Şimdi Ara

★ Oppo Rx17 Neo ★ ColorOS 6 Geldi! ★ ANA KONU ★ (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
868
Cevap
23
Favori
100.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    'Albümler' e tıkla en aşağı in 'Silinenler'e tıkla

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bi kul B kullanıcısına yanıt
    silinenlerde sadece silinmiş fotoğraflar var ekran görüntüsü yok
  • kdrsahin kullanıcısına yanıt
    Dosya yöneticisi > fotoğraflar > screenshots bölümüne bak eğer bulamazsan dosya yöneticisi > fotoğraflar içindeki tüm fotolara tek tek bak. Eğer her ekran görüntüsünde bu hatayı veriyorsa format kalıyor benim bildiğim son çözüm.

• Bu cihazı sadece 1 hafta kullandım o kadar dayanabildim.

• Yine bir guncelleme rezilligi. Musteri hizmetleri belli degil diyor, satan elemanlari guncellenecek cekiyor gene. Ne sacma bir marka!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne salak telefon yapmışlar bunlar böyle güncelleme desteği yok bir sürü bildirim hatası var çözmüyorlar. Bir sürü android 9 telefonda dark mod seçeneği var bu çöp telefonda yok. Bir daha ucuz Çinli markalara tövbe.

• quote:

Orijinalden alıntı: tavernac1

Ne salak telefon yapmışlar bunlar böyle güncelleme desteği yok bir sürü bildirim hatası var çözmüyorlar. Bir sürü android 9 telefonda dark mod seçeneği var bu çöp telefonda yok. Bir daha ucuz Çinli markalara tövbe.
    Ucuz da değil ki 2800 verdim

• Şu cihaz için Android 10 isteğinde bulunalım

• bayatliarif3 B kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun elinizde patladı o fiyata.

• Confather kullanıcısına yanıt
    Pek sayılmaz yine iş görüyor mesele güncelleme sıkıntısı sadece

• Güvenlik güncellemesi mi geldi indirmeden direk kurdu

• Arkadaslar rx neo 17 kullaniyorum ahize cok toz tutuyor ve bazilari tozdan kapandi.Ayrica ahize de renk atmasi var.Garanti kapsamina girer mi ve genpa yetkili servis olarak oppoya hizmet veriyor mu ? Simdiden tesekkur ederim.
  • Hemen hemen 10 aydır bu telefonu kullanıyorum. Açıkçası memnunum da. Daha önce Samsung, Huawei, LG marka cihazlar kullandım, genelde orta segment cihazlar kullanıyorum. Şunu söylemek istiyorum ki; yaklaşık 3 aydır cihazın önbellek ve ram yönetimi aşırı kötü halde. Cihaz performansının %60'ı civarında çalışıyor. Biliyorum bu özelliklerdeki bir cihaz bu kadar yorgun çalışmamalı fakat ne yaptıysam (buna downgrade ve servis bile dahil) cihaz hiçbir şekilde hızlanmıyor. Yani şu 10 ay içinde cihazın nereden nereye gittiğini çok iyi gözlemledim, yollarımızı ayırmanın vakti geldi sanırım. (ayrıca son yıllarda diğer üreticilerin cihazlarında bununla yaşadığım kadar tepki süresi ve tepkisizlik problemi yaşamadım, yazılım şart :) )
  • Lanet olsun bu rx17 neo ya. Telefonu 5. Kattan düşürdüm doğal olarak ekran gitti bir hafta ekran aradım tahtakelede en son orj. 550 yan sanayi 290 dediler. Gerçi orj olduğunu sanmıyorum da taktiralim dedik olmadı ekrana görüntü gelmedi incelediler o entegre bu entegre hiçbir şekilde çözüm olmadı. En son anakart arızalarini bile yaparız gibi bir iddiada bulnan kayisdagi kaptan bilgisayar 'a goturdum inceledi işlemci gitmiş bu yapılmaz dedi. Verileri kirtalarim dedik xiaomi Samsung bütün androidler kurtalirir ama bunu hiç denemedim mmu okur mu okumaz mi bilmem burada kalması lazım bir hafta güvenmedim. Çünkü içinde 50 GB verim var ve gerizekali gibi yedekleme yapmadım. Uğraşan olursa belki yapar ama ona da boş adam lazım dedi.
    Faturada ouno teknik servis yazıyor. Sitede kartal kvk atasehir kvk Beşiktaş genpa servisler yazıyor ama ulaştığım zaman müşteri hizmetlerine bağlanamıyorum. Elim kolum bagli 10 yıllık fotolar notlar şifreler bitcoin şifreleri hersey içinde. Ve çaresiz bekliyorum. Boyle gözümüzün önünde veri kurtarma yapan bir yer var mı? Çünkü içinde özel fotoğraflar var. Yada ouno teknik cozebilir mi.

• Merhaba. Telefona gelen bildirmeler kronolojik olarak sıralanmıyor. Yani Instagramdan bir bildirim geldiğinde 15 saat önce gelen bildirimlerin altında gözüküyor. Sanırım isme göre ya da farklı bir sisteme göre sıralı. Nasıl çözülebilir bilen var mı?

• Merhaba 1 senedir rx17 Neo kullanıyorum gözle görülür şekilde batarya süresi azaldı sizde de mevcut mu bu durum ?

• Merhaba 1 senedir rx17 Neo kullanıyorum gözle görülür şekilde batarya süresi azaldı sizde de mevcut mu bu durum ?

• Bu telefonu aldığım günen lanet olsun.

• 1800 e aldım aldığım günden beri telefon stabil , hiçbir sorun yaşamadım. Elektronik işi şansınıza kalmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Azazel Geri Dönüyor -- 18 Aralık 2020; 17:46:16 >
  • Bu telefonda sensor hatası gibi bir durum söz konusu mu?

Telefonla konuşurken ikinci kişiyi arayıp, ilk açılan kişiyi telefonda beklemeye alıyormuş.

Bu nasıl engellenir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.