Şimdi Ara

OPPO RENO 2Z ANA KONU. (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
636
Cevap
20
Favori
59.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar bugun itibariyle reno 2z almış bulunmaktayim. Bir kaç sorum olacak. Güvenlik yamasi Aralık 2019 görünüyordu yani bu telefon Aralık 2019 üretimimi olmuş oluyor. Eger Aralık 2019 üretimi ise 1 sene önce üretilmiş bir telefon bu süre zarfında bataryada aşınma oluyormu acaba.
  • Oppo konuları niye geberik bu kadar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yldrm000 Y kullanıcısına yanıt

Kullanılmayan telefonun bataryasına 1 yılda bir birşey olmaz. Bende 3 ay önce aldım. sorun yok batarya da

• Yeni güncellemeden sonra mı oldu bilmiyorum ama kamerada ultra steady modu açtığınızda görüntüler çamurdan ahallice hale geliyor. sizde de böyle mi?

• arkadaşlar bu telefonun internet hızı niye düşük bukadar ? evimde 100mbit bağlı ama tel 30 mbti geçmiyor

bu arada ekranında oled yanığı başladı . servis değişim sağlıyor mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ucuß3 -- 25 Mart 2021; 17:50:9 >
  • Android 11 ne zaman gelecek bilgisi olan var mı

• kulaklık ve şarj girişinin etrafında boya dökülmeleri var ben de

• tgezer kullanıcısına yanıt
    Ben de de şarj girişinin etrafında görülmeye başlandı.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Merhaba arkadaşalar bizim telefonda da kamerada bulanık çekme başladı güncelleme ile alakalı bilmiyorum ama. Yaşayan var mı? Ultra geniş açıya geçince ya da selfie de problem yok ama normal video ve foto modunda bulanık çekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: carantinas

Merhaba arkadaşalar bizim telefonda da kamerada bulanık çekme başladı güncelleme ile alakalı bilmiyorum ama. Yaşayan var mı? Ultra geniş açıya geçince ya da selfie de problem yok ama normal video ve foto modunda bulanık çekiyor.

Bende sıkıntı yok. Normal çekiyor.

• 6 saat 22dakikalık kullanım sonucunda telefonun şarjı %26 civarına düşüyor. Sanki şarjım az gidiyormuş gibi gelmeye başladı son 1 aydır falan sizde durum nasıl ?

• quote:

Orijinalden alıntı: HarleyDavidson

6 saat 22dakikalık kullanım sonucunda telefonun şarjı %26 civarına düşüyor. Sanki şarjım az gidiyormuş gibi gelmeye başladı son 1 aydır falan sizde durum nasıl ?
    Eski performans yok bende de . 10 saatleri bulduğum olurdu eskiden. Şimdi 7-8

• tgezer kullanıcısına yanıt
    1 yılda bataryası cortladı 😁

• Mayıs ayının sonlarına doğru Android 11 güncellemesi alması gerekiyor. inşaAllah bu süreç fazla uzamaz. 😏

• creA` kullanıcısına yanıt
    merakımdan soruyorum. 11 gelince ne olacak?

• Araneida kullanıcısına yanıt
    Daha stabil çalışacaktır diye umut ediyorum. Şu anki hâli bile tatmin edici ama taze kan her zaman iyidir 👍

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.