Şimdi Ara

Optoma Projeksiyon Kullanıcıları - ANA BAŞLIK (102. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.145
Cevap
42
Favori
127.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Optoma HD27 vs HD142x arasında kaldım. Perde ve projeksiyon arasında yaklaşık 3 metre mesafe mevcut. Ürün özelliklerini incelediğim kadarıyla hd27 daha iyi görünüyor kağıt üzerinde. Bu konuda bilgi ve tecrübesi olan yardımcı olabilir mi?

Teşekkürler.
  • https://forum.donanimhaber.com/satilik-optoma-hd26--132677951#132677951

Optoma HD26 cihazımı satıyorum arkadaşlar.link yukarıda.
  • Merhaba optoma hd 28 kullanıyorum. cihaz birkaç aydır görüntüde titreme yapıyor. Bazen yapıyor bazen yapmıyor. Özellikle beyaz renklerde çok bariz belli oluyor. Konu hakkında deneyimi olan var mi? Bilgi verebilirseniz sevinirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • caglaracaglar kullanıcısına yanıt
    Günaydın. Farklı bir HDMI kablo ve farklı bir kaynak ile denediniz mi?
  • Kaynak değiştirdiğinde de oluyor. İki hdm de ayrı iki hdm ı kablosu var ikisinde de aynı sorunu veriyor. Cihazdan gibi ama tam anlayamadım

• Hem playstationda hem de pc bağlıyorum ikisinde de oluyor.

düşük bir hz' e ayarlanmış olabilir mi tazeleme hızı?
    Hocam süper ekonomi modunda(en düşük parlaklıkta) kullanıyorsanız bazı videolarda beyazlarda titreme yapabilir.Bende viewsonic pa503w süper ekonomik

modta bazen beyazlarda titreme yaptığı oluyor.dsmart bağlı iken Dinamik modunda normal eco modunda veya normal modda bir titreme sorunu yok.

Hdmi kablosunu değiştirdim daha kısa taktım vs olmadı.ya kullanılan moddu değiştirin yada gelişmiş video ayarlarından ayar yapmalısınız bence.
  • Söylediğiniz gibi fan sesi az gelsin diye eko modda kullanıyorum. Bir süre normal moda alıp deneyeceğim. Umarım geçer. Bilgi için teşekkürler.

• Hızlı ve basit kullanım için Optoma ML330 cihazını aldım. İçinde android yüklü geliyor. İyi mi yaptım, kötü mü yaptım bilemedim.

Cihaz buhttps://www.hepsiburada.com/optoma-ml330-grey-pro-500-ans-wxga-1280x800-20-000-1-hdmi-android-projeksiyon-cihazi-p-HBV00000AL1WA

bu fiyat aralığında daha iyi bir cihaz var mıdır? İade şansım var.
  • https://forum.donanimhaber.com/satilik-optoma-hd142x-1080p-3000ansilumen-full3d--133729273

HD142X cihaxımı satıyorum. İlgilenen arkadaşlar iletişime geçebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar.Elimde ssg-3100gb aktif 3d gözlükler mevcut.Bu gözlükleri optoma hd36 prokeksiyon ile kullanabilir miyim ? Cihazı ikinci el olarak aldım ve yanında bu gözlükler vardı.Fakat gözlükleri çalıştırmayı başaramadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aterikasedi

Merhabalar.Elimde ssg-3100gb aktif 3d gözlükler mevcut.Bu gözlükleri optoma hd36 prokeksiyon ile kullanabilir miyim ? Cihazı ikinci el olarak aldım ve yanında bu gözlükler vardı.Fakat gözlükleri çalıştırmayı başaramadım.
    ssg-3100gb gözlükleri samsung LCD yada ledtv için uyarlanmış gözlükler.Optoma DLP olduğu için uyumsuzdur. Optomanın orjinal gözlüklerini (zf2100-zf2300 emitterleri ile beraber) yada dlp link tabir edilen gözlükleri kullanırsanız çok verimli olur.3d keyfinde optoma çok iyidir.
  • 2500 TL ye uygun ve kaliteli bir model öneriniz var mıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigbooss -- 4 Eylül 2018; 16:9:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigbooss

2500 TL ye uygun ve kaliteli bir model öneriniz var mıdır
    Merhaba

Normal modda idare eder, ama eko modda lümen bura düşük kalıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: bigbooss

2500 TL ye uygun ve kaliteli bir model öneriniz var mıdır
    Merhaba

Cevap yazana kadar , mesajı degistirmissiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: babiş62

ssg-3100gb gözlükleri samsung LCD yada ledtv için uyarlanmış gözlükler.Optoma DLP olduğu için uyumsuzdur. Optomanın orjinal gözlüklerini (zf2100-zf2300 emitterleri ile beraber) yada dlp link tabir edilen gözlükleri kullanırsanız çok verimli olur.3d keyfinde optoma çok iyidir.

Alıntıları Göster
    O gözlükler beniö için anlamsız yani.Emitter dediğiniz gözlüğün sinyal alıcısı mı ? HD36 ile alıcı olmadan bağlantı kuramıyor mu alacağım gözlükler ?
  • aterikasedi kullanıcısına yanıt
    Eğer emitter falan almayacaksanız ViewSonic pgd 350 dlp gözlükler çok iyi. Ben kullanıyorum şuan çok memnunum. Orjinal olmayan farklı bi gözlük daha var bariz ondan çok daha iyi. Ergonomi olarak optoma RF zf2100 gözlüklerden de daha iyi. camları daha büyük, daha zarif. N11 de göeümüştüm en uygun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi projekta -- 20 Eylül 2018; 23:37:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: projekta

Eğer emitter falan almayacaksanız ViewSonic pgd 350 dlp gözlükler çok iyi. Ben kullanıyorum şuan çok memnunum. Orjinal olmayan farklı bi gözlük daha var bariz ondan çok daha iyi. Ergonomi olarak optoma RF zf2100 gözlüklerden de daha iyi. camları daha büyük, daha zarif. N11 de göeümüştüm en uygun.
    Onun modeli nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aterikasedi

Onun modeli nedir ?

Alıntıları Göster
    Orjinal olmayanın mı?

• 
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.