Şimdi Ara

Orange Is The New Black (2013- ) | IMDB: 8.5 (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
181
Cevap
7
Favori
5.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

7.bölüme geldik, hala müdahale etmediler şunlara, ama eğlenceli gidiyor şimdilik, bu arada şimdi farkettim, ilk başta kayıdın ne zaman yapıldığının tarihi var, 26 ekim 2016, 7 aydır bizi bekletiyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • s05e10

çok heyecanli yerde bitti, son 3 bölümü de sızdırmazlar mı acaba

• ben bekliyorum çıksın diye ayıp olmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

ben bekliyorum çıksın diye ayıp olmasın

• arkadaşlar diziyi yeni izlemeye başladım böyle yavaş ve sakin izliyorum gayet eğlenceli ve dram yönüde güzel bence.

ama şunu sormak istiyorum tüm sezonlar hapishanede geçiyor demi sadece evet yada hayır şeklinde cevap verin spoiler olmadan lütfen.

çünkü hapishane konulu dizi zaten az var piyasada olanlarıda izledim zaten. oz vs vs.
  • Santiago Munez kullanıcısına yanıt
    karakterlerin geçmişini izlediğimiz sahneler dışında evet
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • WISDOM kullanıcısına yanıt
    ana wisdom kedi olmuş.

hocam teşekkürler birde neden her mesajın altında yönetici tarafından değiştirildi yazıyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Santiago Munez -- 23 Mayıs 2017; 15:18:42 >
  • Santiago Munez kullanıcısına yanıt
    rica ederim
    bir sıkıntı var düzelir herhalde yakında
  • dizinin puanı yuksek bir de dizi platformaları arasında en çok izleyici sayısını almıs ama forumda konusu 7 sayfa , neden acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: unpop

dizinin puanı yuksek bir de dizi platformaları arasında en çok izleyici sayısını almıs ama forumda konusu 7 sayfa , neden acaba ?

ayrıca çokta anlamlı güzel dizi şimdiden gelecek sezon onayını aldı yeni sezon daha başlamadan netflix en çok izlenen dizisi house of cards ile birlikte en eski orjinal yapımı öyle de bir özelliği var
  • çok hoş bir recap bayıldım.

• WISDOM kullanıcısına yanıt
    5x11 12 ve 13 sızmış zannedersem hocam

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Sızma değil. Bugün çıktı zaten.
  • Ben de başlamayı düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ron Swanson

• quote:

Orijinalden alıntı: Ron Swanson

• s05

güzel bir sezondu, son bölümler daha iyi olabilirdi sanki

mcc'den olan hatunu da saydıklarında 1 fazla çıkmasi lazımdi, ama koreli olan artık nereye kaçtıysa dönmez, o yüzden farketmeleri biraz uzun sürecek

• Az önce bitti 5x13. Dizi kendine çok bağladı ya. 1 ayda bitti sanırsam tüm dizi. İşsizlikten sabah akşam bunu izledim ve sıkmadı hiç.

Tarihte istediklerini elde eden isyan çıkarmış bir hapishane var mı? Çok merak etttim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5. Sezon

Sezon tamamen isyan ve sonrasında gerçekleşen olaylar üzerinden gittiği için kimi zaman bitse de normale dönseler dedim. Sezonun ortalarında iyice tempo düşmüştü tekrar yükseltmeyi başardılar neyse ki ve finali de çok güzel olmuş.

Sezonun parlayan yıldızı hem geçmişi hem de hapishanede yaptıklarıyla Freida oldu. Keşke daha fazla gösterseydiler geçmişinden sahneler. İsyanda ayrılan grupların temsil ettikleri şeyleri de iyi düşünmüşler. Haklarını arama konusunda siyah ablalar başa geçti. Piscatella bunu hak ettin hiç üzülmedim sana. Piper ve Alex en itici karakterler olma yolunda devam ediyorlar. Şu iki salak eleman hatta Daya bile bunlar kadar sıkıcı değil yav. Çoğu karakter yine harikaydı, o kadar dramın yanında bayağı da eğlenceli bir sezon olmuş.

Finaldeki şarkı da çok sevdiğim bir parçaydı;

• ya şu netflix hala son 2 sezonu eklemiyor beni deli ediyor
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.