Şimdi Ara

Oppo Watch [ANA KONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
385
Cevap
7
Favori
24.867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ülkemizde de resmi olarak faaliyet gösteren Çinli üretici Oppo , daha önce sadece Android cihazlar için mevcut olan HeyTap Health uygulamasının iOS sürümünü yayınladı.

Apple Health ile veri paylaşabiliyor

HeyTap Health, sağlık verilerinin toplamasına ve analiz edilmesine olanak olanak tanıyor. Ayrıca saat yüzlerini kişiselleştirme ve egzersiz seçeneklerini özelleştirme gibi işlevleri de var.

HeyTap Health, verileri Apple Health ile senkronize edebiliyor. Uygulama kalp atış hızı ve kandaki oksijen seviyesi hakında bilgi görüntüleyebildiği gibi uyku kalitesinin izlenmesine de imkan tanıyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 1 saatlik ağırlık kaldırmada 550 kalori yakmışım Bir kaç saat daha devam etsem yok olacaktım saate göre

Oppo Watch [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9CBE59604 -- 17 Nisan 2021; 20:7:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynen berbat bir sağlık veri sistemi var.

• merhaba arkadaşlar saatin şarjı 1 günden fazla dayanıyor mu ?

• ertank07 kullanıcısına yanıt
    1 gün dayanır da 2. Günü çıkarmayacağı için en fazla 1.5 diyelim. Hiç bir özelliğini kullanmazsanız dayanır ama. :)

• Bu saatte nfc var ama nasıl kullanacağız var mı kullanabilen

• quote:

Orijinalden alıntı: ertank07

merhaba arkadaşlar saatin şarjı 1 günden fazla dayanıyor mu ?

2 gün dayaniyor aod kapali

• Bluetooth teknolojisinin eski olması düşündürüyor. Bu bir sorun yaratıyor mu? 2-3 yıl kullanacağımızı varsayarsak teknoloji o zamana kadar baya eskimiş olacak.

• ReNeCaN R kullanıcısına yanıt
    Alma kardeşim yani benim şimdiki aklım olsa almazdım.

Alma kardeşim yani benim şimdiki aklım olsa almazdım.

Ben sorun yaşamıyorum kopma vs. Evet iki üç yıl sonra eskimis olacak ama siz telefonunuzu 2-3 yil sonra değiştirecekseniz almayin başka modellere yönelin bu arada 2-3 yila kadar suanki son teknolojinin de eskiyecegini de hatırlatmakta fayda var.

• Arkadaşlar bluetooth bağlantısı koptuğunda, bir titreşimle uyarı falan alabiliyor muyuz? Bulamadım ben bunu

• RefBatu R kullanıcısına yanıt

Neden böyle söylüyorsunuz?

Yani aktivite takibi berbat 2021 yılında adam akıllı adım sayarı bile düzgün çalışmıyor. 15 dk şık bisiklet sürüşümde 500 kal geçkin ibare gösteriyor ki ben Apple watch da kullandım böyle bir şey mümkün değil. Yanı anda watch ve başka cihazdan ölçüm yaptık oppo 580 kal gösterirken Apple watch ve bisiklet kal sayacım 425 - 430 civarında gösteriyordu. Sesli komut çalışmıyor belli ki çalışmayacakta. Şarjı 2 gün demişler ama net söylüyorum saatin tüm özelliklerini kullanırsan 1.5 gün Max gider.

• https://twitter.com/WearOSbyGoogle/status/1390338114833588230?s=20

Yeni wear os klavyesi duyuruldu, bir kac güne yayinlanacakmis.(Birkaç marka saate gelmiş bulunmakta güncelleme)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volcy123 -- 6 Mayıs 2021; 23:38:38 >
  • Gboard güncellemesi yayınlandı.

Oppo Watch [ANA KONU] Oppo Watch [ANA KONU] Oppo Watch [ANA KONU] Oppo Watch [ANA KONU]

• Benim saatte Google fit den antrenman yaptığımda normal egzersize veriler yansımıyor. Böyle bir sorunu yaşayan arkadaşımız var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: RefBatu

Benim saatte Google fit den antrenman yaptığımda normal egzersize veriler yansımıyor. Böyle bir sorunu yaşayan arkadaşımız var mı ?

bende de ayni. Gerek de yok zaten kalori hesabi asiri sacmaOppo Watch [ANA KONU] 

Bir de hey tap'de 6 saat uyumussam google fit'de 8-9 saat uyumus oluyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9CBE59604 -- 7 Mayıs 2021; 23:43:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RefBatu

Yani aktivite takibi berbat 2021 yılında adam akıllı adım sayarı bile düzgün çalışmıyor. 15 dk şık bisiklet sürüşümde 500 kal geçkin ibare gösteriyor ki ben Apple watch da kullandım böyle bir şey mümkün değil. Yanı anda watch ve başka cihazdan ölçüm yaptık oppo 580 kal gösterirken Apple watch ve bisiklet kal sayacım 425 - 430 civarında gösteriyordu. Sesli komut çalışmıyor belli ki çalışmayacakta. Şarjı 2 gün demişler ama net söylüyorum saatin tüm özelliklerini kullanırsan 1.5 gün Max gider.

Hocam koluna rolex de taksan 15 dk bisiklet ile 400 kalori yakman zorOppo Watch [ANA KONU] 

Bu arada dedigim gibi aod kapaliyken 2 gun gidiyor diger her sey acik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9CBE59604 -- 7 Mayıs 2021; 23:45:11 >

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.