Şimdi Ara

Oppo RX17 Pro ve Oppo RX17 Neo çok tartışılacak fiyatları ile Türkiye’de satışta (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
0
Favori
9.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben merak ediyorum Çin'de de pahalı olan bir marka orada nasıl bu kadar başarılı olmuş? mesela Honor, Xiaomi gibi markalardan farkı ne ?

• Kendini bi bok zanneden firmalar. Alıcı bulamayınca paşa paşa düşürecekler o fiyatları.

• 10 tane anca satar. 10 aya kalmaz çekip gider.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu fiyata mi8 alınır sen nasıl müşteri çekeceksin kendine Sinek avlarsın yakında güle güle 👋

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-EB327D47B -- 19 Ocak 2019; 14:36:26 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bence bunlar Türkçeyi tam öğrenememiş. Türk milleti bilmediği markaya 5000 tl verir mi hiç, kaldı ki zaten hakkettiği fiyat değil. Resmen saçmalamışlar, 5000 tl istediği cihaz taş çatlasın 2500, 3000 tl arası eder. Mi 8 var 3000 tl ye unutmamak lazım.

• bizi keriz yerine koymalarına gerek yok ki,gerçi bu imkanı onlara sağolsun devletimiz veriyor.onlar da haklı...

• Bende rx17 neo var hemen hemen 2 aydir kullaniyorum harika bir telefon Turkiyede biraz pahali gelebikir ama hollanda da 349 euroya satiliyor bu fiyata diger markalara gore ozellikleri ve performans olarak cok iyi bence camera hos ekran cok iyi rx17 proda var evde cok harika cihazlar ben begendim ssmsung lardan gina geldi artik hem oahali hemde 1.5 yil icinde ya arrizalaniyir yada guncellemelerden dolayi acayip yavasliyor ben cok anlamam ama iyi cihazlar tavsiye ederim.

• Oho olmadi bu

• 2 ayı bulmaz indirim haberi gelir

• susesa S kullanıcısına yanıt
    Çünkü eskiden beri en kaliteli marka.

• Bafrali_55nl B kullanıcısına yanıt
    Rx 17 neo hakkında objektif pozitif ve negatif yorumlarınızı rica ediyorum.
  • . /Deyim yerindeyse teknoloji severlerin hevesi kursağında kaldı/ bu haberi yazarken yanlis olmus olabilir kursagimizda niye kalsın o fiyata alinabilecek amiraller varken buna niye para verilsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oppo RX17 Pro modelinin 36 dakikada tam şarj olması gerçekten efsane bir özellik, cihazı tercih sebebim olurdu. Ama fiyatlara indirim gelmeli, yoksa işleri zor gibi.

• Oppo ne oluyo.

• Resmen sizi OPPOcüz demiş adamlar :) zaten ötv kdv zam derken birde sen gel OPPO eksik kalma...

• mladenbmv M kullanıcısına yanıt
    Gsmarena'nın belirttiğine göre RX17 pro'nun yurtdışı satış fiyatı ortalama 600 euro, Samsung s9 plus 620 euro. Yani yutrdışında da pahallı.

• @CAN@ kullanıcısına yanıt
    Ne yarim saati neo modelinde duz hizli sarj bile yok

• @CAN@ kullanıcısına yanıt
    35dk dakikada şarj Super VOOC Oppo Find X Lamborghini Edition modelinde mevcut RX17 Pro'da yok.FindX Lamborghini Edition 1700€ bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi odin87 -- 20 Ocak 2019; 18:16:53 >
  • OPPO Türkiye web sayfasında RX17 Pro modelinin SuperVOOC hızlı şarjı desteklediğinden bahsedilmiş. Resmi web sayfasında yazılanı aynen kopyalıyorum;

"RX17 Pro, ciddi biçimde pil performansını artıran, 2*1850mAh bi-cell bir tasarıma sahiptir. Sadece 10 dakika içinde %40 şarj olur ve tam kapsamlı izleme sağlayan beş kontrol noktalı akıllı korumaya sahip bu cihaz, en yüksek hızda güvenli şekilde çalışacak şekilde üretilmiştir."

Kaynak:https://www.oppo.com/tr/smartphone-rx17-pro/

Ayrıca YouTube'ta RX17 Pro modelinin şarj süresi testleri mevcut.
  • ufo U kullanıcısına yanıt
    Benim bahsettiğim RX17 Pro modeli. Neo modelini detaylı incelemedim. Ama fiyatları bence de teknik özelliklerine göre pahalı.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.