Şimdi Ara

Orange County Resort Kemer 1-10 Mayis, Tek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sovyet dografyasinda calisiyorum, mayis basi burda buyuk tatil bizde dolayisiyla Turkiyeye gelecegim
    Bookin.com ozerinden yaptim rezervasyonu , Bay Tek kisi gleicem
    880 USD 9 gece icin

bu oteli bilenler, daha once gidenler , oda tavsiyesi acil bekliiyorum

deniz manzarali ayirtmadim, giriste bi 50 dolar atarim herhalde verirler guzel oda ama iste hangi oda , tasiyenizi bekliyorum

• UP please
  • orange county resort hotel alanya da tatil yaptım gayet memnun kaldım ama kemer nasıl olur bilemem.
    yemekler ve mutfak 5/4
    odalar ve temizlik 5/5
    havuz plaj temizliği 5/3 puan verilebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzoztas

orange county resort hotel alanya da tatil yaptım gayet memnun kaldım ama kemer nasıl olur bilemem.
    yemekler ve mutfak 5/4
    odalar ve temizlik 5/5

tesekkurler hocam, ama son zamanlardaki yorumlar hep araplardan glemis,

duzenli gelen avrupalida hep kotu yorum yazmis son yillarda , bakalim gorecez 3-5 gun sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: mic999

quote:

Orijinalden alıntı: oguzoztas

orange county resort hotel alanya da tatil yaptım gayet memnun kaldım ama kemer nasıl olur bilemem.
    yemekler ve mutfak 5/4
    odalar ve temizlik 5/5

tesekkurler hocam, ama son zamanlardaki yorumlar hep araplardan glemis,

duzenli gelen avrupalida hep kotu yorum yazmis son yillarda , bakalim gorecez 3-5 gun sonra

doğrudur ben 10-15 temmuz tarihlerinde konakladım suriyeli ve iranlı zengin araplar vardı çoğunlukla
  • bolca iranlı ve rus var otelde, ama görgüsüz değiller zengin çogu

otel kemer merkeze çok takın , sıkılırsan 10 dk da yürüyerek merkezde takılabilirsin

hollandanın volendam evlerinden esinlenerek yapılmıs bir otel sahibi kilisli, plajı çok büyük değil ama gece partileri oluyor, havuzları da iyi . kötü yanı havuz bası ve güzel yerler ekstraya tabi , yani 50 dolar günlük istiyor mesela havuz bası için , yemekler fena değil , tek sıkılabilirsin , çünkü gelen herkes çift nerdyse....

10 gün bence çok keske 5 veya 7 gün alsaydın
  • planim plajda yatim , snorkel, gunes kitap
    aksamda biraz karacigeri calistirmak yani sakin bi tatil istiyorum, tek en guzeli , gecen sene gruplada gittik, hic eglenceli olmuyor grupla
  • quote:

planim plajda yatim , snorkel, gunes kitap
    aksamda biraz karacigeri calistirmak yani sakin bi tatil istiyorum, tek en guzeli , gecen sene gruplada gittik, hic eglenceli olmuyor grupla

sungate noldu dostum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: t3ksas

quote:

1-10 Mayis arasi 4000 Euro oldu :) bende Orange geldim iyikide glemisim
  • quote:

quote:

quote:

nasıl hayat varmı orange ta. komsu arap ülkerlerinden gelen bay arkadaşlar çok mu?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

nasıl hayat varmı orange ta. komsu arap ülkerlerinden gelen bay arkadaşlar çok mu?

Arap cok yok, bende internet yolrumlarina bakarken supheye dustum ama eskiden gelmisler simdi rus ve ukrayna agirlikli
    gelin gencler acele ,kapanin elinde kaliyorlar zaten 1-12 mayis arasi sadece sovyet cografyasi olur, biliyosunuz tatil orda takipte kalin bu aksam video atacam

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Arap cok yok, bende internet yolrumlarina bakarken supheye dustum ama eskiden gelmisler simdi rus ve ukrayna agirlikli
    gelin gencler acele ,kapanin elinde kaliyorlar zaten 1-12 mayis arasi sadece sovyet cografyasi olur, biliyosunuz tatil orda takipte kalin bu aksam video atacam

Hocam merhaba,
    Öncelikle iyi tatiller. Tatiliniz nasıl gidiyor?
    Otel hakkında biraz bilgi vermeniz mümkün müdür?
    Haziran gibi bir akradaşımla buraya gitmeyi düşünüyoruz.
    Yeme içme alkol kalitesi vs. Partiler gibi şeyler hakkında bilgi verir misiniz?
    Ya da sizinle nasıl iletişime geçebilirim sormak istediğim o kadar çok soru var ki

• quote:

Orijinalden alıntı: Lucifer

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam merhaba,
    Öncelikle iyi tatiller. Tatiliniz nasıl gidiyor?
    Otel hakkında biraz bilgi vermeniz mümkün müdür?
    Haziran gibi bir akradaşımla buraya gitmeyi düşünüyoruz.
    Yeme içme alkol kalitesi vs. Partiler gibi şeyler hakkında bilgi verir misiniz?
    Ya da sizinle nasıl iletişime geçebilirim sormak istediğim o kadar çok soru var ki

sagolun hocam

otel mimari olarak guzel ama ben daha once misal rixos sungate kaldim orayla kiyas kabul etmez, rixos burdan 5-6 gomlek ustun
    oncelikle yemek berbat, sanmiyorumki turk sevebilsin bu yemekleri ama rusyada yasadigim icin, onlarin neden sevdigini anliyorum (birader rus restoranindan agir koku gelir, burnun diregi duser, bildigin curumus kokusmus yemek kokusu gelir, iste o tur adamlar icin turkiye cennettir )

bu bir noktasi , yemek malzeme kalitesi berbat, muhtemelen en ucuz yag, et, balik kullaniliyor, ben sahsen cogunlkla disarda yyiyorum, kahvaltida en ucuz zeytin, beynir,,,vs, yani yemegi unutun, heleki benim gibi yemek meraklisiysaniz

alkol berbat, hayatinda gormedigin tezgah alti cin, viski,votka hepsi berbat, bir yudum bile alamadim, ama ucretli barinda daha cok bilinen markalar var , ama 7 dolara satilyior, kesinlikle ickini getir, kisacasi kemerde hizmet beklemeyin

alkol tam facia haberiniz ola

gelelim ortama simdi rusyada tatil oldgu icin gelenler agirlikla gencler haliyle kacak et var ama her birnin pesinde 50 tane turk ve rus barzosu, evt burda cok fazla turk ve rus erkek var , herhalde kiz sayisinin 3-4 kati ama sezonda ne olur bilemem

otelin kendisi ilk basta guzel gorunsede , aslinda kotu, pazar gibi dukkanlar dizilmis, barzo saticilar, fotografcilar, spacilar pesinizde , pazar gibi kurulmus dukkanlarin onunden geciyorsunuz her defasinda , ben hic begenmedim acikcasi

ama parti oteli, gelinirmi dersen gelinir ama bunlari goz onunde alin, oyle rahatina duskun biriysen rahat etmezssin ama eglenirsmizin , oda sana kalmis

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.