Şimdi Ara

Oral b genius pro 9000 360 TL ( Watsons ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
1
Favori
9.442
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kampanya dün akşam devam ediyordu. Telefonunuzdan banabak uygulamasını ücretsiz indirip kod elde edebilirsiniz lakin şuan kod geçerli değil diyor. Ben akşam sipariş vermiştim bugün itibariyle faturam kesilmiş,gönderecekler sanırım.
  • Bugün bitmiş galiba kampanya. 8900 için denedim ama olmadı.
    Tam da ikili güzel bir elektrik diş fırçası arıyordum. Kötü kaçtı :(
  • Konuyu açalı çok oldu. Ara ara gidiyor geliyor dikkat edin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ürünü dün aldım bugun faturası mail geldi ama ürün sitede iade olarak gözülüyor

alan arkadaşlarda durum nedir ?

Oral b genius pro 9000 360 TL ( Watsons )
  • tugberk16 kullanıcısına yanıt
    Bende dün gece 8900 aldım benimde faturam geldi sabah müşteri hizmetlerini aradım sorun yoktu şimdi baktım bendede iade yazıyor..

• sanırım herkesin iade ediyorlar mail olarak attim. neden ?
  • Şimdi müşteri hizmetlerini aradım, Ürün iptal edilmiş gözüküyor dediler, gerekli incelemeyi yapıp geri dönüş sağlayacaklarmış.. Çok ilginç

• haftalardır pro 9000 fırsatı gözlüyorum nasıl gözümden kaçmış bu konu benim ya 360 tl iyi fırsatmış gerçekten, kodları kabul etmiyor şuan
  • İlginç bir tarzları var ben çabuk olsun diye magaza dan teslim seçeneğini seçtim sabah müşteri hizmetlerini aradığımda, ürünün mağazayada kargo ile 2-4 gün içinde geleceğini söylediler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cem_16 -- 16 Ocak 2019; 20:48:52 >
  • watsons.com da iadelerde sıkıntı 15 gündür iadem yatmadı
  • Beyler fircalari nasil koyuyorsunuz? Soyle bir zimbirti buldum. Ama alide var saniyorum sadece. Veya bunu kullanan var mi?

Oral b genius pro 9000 360 TL ( Watsons )

• Benimde 8900 siparişim iade edilmiş. Şimdi müşteri hizmetlerini aradım iptal sebebini sordum. Lafı eveleyip geveledi efendim watsons olarak ürünü iptal hakkımız bulunuyor şeklinde saçmaladı. Satış sözleşmelerini okuduğumu, benim iznim ve isteğim olmadan siparişi iptal edemeyeceklerini, sözleşmenin 4.2 ikame ürün maddesine göre stokta ürün bulunmaması durumunda muadil bir ürün gönderilmesi gerekmektedir yazdığını belirttim. Müşteri temsilcisi bunları not aldı. Bugün itibariyle mailime ürünlerin e faturasının bile geldiğini söyledim. Kesinlikle para iadesi istemediğimi belirttim. Yarın öğlen 12.00 a kadar aranıp bilgi verilmezse yasal süreç başlatacağımı da ekledim. Bakalım yarın göreceğiz. @tugberk16

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PyRRhiC -- 16 Ocak 2019; 22:14:34 >
  • PyRRhiC P kullanıcısına yanıt
    önceki siparişimin iade süreci geçtiği için thh ye başvuruda bulundum.eğer sipariş iptal edilirse bunun içinde bir başvuruda bulunuruz hocam
  • PyRRhiC P kullanıcısına yanıt
    Aynen bastıralım bu şekilde kafalarına göre hareket edemezler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cem_16 -- 16 Ocak 2019; 22:19:0 >
  • Cem_16 kullanıcısına yanıt
    hocam watsons.com un müşteri hizmetleri çok vasat.1 ay uğraşmama rağmen sorunla ilgili çözüm sunamadılar.ürünü iptal etseler bile iade sürecin de bizi yorabilir.iptal edilirse uğraşmayın mh ile direk tüketici hakem heyetine başvurun.ben öyle yapıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: qLhF

pro 2 2900'e niyetlendik 2 adet'te var içinde diye zorla zorla kotayı yükseltireceksiniz bize :)
    https://www.trendyol.com/oral-b/pro-2900-sarj-edilebilir-dis-fircasi-siyah-2-li-avantaj-paketi-p-2389027?boutiqueId=302946&utm_source=aff_t&utm_medium=cpc&utm_campaign=cimri_urun_listeleme&adjust_tracker=1xed9e_u72in2&adjust_campaign=cimri_urun_listeleme

hocam az önce sipariş geçtim..30 tllik indirim koduyla 187ye geldi.bence bunun özellikleri yeterli..bluetoothla diş fırçalarım diyorsan bilemem tabi

• doncorleone06 D kullanıcısına yanıt
    Bana kupon tanimlanmamis, olsaydi bende alcaktimda 187 ye tam olarak nasil geldi acaba ?

• doncorleone06 D kullanıcısına yanıt
    Hocam taksitli mi aldınız ? Bende alayım diyordum fakat maximum kartıma taksit yapmıyor. Bu ürünlerde de kaldırmışlar herhalde taksit olayını.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciom92 -- 17 Ocak 2019; 1:55:18 >
  • Öğlen 12.00'a kadar süre vermiştim bugün 11.30'a kadar aramazlarsa ben ararım. Şimdiden THH dilekçemi E-Devlet üzerinden hazırladım bekletiyorum. 12.01 de gönderirim. Eş zamanlı olarak sikayetvar , donanımhaber ve eksisozluk de ifşa ederim. Keyifleri bilir @tugberk16

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PyRRhiC -- 17 Ocak 2019; 9:36:54 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.