Şimdi Ara

oppo Reno 5 Lite (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
307
Cevap
8
Favori
27.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar oppo reno 5 lite samsung galaxy m51 arasında kaldım özellik olarak hangisi ustun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar oppo reno 5 lite samsung galaxy m51 arasında kaldım özellik olarak hangisi iyi

• Fiyat olarak hangisi avantajlıysa ona yönelin bence. M51 Snapdragon 730G ile geliyor ve 7000mhA batarya. R5L parmak izi okuma ekrandan, M51 de yan tuştan. Bunlar artıları. Geri kalan özellikleri hemen hemen aynı.

• Üstad on ve arka kamerası olarak kalite farkı varmi

• Kamera konusunda yorum yapamam pek resim çeken birisi değilim ama GSMArena da resim örnekleri var. İncele istersen biraz orayı. Opponun kameralar bana göre baya iyi. Gece çekimleri bile güzel çıkıyor.

• Teşekkür ederim üstad

• Color os 12.1 android 12 güncellemesini yapanlar yorum yapabilir mi özellikle şarj konusu nasıl çabuk bitme gibi bir durum söz konusu mu

• Forum ölmüş ağlayanı yok

• deryadeniz907 D kullanıcısına yanıt

Ben yapayım. 12.1'de ufak tefek buglar var. Ekranı açarken arada sırada garip garip uygulamalar açılıyor. Hava durumu, hesap makinesi, takvim falan. Bazen hiç olmuyor bazen günde 2-3 defa olduğu oluyor.

Sarj konusunda 11 çok daha iyiydi orası kesin. Ekran süresi 1-2 saat daha iyi 11'de. Belki yeni olduğu için gelecek güncellemelerle düzeltirler bunu sanırım.

Sizin için önemliyle bunu göze alarak güncelleyin.

• SpinalTap kullanıcısına yanıt

Teşekkür ettim 11 le yola devam o zaman

• Telefonu alalı bir yıl olmasına az kaldı çok memnunum iyiki almışım hiçbir sorun yaşamadım şuana kadar ama aşırı pahallamış :(

• Bu telefona nooldu böyle birden fiyatı bu kadar uçtu? 1 ayda 2000 tl zam geldi. 2023te coloros 13le android 13te gelecekmiş. Eylülde almayı düşünüyorum ama bu fiyata zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhans19 -- 24 Ağustos 2022; 1:7:26 >
  • gokhans19 kullanıcısına yanıt

Fiyatına göre çok güzel telefon bence. Ekranı özellikle çok güzel.

Tek eksiği stereo ses olmaması bence.

Ayrıca ColorOs stok androide çok yakın, gereksiz hiçbir şey yok ekstra. O yüzden oldukça hızlı hissettiriyor.

Android 13'de alacak o zaman tadından yenmez.

Bu yüzden talep gördü sanırım.

• Ben telefonu ve oppo arayüzünü çok beğeniyorum zaten. Ama tam almaya karar verdim 1 ayda 2000 tl zam gelmiş.

Telefonda fm radyo varmı?

Bendede a15s var. Geçen yıl çekilişten hediye geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhans19 -- 24 Ağustos 2022; 8:34:14 >
  • gokhans19 kullanıcısına yanıt

FM Radyo var, çok da güzel çalışıyor.

• SpinalTap kullanıcısına yanıt

Bendeki a15s de radyoyu romdan kapatmışlar. Reno 5tede aynısı olsun istemiyorum

• Fm Radio Var. İkinci el 1 aylik 2 Aylik cihazlar baya uyguna satiliyor. 3 bin tl oynuyor resmen. İkinci ele bakabilirsiniz.

• Yeni güncelleme geldi.

• FurkanKizil kullanıcısına yanıt

İlk izlenimim harika oldu güncelleme ile.

Birkaç bug vardı onlar giderilmiş. Pil harika olmuş.

Android 11 kullanan var ise hala bence geçsin. Son güncelleme ile harika oldu telefon.

• arkadaslar telegram uygulamasından gelen bildirimler görülmüyor.Sonradan uygulamaya girip baktıgımda görebiliyorum bunun bir çözümü var mı? whatsap bildirim uyarısı geliyor ama telegramda gelmiyor.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.