Şimdi Ara

OPPO RENO 2Z ANA KONU. (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
633
Cevap
21
Favori
56.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 hafta
  • Cevaplayan Üyeler 176
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 41
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 18 saat 31 dakika
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 15
  • Favoriye Eklediklerim 21
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • linkoln2732 (41 mesaj) tgezer (40 mesaj) Sadettin32 (22 mesaj) creA` (20 mesaj) hellar (15 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (212 mesaj) Mobil (234 mesaj) Mini (45 mesaj) Uygulama (112 mesaj) (30 mesaj)
  • @
3 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Arkadaşlar telefonu alalı 1 hafta olduğu Hepsiburada üzerinden ama telefonla konuşurken telefonun ekranı sürekli açılıp duruyor ve yanlışlıkla konuşmayı beklemeye alıyorum telefonu direkt olarak iade edebilir miyim? İlla servise mi gitmesi gerekiyor?

• az önce HB'den 2699 TL'ye sipariş ettim beyazını. 5 yıldır iphone 5s kullanıyorum. pişman olmam umarım, galaxy m31 ve xiaomi note 8 pro diğer seçeneklerimdi. xiaomi yi arayüzü yüzünden eledim, m31 i plastik kasası yüzünden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ugluk -- 26 Aralık 2020; 18:30:34 >
  • Selamlar telefonu dün aldım ben de coloros 6.1 yüklü 7'yi yüklemiyim mı şimdi çok mu kötü?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • waingroo w kullanıcısına yanıt
    Hayır hayır kötü değil kesinlikle normal kullanım la şarjım 20 ye düşene kadar 7.30 8 saat ekran süresi alıyorum benim yukarda anlatmak istediğim ilk aldığımda güncelleme öncesi 9 9.30 saat aldığımı hatırlıyorum ve yüzde 50 ile akşama kadar normal kullanım ile 4 5 saat ekran süresi almıştım artı olarak koyu mod var birsuru özellik falan geliyor tercih senin ama çok kötü değil yani
  • Almadan önce burayı okudum yeni sürümde şarj iyi gitmiyor denildi ben de ilk kullanımda 10 saat ekran süresi aldım o düşer ve tekrar da geri dönüş olmaz diye daha yüklemedim kararsız kaldım

• Telefonu almayı düşünüyorum sadece birkaç şeyden emin olmam lazım artık siparişi vermem için:

1) Hoparlör ses seviyesi nasıl?

2) Oyun oynamazsam ve mobil veriyi günde en fazla 2 saat açarsam şarj 2 gün gider mi? 4000 mah biraz az gibi geliyor.

3) Hi-res ses desteği gerçekten de var mı?

Şu an kullandığım telefonu 4 yıldır kullanıyorum. Hoparlörden ses nerdeyse hiç çıkmıyor (kulaklığa verdiği ses bile çok az ses seviyesini sona aldığımda bile-kulaklıkla alakası yok) ve mobil veride şarj yarım günü geçmiyor. İlk 2 soruda sorduğum şeylerden çok çektim o yüzden hoparlörü ve şarjı benim için çok önemli.

• Bu arada amazon prime'da hd videolar izletiyor mu? Mediatek telefonlarda netflix hd izlenemiyormuş amazon prime video için de aynı durum var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: waingroo

Almadan önce burayı okudum yeni sürümde şarj iyi gitmiyor denildi ben de ilk kullanımda 10 saat ekran süresi aldım o düşer ve tekrar da geri dönüş olmaz diye daha yüklemedim kararsız kaldım
    Kesinlikle düşer, aradaki fark 2 saat bende.
  • Güncelledim düşerse düşsün vallahi yeni telefon aldık her şeyini kullanamayacaksak da bir anlamı yok ama şarj konusunda 1gün ancak çıkarırsa çıkarır ama kafama takmayacağım hayat o kadar zor ki değmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waingroo -- 27 Aralık 2020; 18:19:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Nameless Man

Telefonu almayı düşünüyorum sadece birkaç şeyden emin olmam lazım artık siparişi vermem için:

1) Hoparlör ses seviyesi nasıl?

2) Oyun oynamazsam ve mobil veriyi günde en fazla 2 saat açarsam şarj 2 gün gider mi? 4000 mah biraz az gibi geliyor.

3) Hi-res ses desteği gerçekten de var mı?

Şu an kullandığım telefonu 4 yıldır kullanıyorum. Hoparlörden ses nerdeyse hiç çıkmıyor (kulaklığa verdiği ses bile çok az ses seviyesini sona aldığımda bile-kulaklıkla alakası yok) ve mobil veride şarj yarım günü geçmiyor. İlk 2 soruda sorduğum şeylerden çok çektim o yüzden hoparlörü ve şarjı benim için çok önemli.

1 hoparlör ses seviyesi gayet yüksek. Memnun kalırsınız

2 şarjı mobil veri hiç kapanmaz bende oyun oynamam. ama internet ve telefonu çok sık kullanırım 2 gün gidiyor.

3 Hi-res özelliği gerçekten olup olumadğını bilmiyorum ama ses yüksek ve güzel çıkıyor.

• poseidon_77 p kullanıcısına yanıt

Çok teşekkürler

• Bu telefonu kullanan arkadaşlar;

Programların ürettiği mesajlar ekranda 1 dk kalıyor. Mesela bir metni kopyala dediğimizde altta "Metin kopyalandı" yazıyor, sen ekranı aşağı indir hala yazıyor. Menüler arasında dolaş başka programı aç hala yazıyor.

BU bende mi böyle sizde de böyle mi? düzeltebilen var mı?

• Ugluk kullanıcısına yanıt

cihaz geldi color os 6.1 android 9 yüklü. bir süre böyle kullanayım diyorum, yukarıda bir arkadaş sarj süresi düşer yazmış güncellenince?

• Düzgün çalışan gcam linki alabilir miyim kullanan varsa

• Beyler ben Instagram'da story ye 2. Bir fotoğrafı koyamiyorum önceden 7 plus im vardı 30 tane fotoğraf koyuyordum kopyala yapıştır la yapabilen veya bilen varsa anlatabilir mi
  • Şuan için f/p midir arkadaşlar araştıran var mı? Aynı fiyat bandında rakip olarak gördüklerinizi söyler misiniz?

• X Ray SF kullanıcısına yanıt
    Ben de cevap bekliyorum detaylı bir fp yorumu yapabilir misiniz ne sorunlar var yavaşlama kasma oluyor mu
  • Telefonumu bugün KVK garantiye bıraktım. Ürünün yakınlık sensöründe sıkıntı vardı ve bataryası hızlı bitiyordu bakalım ne diyecekler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gehinnomm

Telefonumu bugün KVK garantiye bıraktım. Ürünün yakınlık sensöründe sıkıntı vardı ve bataryası hızlı bitiyordu bakalım ne diyecekler.

Sıkıntısız alırsınız umarım, aramalarda benimde bazen ekran açık kalıyor, sizdeki sorunda bu şekilde mi
  • budamigoldiil b kullanıcısına yanıt

Bende sürekli oluyor hocam telefonla konuşurken kulağıma koyuyorum telefonu 1-2 saniye kararıyor ekran sonra tekrar açılıyor. Her kulağımdan uzaklaştırıp yakınlaştırdığım da bu oluyor. Bende ekranı kitlemek zorunda kalıyorum ve bu çok sinir bozucu bir durum .

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.