Şimdi Ara

OPPO RENO 2Z ANA KONU. (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
636
Cevap
20
Favori
59.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayırlı olsun herkese, güncelleme geldi.

OPPO RENO 2Z ANA KONU.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Question-X -- 9 Haziran 2021; 19:8:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 11 i, yükleyen varmı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • İndiriyorum ama yavaş iniyor. Yüklendi millet

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • %10 da 850 mb yükledi. Güncelleme boyutu 2.8 değil miydi. 8 gb ı geçecek bende

• Kuruldu az önce, ram expansion diye birşey gelmiş, kapatmanız önerilir, storage dan alıp ram e ekliyor, performansta soruna yol açabilir.Hakkında kısmından ram e basıp kapatabilirsiniz, kapattıktan sonra restart atmanız gerekmekte, auto font denenmesi önerilir, kilit ekrandaki saati özelleştirmeyi daha bulamadım, eklenmişse güzel olur, animasyonlar ve özelleştirmeler güzel olmuş, genel hızlanma var sistemde, camera kısmı iyileşmiş ve AI gelmiş, keşif devam ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Question-X -- 10 Haziran 2021; 5:56:24 >
  • Güncelleme geldi çok şükür. Geç de olsa güç de olsa geldi. İlk izlenimlerim baya akıcı görünüyor. Pil performansında değişen birşey yok gibi.

• Sonunda Android 11 güncellemesine kavuştuk, yalnız benim dikkatimi bir şey çekti; Edge Lighting (Kenar Aydınlatma) özelliği bildirimlerde çalışmıyor, ama aramalarda çalışıyor. Sizde de aynı sorun var mı? Eğer aynı sıkıntıyı yaşıyorsanız nasıl aktif hale getirebilirim. Hiç bir yer de çözümünü bulamadım. Muhtemelen yazılımsal diye düşünüyorum 😏

• creA` kullanıcısına yanıt
    Merhaba , telefon kapalıyken bu ayarı yapınca bildirimlerde oluyor.Ayarlar -kişiselleştirme -kenar aydınlatma - ekran kapalıyken alınan bildirimlerden açılabiliyor

• been1 B kullanıcısına yanıt
    Ekran kapalıyken alınan bildirimlerden kastın AOD'u kapalı mı yapmam gerekiyor yoksa enerji tasarrufu olarak mı kullanmam gerekiyor, anlayamadım 🤔

• Hiç donmayan telefon 11 le arada sıkıntı yapiyor, şimdi Hard reset uğraş dur,

• budamigoldiil B kullanıcısına yanıt
    Ben de şu anda herhangi bir donma felan yapmıyor, yalnızca kenar aydınlatmada (bildirim geldiğinde) sorun yaşıyorum o kadar..

Kenar aydınlatma açıktı belki o yapıyor, şimdi onu kapattım. Umarım düzelir, sıfırlamak zor geliyor, bi sürü iş şimdi. Bu arada batarya süresi nasıl sizde, bende çabuk bitiyor gibi,

• budamigoldiil B kullanıcısına yanıt
    Şu anda arka planda açık olan pek fazla bir uygulama olmadığı için çok anlaşılmıyor. Biraz daha test edip net bir şey söylemek daha mantıklı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi creA` -- 13 Haziran 2021; 19:7:16 >
  • AOD dan kilit ekranına geçişte gecikme yaşadım. Telefonu kapatıp açınca düzeldi. Olmayan bir sorundu bu.
    Ayrıca galeride donmalar yaşadım.
    Kenar aydınlatma bildirimlerde çalışmıyor
    Bakalım neler olacak daha.

Hard reset yapmaya üşeniyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

AOD dan kilit ekranına geçişte gecikme yaşadım. Telefonu kapatıp açınca düzeldi. Olmayan bir sorundu bu.
    Ayrıca galeride donmalar yaşadım.
    Kenar aydınlatma bildirimlerde çalışmıyor
    Bakalım neler olacak daha.

Hard reset yapmaya üşeniyorum

hocam dediğiniz sorunların hiç biri olmadı bende.

• benim telefonda bu güncelleme yok, yazılım güncellemeye giriyorum Sürüm Güncel Android 10 ColorOS 7,1 yazıyor. ne yapmalıyım?

• Ugluk kullanıcısına yanıt
    Oppo Reno 2Z'lerin hepsi aldı bu güncellemeyi. Bir yanlışlık olmalı..🤔

ben de anlamadım çok tuhaf bir durum. hiçbir fikrim yok.

• Donmalardan gına geldi artık mecbur format atacağız. İnşallah sonrasında da olmaz.

• tgezer kullanıcısına yanıt
    Ben de kenar aydınlatmalar da sorun vardı sadece hard reset attıktan sonra düzeldi, onun haricinde donma veya kasma gibi bir soruna pek fazla rastlamadım. Yalnız şarjı biraz daha fazla gidiyor gibime geldi. Şarjının daha az gitmesi için (güç tasarruf modu hariç) ne gibi ayar yapmam gerekiyor.

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.