Şimdi Ara

OPTOMA HD600X-LV vs EPSON eb-w02 (film, oyun amaçlı oda içi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu ürünlerin fiyatları nasıl? Alırken enpara kullanıcam 100tl daha indirimli olacak benim için.

http://www.teknosa.com/urunler/110180457/epson-eb-w02-wxga-3lcd-projektor
    http://www.teknosa.com/urunler/110180440/optoma-hd600x-lv-wxga-3d-ready-dlp-hd-sinema-proje

epson-eb-w02 hoşuma gitti ama internette çok yorumda bulamadım.

*lamba ömrü uzun olsun isterimde, ortalamaya vurunca haftada 10 saat anca kullanılır salona almıyorum, evde başka büyük led tv var 3d'li.
    *3d aramıyorum. olsa da olur olmasa da.
    *bilgisayara bağlamayı düşünüyorum. hd 7850 ekran kartım var, dvi-hdmi var sanırım vga var mıydı hatırlamıyorum. dvi to vga dönüşüyor gerçe.
    *uzun 5-10 m kablo kullansam görüntüde gecikme, bozulma olur mu? 720 p izleyebilir miyim?
    *izlemeyi düşündüğüm yer çok ışık almıyor.

bu modeli bilen arkadaşlardan, özellikle epson hakkında yorumu olan arkadaşlardan, projektörler konusunda takılan herkesten yorum, cevap, tavsiye bekliyorum.

• Arkadaslar hic bilgi oneri verecek yok mudur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fan sesi 38 dB >yüksek gibi
    HDMI yok
    Çözünürlüğün gerçek 1280x800 olduğu şaibeli
  • quote:

Orijinalden alıntı: meteor_xxx

Fan sesi 38 dB >yüksek gibi
    HDMI yok

Eco modda 29 db diyor.

Cozunurluk saibeli gibi diyince kafam karisti. Nasil oluyor acaba?
    Birde hdmi yerine pc'den vga ile versem diyordum ayni kalite yakalanamaz mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: o3

quote:

Orijinalden alıntı: meteor_xxx

Fan sesi 38 dB >yüksek gibi
    HDMI yok

Eco modda 29 db diyor.

Cozunurluk saibeli gibi diyince kafam karisti. Nasil oluyor acaba?
    Birde hdmi yerine pc'den vga ile versem diyordum ayni kalite yakalanamaz mi acaba?

Daha iyi görüntü verdiği için ister istemez normal moda döneceksin.
    Gerçek çözünürlük şu demiyor.Çıkışlar 1280x800 diyor.çözünürlüğe 1024.000 gibi anlamsız bişey yazmış.
    Görüntü kalitesi olarak çok bişey farketmez ama vga bağlantı dijital veri aktaramadığı için her zaman parazite müsaittir.HDMI hem ses hem dijital görüntü verisi aktardığı için çok daha avantajlı.Fazla kablo karmaşası yaratmaz.Lcd monitörde Dv-ı veya HDMI daha net görüntü oluşturuyor ama projeksiyonda çok farkedeceğini sanmam.Uzun mesafe bağlantılarda HDMI daha pratik.Elden çıkarırkende HDMI olmaması büyük dezavantaj.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.