Şimdi Ara

OPPO RENO 2Z ANA KONU.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
219
Cevap
14
Favori
7.864
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Oppo >> OPPO RENO 2Z ANA KONU.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    229 Mesaj

A51 üzerinde 4× cortex a73 ve 4× cortex a53 çekirdeğe sahip işlemci mevcut bu işlemci snapdragon 660/665e denk almanız kesinlikle mantıklı olmaz. Kaldı ki bluetooth sorunlarıyla ilgili şeyler yazmaktaydı bu konuda yanlış bilgilendirmek istemem hakim değilim fakat o konuyu da bi araştırın derim. A71 veya reno2z arasında tercih yapabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    yemre1441 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Netflix internet kalitesine göre ayarlamiyor mu zaten ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    hellar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    748 Mesaj

Netflix e sordum full HD desteklemiyor dediler.En fazla 540p oluyor .

|
    |
    ahmet481i kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    546 Mesaj
    Arkadaşlar bende bu telefon ile Realme XT arasında kaldım, Realme XT indirime girmiş, 2599 TL. hangisini tavsiye edersiniz?

Kamera sensör boyutu ve işlemci olarak realme xt bir tık(mimariler aynı sadece snapdragon'un optimizasyon farkı) daha iyi,

Kasa kalitesi ve görünüş olarak oppo biraz daha premium

Oyun oynayan biriyseniz realme xt, değilse oppo daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunar diye düşünüyorum.

|
    |
    superdestek kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Samsung'da olan "sürekli açık ekran", Oppo'da "kapalı ekran saati"diye geçer. Samsung'da saat açıkken whatsapp'tan bildirim gelirse saatin altında whatsapp simgesi çıkar ama Oppo'da bu özellik yok.sırf bu yüzden bu telefonu almaktan vazgeçtim.zaten bildirim ledi de yok hangi akla hizmet böyle ufak ama çok yararlı yazılımsal özellikleri koymazlar anlamam.fiyata gelirsek nerdeyse iphone fiyatına satarlar.Oppo bu kafayla ülkemizde zor tutunur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetbayram5 -- 13 Mart 2020; 0:29:24 >
    |
    |

|
    |

-Netflix'te Full HD desteği yok.
    -Android 10 ve karanlık mod özellikli ColorOS 7 hâlâ gelmemiş.
    -Yakınlık sensörü sorunu var (bir arkadaş neredeyse mahkemelik olmuş firmayla).
    -Always on Display ekranında bildirimler çıkmıyor, bildirim led'i de yok.

Tasarımını çok sevmiş olsam da bu kadar olumsuz yön biraz fazla.

Bi arkadasim gecen hafta aldi inceledim ekran sensorunde bir sıkıntı görememiştim , ele güzel oturuyor , 6s plus’a gore tam ekran olmasi bu deneyim güzel duyguymus :)

|
    |
  • Binbaşı
    1266 Mesaj

Netflix'te 1080p desteği niye yok?

Bildirim ledi olmaması rezalet,sürekli açık ekranda bildirim görünmemesi ayrı rezalet.

Güncelleme hiçbir zaman erken gelmedi,gelmez de.

İşlemcisi de kötü.snapdragon olsa iyi olurdu.

Fiyatı bu özellikte telefon için yüksek.mi9t daha mantıklı olur

|
    |
    evlbleef kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sphygmus -- 13 Mart 2020; 3:30:52 >

Evet çok farklı. Bundaki P90, Redmi Note 8 Pro'daki ise G90T.

Sentetik testleri ne kadar dikkate alırsınız bilmem ama AnTuTu V8 puanları şöyle:

Oppo Reno2 Z = 217.300

Redmi Note 8 Pro = 294.700

Dikkate değer bir uçurum var.

Isınma konusuna gelince Youtube'ta Volkan Manav 70 dk boyunca PUBG oynuyor, cihaz en fazla 40 dereceyi görüyor. Yani ciddi bir ısınma olmuyor. Aynı testte G90T'li Redmi Note 8 Pro 50-51 dereceleri görmüş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Sphygmus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    |
    |

Battlefield nick:Haci1983
  • Yüzbaşı
    716 Mesaj
    11 saat ekran süresi aldım bugün. Oyun da oynadım, kızım YouTubedan video da izledi.

Düzeltme!!! : Bu ekran süresi galiba yanlış. Şarjdan %100 olmadan çekince sıfırlamiyor istatistikleri. Yanlış bilgi verdiğim için özür dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alikevicius -- 17 Mart 2020; 11:15:39 >

kullanım esnasında wifi bağlantısı da var mı,çok iyi bir değer bu..ekran parlaklığı ne seviyedeydi bir de bazı arkadaşlar Always on Display ekranında bildirimler çıkmıyor bildirim ledi yok zaten demişler,siz de bildirim olayı nasıl? tam ekran sevdalısı olarak bu modeli düşünüyorum ama tam karar veremedim.
    |
    |
    Alikevicius kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Wifi mobil karışık.

Bildirim olayı sıkıntılı maalesef. İPhonedan geçtim ben de. Alışmaktan başka çarem yoktu. İnşallah güncelleme ile çözülür.

|
    |

Eski telefonum Nokia 8 parmak izi okuma sorunu nedeniyle servis tarafından para iadesi yapıldı. Eski telefonumdan çok memnundum ancak tekrar nokia 8 almak istemiyorum güncelleme desteği bitti çünkü. Araştırmalarım sonucu iki telefon arasında kaldım. Birincisi Xiaomi Redmi Note 8 Pro diğeri ise Oppo Reno 2Z sizce hangisini almak mantıklı olacaktır. Artıları eksileri nelerdir. Reno 2Z için yaşanılan problemler sorunlar nelerdir. Teşekkürler

LG G4
  • Teğmen
    193 Mesaj

Oppo Reno2 Z'nin Xiaomi tarafında direkt rakibi Mi 9T olur. Note 8 Pro bu iki cihazdan da daha alt segment bir cihaz.
    |
    |
    philosopher84 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Karşılaştırma sitelerine bakıldığında redmi note 8 Pro Reno 2Z den iyi gözüküyor. O nedenle iki telefonu kıyasladım. Mi9T ile Oppo Reno 2Z kıyaslaması yapılacak olur ise tercih ne yönde olmalı.

|
    |
    evlbleef kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

LG G4
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Bey Azura
üniversite
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.