Şimdi Ara

OPPO RENO 5 LİTE MI ??? REALME 7 PROMU?LÜTFENNNN!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar herkese merhaba,test videolarını izlerken volkan manava,bu iki cihazı sordum o oppo reno 5 lite almamı tavsiye etti,fakat donanım ve puanlama olarak realme 7 pro önde gözüküyor,kafam çok karıştı,bu iki cihazdan hangisini tavsiye edersiniz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• O adam ciddi ciddi reno 5 lite'ı öneriyosa kanalı kapatsın gitsin zaten 

https://nanoreview.net/en/soc-compare/qualcomm-snapdragon-720g-vs-mediatek-helio-p95

• Reno 5 lite işlemcisi çöp. Bu cihazı tavsiye eden gitsin kumda oynasın.

• Çok teşekkür ediyorum

• serkanky kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ediyorum

• ajf39 A kullanıcısına yanıt

Samsung a52 veya oppo reno 4 almalısın kardeşim yada oyun cihazı istersen poco x3 pro olabilir sadece işlemcisi için. A52 kasası yandan açılıyor diyorlar eğer o sıkıntı olmayan seri ve renkler varsa arka kamera ve samsung yazılımı, ekran kalitesi ile güzel bir cihaz.

Oppo reno 4'de bir önceki seri ama işlemci, yazılımının realme'den daha sorunsuz olması + yönleri (yeni sayılır oppo çok sık cihaz çıkarıyor)

Bir 2/3 ay beklerim dersen m serisi gelecek onlarda efsane f/p olur.

5000 civarı realme gt 5g gelirse o da yakında gelir o da başarılı bir cihaz. 5000 gelmeyebilir.

hangisini alırsan hayırlı olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lithaunans L kullanıcısına yanıt
    Cevap için çok teşekkür ederim,acelem yok şuan m31s kullanıyorum,Bi kaç ay kullanınca sıkılıyorum,m serisinde hangi modeller gelecek biliyormusunuz acaba,a52 yi tasarım olarak beğeniyorum.reno 4 de Bi bakayım

Bilgim yok ama şuanki gelenlerin büyük ihtimal bir nesil sonrası gelir m31s yeni cihaz ve bu alacaklarınız süper fark vermez gibi neden değişim istiyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lithaunans -- 14 Haziran 2021; 18:50:53 >
    Bi kaç ay kullanınca sıkılıyorum,sadece değişiklik olsun diye,m31s den Bi şikayetim yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ajf39 -- 14 Haziran 2021; 20:22:2 >

O zaman bir şey diyemem ama değişmesen iyi edersin, elindeki telefon çok güzel bir telefon, yeni alacağın yine orta segment ondanda sıkılacaksın hadi ios, android değişimi yapsan belli sebeplerden neyse. Bu sıkkınlıkla biraz kavga et, başka şeyleri yenile derim öneri olarak.

Çok teşekkür ederim,bu sıkılma huyumdan bende hoşlanmıyorum,sık sık araba değiştiriyorum,üç kez evlendim ayrıldım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.