Şimdi Ara

Oppo Reno 4 [Ana Konu] (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.704
Cevap
31
Favori
103.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Çok ilginç açılması lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KadirG K kullanıcısına yanıt

Evet benimde ilk defa başıma böyle bir durum geldi, şirket telefonu olarak kullanıyorum format atacağım yedeklemelerde sorun olurmu önemli bir dosyam gözden kaçarmı diye korktuğum için formatlamaya korkuyorum

• Merhaba arkadaşlar

Reno 4 unu coloros 12 ye guncelledim. Ancak şu an kameram çalışmıyor. Hard reset attım. iki kez sıfırladım. Sonuç aynı. Güncelleme den önce hiçbir sorun yoktu. Sosyal medya WhatsApp ve 3. Parti kamera uygulamalarında kamera sorunsuz çalışıyor. Telefon yöneticisinden tanilamayi girincede çalışıyor. Ancak kendi uygulamasi çalışmıyor.

Oppo bizde sorun yok diyor. Güncelleme öncesi hiçbir sorunu yoktu cihazın. Varmı destek olabilecek birisi. Kimsenin başına böyle bir olay gelmemiş ama . En azından geniş açı lensi çalıştırabilecek güzel bir uygulama tavsiyesi olan vs. Memnun olurum. Apkmirror dan bir sürü oppo kamera uygulaması indirdim onlarda çalışmadı. Uygulama açılıp hemen kapanıyor

• color os 12'den sonra şarj konusu benim için biraz ilginç oldu.

güncellemeyi ilk yüklediğime şarj hızlı bitiyor gibi geldi ve bu canımı sıktı ama şu an biraz durum değişti.

sabah evden çıkarken şarjdan çıkartıyorum ve şarj durumu 100'den 90'a çok hızlı bir şekilde iniyor ama 90'a indiği hızla 80'leri görmüyor sanki Oppo Reno 4 [Ana Konu] 

mesela şu an gece saat 01 ama şarjım 50. eğer 100'den 90'a indiği hızla inseydi akşam 7 gibi bitmişti şarjı.

bu duruma dikkat eden oldu mu hiç?

• husam74 H kullanıcısına yanıt

Telefonunuza marketten apk çıkariciyi yükleyip, uygulamalar içinden" Kamera" adıyla bir arama yaparmısınız lütfen 👍

Oppo Reno 4 [Ana Konu]

• 12henry14 kullanıcısına yanıt

Benim de şarjım böyle oldu iyi şu an memnunum

• Google Play Hizmetleri neden bu kadar şarj tüketir bilgisi olan var mı ? Oppo Reno 4 [Ana Konu]

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba ben de android 12 güncellemesini yaptım. Şimdilik bir sorun yok gayet memnunum. Ancak Cihaz hakkinda>Güncelleme kısmına tıklayınca resimdeki gibi bir hata alıyorum aynı hata sizde de var mı? Oppo Reno 4 [Ana Konu] Oppo Reno 4 [Ana Konu]

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• psikomat kullanıcısına yanıt

Evet,bu ve "temalar" bölümünde olmak uzere şimdilik iki bug mevcut

Mesela,

"Temalar" a girdiğinizde ekran, yazi karakteri beğenemiyor hatta giriş yapmak istediğinizde de yapamıyorsunuz.

• Ne yazık ki korktuğum başıma geldi. Oppo "Eskitme" politikasıni android 12 ile kullanıcılarina yaşatmış durumda. En belirgin durumu ortalama şarj 4.5 saat ekran süresi alıyorum facia. Bunu birkaç senaryo ile teyit ettim. İşteyken mobil internet kullanarak, evdeyken wifi kullanarak vs. Ayrıca ve güncellemeden sonra format attığım halde durum bu. Eskiden güncelleme ile sorunlar düzeltirken şimdi telefon eskiyor çok adice.

• artakalan kullanıcısına yanıt

Merhaba. yanıtınız için teşekkürler. hiçbir çözüm bulamayınca bugün kargo ile cihazı servise gönderdim. bakalım ne çıkacak. teşekkürler cevabınız için

• husam74 H kullanıcısına yanıt

Rica ederim.

Bahsettiğim şeyleri yapmışmıydınz? Ya da denediniz mi peki?

• Oppo Reno 4 [Ana Konu]
    Reno 4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brett_Sinclair -- 20 Mayıs 2022; 0:17:12 >
  • artakalan kullanıcısına yanıt

Merhaba. mesajınızı cihazı kargoya verdikten sonra gördüm. deneyemedim. çok uygulama indirdim. bir sürü kamera uygulaması. resetledim vs. tanılamadan denedim . sosyal medya uygulamlarında vs. kamera her yerde çalışıyor. ancak orjinal uygulamada çalışmıyor. artık uğraşamadım. gönderdim servise. bakalım ne çıkaacak. saygılarımla

• Reno 5 coloros 12.1 güncellemesi almış. Umarım batarya iyileştiriyordur ve 4'e de gelir. Yoksa pil tüketiminde min %25 kayıp var 12 güncellemesinden sonra

• Malum şarj sürelerini güncelleme ile düşürdüler. Bir nebze şarj suresini arttirabilmeniz icin karanlik modu sadece akşam değil sabah, öğle şeklinde de kullanabilirsiniz.

• arkadaşlar.oppo reno 4 ü satıp samsung A72 almak mantıklı mı.ekran yenileme hızı çok düşük oppo da.kasıyormuş gibi geliyor bana

• scorpion3560 S kullanıcısına yanıt

-Samsung A72 + kamera, pil, stereo hoparlör, 90hz ekran yenileme (yanlış hatırlamıyorsam çift sim olabilir) ekran süper amoled, suya ve toza dayanıklı

-Oppo reno 4+ daha hafif, daha ince, daha hızlı sarj

İşlemcileri aynı iki telefonunda

• Reno 4 pro 12.1 geldi.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.