Şimdi Ara

OPPO RENO 2Z ANA KONU. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
636
Cevap
20
Favori
59.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Otg bilgim yok fakat 1080 e 30 ve 60 FPS var 4k 30 FPS var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NUS53EMRE kullanıcısına yanıt
    OTG desteği var, geliştirici seçeneklerinden açıp kapatılabiliyor. Telefona gamepad baglayip geforce now ile oyun oynuyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kamerada ois olmaması çok etkiliyor mu peki

• Bu sorunu burada yaşayan yok mu arkadaşlar? Yakınlık sensörü farklı çalışıyormuş Reno2 Z de. Rahatsız etmiyor mu sizi?

Mahkemeye gideceğiz anlaşılan.
    şikayetvar'a yazdık bakalım..

Oppo aldığıma pişman oldum.

Bu model ilk çıktığında Teknosa'dan aldım. Aldığımdan beri telefon kulağımdayken yakınlık sensörü çalışmıyor ekran açılıyor, o arada kulağım ve saçım ekrana dokunarak, başkalarını aramak ve ayarları değiştirmek gibi şeyler yapıyordu. Ayrıca ekran ışığı dokunmadığım halde bazen kendi kendine alçalıp yükseliyordu. Yoğun işlerim nedeniyle bu sorunlarla ilgilenemedim. Bir süre sonra telefondaki problem aşırı rahatsız edince KVK'ya verdim.
    Sorunu gördüler ve değişim talep edeceklerini söylediler. Aradan günler geçti, bu modeller böyle, sorun yaşıyorsanız kulaklıkla konuşun gibi çağ dışı cevaplar aldım. Sonra hiçbir şey yok diye bozuk telefonu iade ettiler.

• emek1907 E kullanıcısına yanıt
    Bu kişiden kişiye değişir.

• Selam arkadaşlar bende oppo reno2 z aldım. Sorusu olan varsa elimden geldiğince cevaplarım
  • kod7dev K kullanıcısına yanıt
    İlk izlenimleriniz nelerdir ? Alışabildiniz mi , yakinlik sensoru hatasi vardi diyorlardi test ettiniz mi ? Kac paraya aldiniz :) hayirli olsun gule gule kullanin

• Redmi note 8 pro ve mi9t pro ile bu cihaz nasıl? iPhone x ten geçeceğim pişman olmak istemem.

Bir de hoparlörler stereo mu acaba?

• RAFREF kullanıcısına yanıt
    Hoparlör stereo değil not 8 pro dan daha iyi fakat m9t pronun işlemcisi bundan daha iyi iPhone x den geçmenizi önermem :) eğer cihaz da sorun yoksa

• linkoln2732 L kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim, kolay gelsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: linkoln2732

Hoparlör stereo değil not 8 pro dan daha iyi fakat m9t pronun işlemcisi bundan daha iyi iPhone x den geçmenizi önermem :) eğer cihaz da sorun yoksa
    iphone 7 plus dan geçmeye değer mi?
  • Yani öncelikle şunu diyeyim arada işletim sistemi farkı var kamera olarak ve tasarım olarak bence reno daha iyi işlemci olarak Apple 7 plus daha iyi fakat tasarım kamera ve şarj açısından reno2z çok daha üstün:)

• Bu telefonun yakınlık sensörü ile alakalı durumu nedir?

Yukarıda yazdım ancak bunu sorun eden yok gibi. Oysa sahibini sıkıntıya sokacak ciddi bir problem yaratıyor. Telefonu eşim kullanıyor, mesela benimle konuşurken saçları telefonu beklemeye alıp kayıtlı olan başkalarını arıyor. Onlarca kez başımıza geldi. Bunu da bize KVK ve Oppo şirketi, 2020 model telefonların hep böyle olduğunu ve sensör işlevinin bundan sonra böyle olacağını söylediler. En doğru çözümün ise kulaklıkla konuşmak olduğu cevabını aldık. Almayın demek istiyorum. Telefon tasarımı hızı falan gayet iyi, ben ilk alanlardanım 3600 TL verdim, şimdi uyarıyorum; gerçekten başka modele yönelin. Ayrıca bu sorunu yaşayan onlarca kişi olduğunu fark ettim.. Alternatifi çok, mesela kendime Xiaomi Mi 9 T aldım.
  • umutsen U kullanıcısına yanıt
    Ayarlar, erişebilirlik vs. ne biliyim kurcaladınız mı hiç ilgili bir ayar olabilir belki?

• Bende yakinda almayi düşünüyorum fakat bu sensor olayi kafami kurcaliyor , bu kadar basit br işlevsel olayi naisl yanlis yapabilirler onu da aklim almiyor tabi

Düşünün 1 aya yakın serviste bekledi, her şey denendi. KVK yetkilileri de sorunu anladı, değişim talep etti ama firma reddetti. Hele kulağınıza dayayıp tutulu bıraktığınızda resmen bütün telefonu kurcalıyor kulağınız ve saçınız. Saçma sapan şeyler işte. Mahkemeye vereceğim olmadı satacağım zararına.
    Birkaç kisi haricinde bu sıkıntıyı yaşayan yok ama nasil oluyorsa ? İnternette de sikayetlerde bir iki kisi yaşamış sadece

• ozkandemir60 kullanıcısına yanıt
    Facebook gruplarında bundan muzdarip epey kişi var. Doğrusu bu sorunu herkes farklı anlatıyor.
    Kendi telefonumda sizin bahsettiğiniz sorunu test ettim fakat herhangi bir soruna rastlamadım. Hatalı üretim olabilir.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.