Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

opteron 240 vs athlon 64 3000+

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
6
Cevap
0
Favori
165
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> opteron 240 vs athlon 64 3000+
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    305 Mesaj
    sistemimi yenileyecegim ama islemci konusunda bu aralar cok kararsızım. 64 bit olayına gecmek mantıklı geldi bana. zamana karsı bayagı bir dayanacaklar gibi gozukuyor. fakat opteron 240 mı alayım athlon 64 3000+ mı karar veremedim. aralarında pek bir fiyat farkı da yok zaten amaa hangisi daha uygundur?!

|
    |
  • Yarbay
    2309 Mesaj
    64 bit için daha erken ama paran bolsa saniye durma..
    |
    |
  • Yarbay
    7621 Mesaj
    opteron registered ram falan istiyordu galiba. almadan kontrol et.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    305 Mesaj
    1-2 ay icinde alacagım sanırım. malum CE sertifikası olayı nedeniyle gumrukten mal gecmiyor, dolar da aldı basını gitti.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    763 Mesaj
    Opteron'un anakartı ve RAM'ı daha pahalıya gelir, tek işlemcide çok da fark olmayacağından bence Athlon64.
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    2774 Mesaj
    opteron birazda iş sektörü için üretildi. bence de ath64 al direk olarak. ram sorunuda çekmezsin. ama 1-2 ay bekleyince sis in chip i felanda gelir o zaman güzel olur ortam, o zaman alırsın. ben öyle yapıcam :)
    |
    |
  • Yüzbaşı
    350 Mesaj
    bence az daha bekle opteron al.cunku yeni opteronlar cekirdekli uretilecek diye bir yazı vardı donanım haberin yazılarının birinde.ustelik bugunun anakartlarıyla da uyumluymus.
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
google reklamları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Masal
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.