soru icin eve netherland postu secip takip kodu alin hem takip edersiniz hem de hollanda uzerinden hizli geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: savasma

http://www.aliexpress.com/item/5V-2A-Power-Charger-Adapter-High-Quality-DC-Power-Adapter-Power-Supply-Adapter-For-Banana-Pi/32657534854.html?spm=2114.13010608.0.67.ikwVUW

ben bu adaptörü aldım sorunsuz çalışıyor.
    bunu almadan önce usb kablo vardı ve 5v 2a herhangi bir adaptörle çalıştıramamıştım.
    ethernet ışıkları yanıyordu ama sanıyorum güç yeterli gelmiyordu.
    aldığım adaptörü takınca ethernet ışıklarının haricinde board'ın üzerindeki kırmızı ışıkta yandı ve çalıştı.

tespitim şu oldu; usb kablo adaptörden yeterli gücü çekemiyor...

Çalışmayan bi usb kablosunu kesip ucuna konnektör taktım, GPIO pini üzerinden, değil usb adaptör, basit bi powerbank ile bile çalışıyor. Aliexpress'ten aldığım usb güç kablosuyla hiç bi şekilde görüntü alamamıştım.

Orangi Pi PC: Mini PC, Geliştirme Bordu - 8,54$ (BİTTİ) Orangi Pi PC: Mini PC, Geliştirme Bordu - 8,54$ (BİTTİ)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi olivier_kahm -- 15 Temmuz 2016; 9:13:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: olivier_kahm

quote:

Orijinalden alıntı: savasma

http://www.aliexpress.com/item/5V-2A-Power-Charger-Adapter-High-Quality-DC-Power-Adapter-Power-Supply-Adapter-For-Banana-Pi/32657534854.html?spm=2114.13010608.0.67.ikwVUW

ben bu adaptörü aldım sorunsuz çalışıyor.
    bunu almadan önce usb kablo vardı ve 5v 2a herhangi bir adaptörle çalıştıramamıştım.
    ethernet ışıkları yanıyordu ama sanıyorum güç yeterli gelmiyordu.
    aldığım adaptörü takınca ethernet ışıklarının haricinde board'ın üzerindeki kırmızı ışıkta yandı ve çalıştı.

tespitim şu oldu; usb kablo adaptörden yeterli gücü çekemiyor...

Çalışmayan bi usb kablosunu kesip ucuna konnektör taktım, GPIO pini üzerinden, değil usb adaptör, basit bi powerbank ile bile çalışıyor. Aliexpress'ten aldığım usb güç kablosuyla hiç bi şekilde görüntü alamamıştım.

Orangi Pi PC: Mini PC, Geliştirme Bordu - 8,54$ (BİTTİ) Orangi Pi PC: Mini PC, Geliştirme Bordu - 8,54$ (BİTTİ)

Hocam bu alet çok mu ısınıyor, hem soğutucu hem fan takmışsınız. Çıktı yine bir masraf daha.

• Aslında sıcaklığı takip etmedim. Aleti alırken bi hevesle almıştım. Kişisel kullanım amaçlı bi sunucu kurdum, 7/24 açık tutuyorum, soğutucu olsa iyi olur diye takmıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi olivier_kahm -- 15 Temmuz 2016; 10:00:25 >
  • quote:

Aslında sıcaklığı takip etmedim. Aleti alırken bi hevesle almıştım. Kişisel kullanım amaçlı bi sunucu kurdum, 7/24 açık tutuyorum, soğutucu olsa iyi olur diye takmıştım.

sunucuyu ne için kullanıyorsunuz acaba?
  • Fiyatı 8,54 dolara düşmüş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi olivier_kahm -- 15 Temmuz 2016; 14:23:28 >
  • quote:

Fiyatı 8,54 dolara düşmüş.

dun aldım diye aradaki farkı talep ettim
  • Sepete attığımda ürün 19.99$ oluyor.
  • kalemberbat44 K kullanıcısına yanıt
    Evet, sepette "Sorry,flash sale is over." diyor. Sanırım tükendi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Donanım.Uzmanı

quote:

Fiyatı 8,54 dolara düşmüş.

dun aldım diye aradaki farkı talep ettim

Alırsanız biz de yazalım ama hata oluşmuş sanırım.
  • Sabahtan beri almaya çalışıyorum fakat "Sorry, your card is unable to authorised. Please try another card or choose a different payment method. (Error Code:430450) " hatası veriyor.Fazladan alıp da satmak isteyen varsa yazabilir
  • Kargolanan var mı benimki hala hazırlanıyor görünüyor.

• HilmiE H kullanıcısına yanıt
    Ben alırken 20 Temmuz'da kargolanır diyodu, benimki de aynı durumda.

• Hata oldu demeseler bari

• quote:

Orijinalden alıntı: HilmiE

Hata oldu demeseler bari

konuştum ben stoğa girer girmez kargolıycaz dedi ticketa cevap veren görevli
  •  Orangi Pi PC: Mini PC, Geliştirme Bordu - 8,54$ (BİTTİ)
    fırsatı kaçırıp hala almak isteyen varsa
    GBOrange kodu ile 12,80 $ a geliyor
  • Paylaştığınız ürün Orangi Pi One, en önemli eksisi RAM boyutunun 512MB olması. Aliexpress'te de benzer bir fiyattan satılıyor.
    http://www.aliexpress.com/item/Orange-Pi-One-ubuntu-linux-and-android-mini-PC-Beyond-and-Compatible-with-Raspberry-Pi-2/32603308880.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi olivier_kahm -- 27 Temmuz 2016; 15:24:11 >
  • quote:

Paylaştığınız ürün Orangi Pi One, en önemli eksisi RAM boyutunun 512MB olması. Aliexpress'te de benzer bir fiyattan satılıyor.
    http://www.aliexpress.com/item/Orange-Pi-One-ubuntu-linux-and-android-mini-PC-Beyond-and-Compatible-with-Raspberry-Pi-2/32603308880.html

iyiki uyardnız bende aynsıı zannetmiştim

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.