Şimdi Ara

Oppo Reno 2Z hakkında detay verebilecekler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, bir telefon alma arefesindeyim ve hep iPhone kullandım. Şu an da iPhone 6s Plus kullanıyorum. Telefonlara 5 bin 10 bin TL ayıracak bir bütçem yok maalesef. Media Markta Oppo Reno 2Z yi gördüm ( 3.500TL) ve baya kaliteli duruyor. Benim telefon değiştirme amacım sabit bir video çekmek. Işıklı alanda geniş açılı kaliteli videolar çekmek istiyoum. Bu telefonu bilen araştıran az çok lens ve kamerlarla içli dışlı olan arkaşlardan ricam bu benim işimi görürmü? Geniş açı 1080P video kaydı için. Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bahsi gecen cihazi bilmiyorum ama senin video cekerken ois destegine ihtiyacin var gibi duruyor

cogu ois barindirmayan cihazlar video cekimlerinde titreme yapiyor hareketli cekimlerde cok sallanti oluyor.

• Bu modelde de Eis var sma Ois gibi değil sanırım. Çok popüler bir telefon olmadığından burada çok fazla kaynak yok. İşlemci dışında herşeyi iyi. Benim ihtiyacım kamera ve bu fiyata böyle bir kamera bulmak çok zor gibi. İşlemci ihtiyacım yüksek olsaydı mi 9t tercih ederdim aslında. Aldıktan sonra detayları ben yazarım umarım. Teşekkürler cevap için.

• teknosa bayilerinde oppo cihazlar var deneme standinda hareket halindeyken bir video cekimi dene derim.

• Cihazı aldım.iphone 7 den sonra bunu aldım. Telefon süper bence. Fotoğraf kaliteli hızlı. Sadece parmak izi okuyucusu yavaş. Oda ekranda gömülü olduğu için sanırım.

• Benim de 7 plus ı satmama vesile olmuş telefondur. Henüz kendisini alamadım fakat müzikle uğraştığım için video çekimi benim için gerçekten çok önemli ve ön kamera da bokeh özelliğinin bulunması kalbimde taht kurdu. Son zamanlarda performansını ve özelliklerini çok beğendiğim cihazlar arasında başı çeker.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.