Şimdi Ara

Oppo reno 4 lite alanlar kulübü (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
808
Cevap
11
Favori
56.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • pilde ben ciddi bir gelişme göremedim. ama minik hatalar düzeltilmiş. ve eski sürümden daha akıcı ve seri çalıştığını söyleyebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugün reno 4 'ü inceleme fırsatım oldu. genel kullanımda bir fark hissedilmiyor. hatta 4 lite' ın bir tık daha hızlı olduğunu bile söyleyebilirim. bu telefonun işlemcisini eleştiriyorlar bilip bilmeden ama cpu olarak cidden hızlı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-03ECCCBA8

bugün reno 4 'ü inceleme fırsatım oldu. genel kullanımda bir fark hissedilmiyor. hatta 4 lite' ın bir tık daha hızlı olduğunu bile söyleyebilirim. bu telefonun işlemcisini eleştiriyorlar bilip bilmeden ama cpu olarak cidden hızlı.

Reno 4 lite ın işlemcisi günümüz için yeterli, akıcılık konusunda belki Coloros 11 daha akıcıdır veya işlemcinin minimum cpu hızı daha yüksektir orasını bilemem ama reno 4 te bulunan snapdragon 720G işlemci helio p95 den daha iyi bir işlemci iki telefonun arasındaki en büyük farklardan biride bu zaten.

Bunu normal kullanımda anlamak mümkün değil ancak bir kaç yıl sonra veya oyunlarda yüksek ayarlarda oynamaya çalışırsanız bu farkı hissettirebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kingturkeyman -- 12 Ocak 2021; 0:48:27 >
  • m_kucukaksoy kullanıcısına yanıt

Dediğiniz şekilde yaptığımda hala aşağı yukarı kaydırma imleci gözüküyor. Sizin belirttiğiniz akıllı kenar çubuğu ayarları herhalde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kingturkeyman

Reno 4 lite ın işlemcisi günümüz için yeterli, akıcılık konusunda belki Coloros 11 daha akıcıdır veya işlemcinin minimum cpu hızı daha yüksektir orasını bilemem ama reno 4 te bulunan snapdragon 720G işlemci helio p95 den daha iyi bir işlemci iki telefonun arasındaki en büyük farklardan biride bu zaten.

Bunu normal kullanımda anlamak mümkün değil ancak bir kaç yıl sonra veya oyunlarda yüksek ayarlarda oynamaya çalışırsanız bu farkı hissettirebilir

Alıntıları Göster

oyunlarla hiç aram yok benim için gerekli değil. kullanırken hızlı akıcı olsun takılmasın stabil olsun 2 sene sorunsuz götürsün yeterli.

• merhaba arayüz ile ilgili bir sorum var: ben whatsapptan gelen fotoları telefon hafızasına kaydetmiyorum (yüzlerce saçma fotograflar oluyor) Ancak eski telefonumda beğendiğim veya gerekli foto olduğu zaman, galeride görüntüle deyip ardında fotografları seçiyordum ve kaydet seçeneği çıkıyordu ve kayıt edebiliyordum. bunda öyle bir seçenek bulamadım. var mı bilgisi olan ?

• pilde iyileşme var mı güncelleme sonrası?? benim bu şekilde ;

Oppo reno 4 lite alanlar kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-03ECCCBA8 -- 13 Ocak 2021; 21:33:35 >

• bu da birkaç kamera çekimi

• bu da panaroma. esenyurt cumhuriyet

• Merhabalar. aranızda bu telefon ile "Android Auto" kullanan var mı? Önceden sıkıntısız kullanıyordum fakat Android 11 güncellemesinden sonra bazı sorunlarım oldu. Şöyle ki; Gelen aramaları yanıtlayamıyorum ama ben arama yapabiliyorum ( ses çok düşük çıkıyor duyabilmek için sonuna kadar açmak zorunda kalıyorum), diğeri; tlf ekranı kilitlendiğinde aracın ekranı da donuyor en halinde kalıyor ama telefonu uyandırdığımda olması gerektiği şekilde düzeliyor.

Sizde benzer sorunlar var mıdır? Deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

• Telefonun kamerasının gece modundan memnun musunuz ? Bende renkler soluk çıkıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • blacksea2601 B kullanıcısına yanıt

aynı sıkımtı bende de var. özellikle ışık altında, biraz kurcaladım ama değişen birşey olmadı.

bulunulan ortamın yaydığı ışığın da etkisi olduğu söyleniyor, farklı odalarda farklı ışık altında farklı görüntüler verdi.

eski olmasına rağmen samsung note 5 te ki canlılığı bunun kamerasında yakalayamadım.

• Telefona uygun gcam bir türlü bulamadım. Bu arada sanırım hemseriyiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacksea2601

Telefonun kamerasının gece modundan memnun musunuz ? Bende renkler soluk çıkıyor.

ben telefonun az ışıklı iç mekan çekimlerimden hiç memnun değilim yakınlaştırınca renkler yağlı boya gibi çıkıyor uzman ayarlardan birkaç ayar yapmak gerekiyor. 5 sene önce çıkan Huawei p9 bile daha iyiydi iç çekimlerde.

• erolkoroglu kullanıcısına yanıt

Ben de yılbaşında Teknosa'dan aldım.Benim telefonda da android 10 var.Güncelleme sorgulayınca güncelsiniz deniyor.Güncelleme gelirmi?Gelirse ne zaman gelir?Yaşayacağız göreceğiz.Yani yalnız değilsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nurullahkizek -- 16 Ocak 2021; 20:35:12 >
  • Bu telefonun pil performansı beni ciddi ciddi usandırdı artık. Tamam güzel telefon, şık tasarımı var, iyi fotoğraflar çekiyor ama gece yüzde yüz olan şarj sabah yüzde 46 kalırsa ben kafayı yerim. Güncelleme yayınladılar ilk iki gün 7.5-8 saat ekran süresi gördüm sonrasında yine aynı şekilde pil su gibi akmaya başladı. Bıktım artık ya.

• quote:

Orijinalden alıntı: BrazzerstakiKelAdam

Bu telefonun pil performansı beni ciddi ciddi usandırdı artık. Tamam güzel telefon, şık tasarımı var, iyi fotoğraflar çekiyor ama gece yüzde yüz olan şarj sabah yüzde 46 kalırsa ben kafayı yerim. Güncelleme yayınladılar ilk iki gün 7.5-8 saat ekran süresi gördüm sonrasında yine aynı şekilde pil su gibi akmaya başladı. Bıktım artık ya.

Güncelleme sonrası format attınız mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: BrazzerstakiKelAdam

Bu telefonun pil performansı beni ciddi ciddi usandırdı artık. Tamam güzel telefon, şık tasarımı var, iyi fotoğraflar çekiyor ama gece yüzde yüz olan şarj sabah yüzde 46 kalırsa ben kafayı yerim. Güncelleme yayınladılar ilk iki gün 7.5-8 saat ekran süresi gördüm sonrasında yine aynı şekilde pil su gibi akmaya başladı. Bıktım artık ya.

telefonun pilinden en şikayet ettiğim dönemde bile asla %100den 46:ya düşme gibi birşey söz konusu olmadı. %1bile anca düşüyordu. sizinkisi normal değil. format atıp öyle deneyin böyle büyük güncellemelerden sonra format atılması gerekir

• rone1907 kullanıcısına yanıt

Merhaba,

Ben de Android Auto kullanıyordum. Fakat ekran kapandığında uygulama çalışmıyor. Bir çözüm de bulamadım.

• Maalesef ben de bulamadım, aracımda başka telefonu denedim çalışıyor

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.