Şimdi Ara

Oral-B Floss Action Diş Fırçası Yedek Başlığı 2'li - 22,14TL Ucretsiz Kargo -- STOK BITTI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.164
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Siteyi tanimam etmem ancak firsat cok iyi gibi geldi. Dileyenler deneyebilir.

AKAKCE UZERINDE STOK KALMADI

Oral-B Floss Action Diş Fırçası Yedek Başlığı 2'li - 22,14TL Ucretsiz Kargo  -- STOK BITTI
    Oral-B Floss Action Diş Fırçası Yedek Başlığı 2'li - 22,14TL Ucretsiz Kargo  -- STOK BITTIakakce.com
    Oral-B Diş Fırçası Yedek Başlığı Floss Action 2li | En Ucuzu Akakçe
    https://www.akakce.com/siparis/?p=1762999709&v=1.82.2

Kendi sitesinde 22,14TL STOK KALMADI

Oral-B Floss Action Diş Fırçası Yedek Başlığı 2'li - 22,14TL Ucretsiz Kargo  -- STOK BITTI
    Oral-B Floss Action Diş Fırçası Yedek Başlığı 2'li - 22,14TL Ucretsiz Kargo  -- STOK BITTIwww.mutlufiyatlar.com
    Oral-B Diş Fırçası Yedek Başlığı Floss Action 2li
    https://www.mutlufiyatlar.com/Oral-B-Dis-Fircasi-Yedek-Basligi-Floss-Action-2li?search=floss&description=true

Edit: Ben bir tane satin aldim akakce uzerinden. Gelip gelmeme durumuna gore burayi guncellerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spintirea -- 5 Mayıs 2022; 17:25:33 >

• fiyat çok iyi acaba orjinal mi ?

• anilzi A kullanıcısına yanıt

Valla hocam sitenin akakce uzerindeki puani cok iyi. Sanmiyorum orjinal olmayan gondereceklerini zaten 8 tane stok vardi an itibariyle 1 tane kaldi akakce uzerinde.

• stok kalmadı.

• hayalet16 kullanıcısına yanıt

Kendi sitesinde stok var hocam tabi akakce gibi anlik mi guncelleniyor bilmiyorum

• Yok hocam ordan da almaya çalıştım ama ürün bulunamadı dedi.

• spintirea kullanıcısına yanıt

Akakçe üzerinden 21,62 TL kargo bedava sipariş geçtim....

• hayalet16 kullanıcısına yanıt

Belli ki stok bitince urunu sildiler direk.

• Stoğa tek bir ürün mü koydular nedir bu hız...

• DH Xenshard kullanıcısına yanıt

8 tane vardi akakce uzerinde, ben alirken 6 tane vardi

• bedavaymış la tüh kaçırdık

• Kaçırdık, peki muadil olarak ne tavsiye edersiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alip, siparisi onaylanan var mi? Benim bugun kargo yapilacak diyor ancak siparis henuz onaylanmadi.

• spintirea kullanıcısına yanıt

Mutlu Fiyatlar firması tarafından siparişinizin iptal edildiğini üzülerek bildiriyoruz.

İptal nedeni: Ürün temin edilemedi.

• Cem_Alim C kullanıcısına yanıt

Benim akakce uzerindeki siparisim onaylanmis, kargoya hazirlaniyor.

Edit: onaylandiktan sonra simdi mail aldim urun temin edilemedi diye iptal edilmis. Siparis onaylandiktan sonra bu yapilabiliyor mu? Nasil sacma bir durum direk neden iptal etmiyorlar da onayliyorlar.

Edit2: Urun temin edilemedi deyip sonra kendi sitelerinde tekrar stoga koyuyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spintirea -- 6 Mayıs 2022; 17:47:37 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.