Şimdi Ara

OPPO RENO 2Z ANA KONU.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
554
Cevap
26
Favori
42.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 21 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 170
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 38
  • Ortalama Mesaj Aralığı 16 saat 32 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 14
  • Favoriye Eklediklerim 26
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • linkoln2732 (38 mesaj) tgezer (23 mesaj) Sadettin32 (22 mesaj) hellar (15 mesaj) first9 (13 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (195 mesaj) Mobil (218 mesaj) Mini (29 mesaj) Uygulama (112 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Oppo >> OPPO RENO 2Z ANA KONU.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2222 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Maxwell1

Genel olarak beğendim , detaylı ayarlar mevcut lakin bazı ufak eksikleri var , kilit ekranındaki saati değiştirme opsyonu yok gördüğüm kadarıyla , ColorOS 11 ile eksikleri kapatılır büyük ihtimal ile , tavsiye ederim.

telefonda birçok saat stili var siz bulamadınız galiba

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/0e/9b/e1/0e9be15eddcda4c9ebc6701462386092.jpeg&t=0&width=480&text=1

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/7c/00/62/7c0062cb704d10c337c894281dfc3006.jpeg&t=0&width=480&text=1

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/ea/1c/e1/ea1ce1aa83775e02edff278d6cfd2e8c.jpeg&t=0&width=480&text=1
    |
    |

• Yüzbaşı
    932 Mesaj

Bu "Always On" ekranı için , power tuşuna bastığınızda gelen ekran kilit ekranı oluyor , keşke burdaki ayar ikisinide kapsasa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Maxwell1

Bu "Always On" ekranı için , power tuşuna bastığınızda gelen ekran kilit ekranı oluyor , keşke burdaki ayar ikisinide kapsasa.

heee tamam :)

|
    |

|
    |
    M51-realmi 7pro da alabilirdim ama şuan mi Max 2 kullanıyorum o bile yetiyorken 2z nin işimi göreceğini düşündüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi şubat -- 8 Kasım 2020; 3:16:30 >
    |
    |

Çok uğraştım bunun için işlemcide listede diye netflix diyor oppo yapıcak ,oppo diyor netflix yapacak,sorunu çözebilen yok sd oynatıyor hocam,Telefondan memnunum ama sırf bu yüzden satıcam heralde.O kadar para ver netflix hd izleyememek kötü.Reno4 ucuzlarsa geçicem

|
    |

Battlefield nick:Haci1983
  • Teğmen
    246 Mesaj

Yarın almayı düşünüyorum reno 2z yi gm9 prodan geçicem nasipse. Kullanan arkadaşlar genel olarak memnun musunuz alt çerçevenin kalınlığı göze batacak seviyede mi ? bataryası bir günü rahatlıkla çıkarıyor mu ?

Orijinalden alıntı: fastmustaine

Yarın almayı düşünüyorum reno 2z yi gm9 prodan geçicem nasipse. Kullanan arkadaşlar genel olarak memnun musunuz alt çerçevenin kalınlığı göze batacak seviyede mi ? bataryası bir günü rahatlıkla çıkarıyor mu ?

Eşimde gm9pro var bende amazondan reno2z aldım .

Ekran parlaklık ve renkler aynı diyebiliriz.

Ekran genişliği gm9pro çok az daha geniş

Ses çıkışı reno2z mono olmasına rağmen yükses çıkış veriyor eşit diyelim.

Foto kalitesi reno2z daha iyi ön arka kamerada

3000tl fiyatda bu foto kalitesi çok iyi 2zde

Portre çekimleri çok başarılı.

2zyi ekranın dar olması sebebiyle iade ettim .Mi Max 2 kullanıyorum ekran genişliği çok iyi reno2z oyuncak gibi geldi.Bu yeni tip dar uzun ekranlar bana göre deyil.

Mi max2 6,4". Reno2z 6,53" fakat ekran genişliği olarak çok fark var mi Max 2 video izleme oyun vs şeylerden dolayı çok kullanışlı ama iyi resim çekmiyor sıkıntı vermeyede başladı.

Reno2z nin en başarılı olduğu nokta resim kalitesi ev içi lamba altında çok güzel portre çekiyor .Gün ışığında çok iyi resimler çeker bu tel.Ses çıkışı mono olmasına rağmen yükses ses çıkışı mevcut kulaklık ses kaliteside iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi şubat -- 11 Kasım 2020; 18:46:6 >

• Onbaşı
    24 Mesaj

Hepsiburadada 2899 tl ye kadar düşmüş 2z. sizce hala alınabilir bir telefon mu? tavsiye eder misiniz?

2899 TL'den aldım geçtim şimdi, bu piyasada bence parasına göre muadillerinden çok daha iyi bir cihaz...

Orijinalden alıntı: albay_alpay

2899 TL'den aldım geçtim şimdi, bu piyasada bence parasına göre muadillerinden çok daha iyi bir cihaz...

Nerden aldınız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

hepsiburadadan hocam ama 100 lira artmış fiyatı şimdi...

|
    |
    tgezer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: visheras

Hepsiburadada 2899 tl ye kadar düşmüş 2z. sizce hala alınabilir bir telefon mu? tavsiye eder misiniz?

Ederiz.

|
    |

M31s ile arasında kaldım. Aralarında fiyat farkı yok. Sizce hangisini almalıyım

M31s ile arasında kaldım. Aralarında fiyat farkı yok. Sizce hangisini almalıyım

Teknik olarak çok farkları yok. M31 bataryasıyla önde sadece. Estetik olarak reno önde.
    Bir de aralarında 1 yıl var.
    Karar sizin kullanacak olan sizsiniz. Ben oppoyu tercih ettim. Samsung un alt segment telefonlarına hiç bakmadım.

|
    |

fiyat tekrar 2899 TL, almak isteyenlerin bilgisine...

|
    |

Android 11 alır mı bu telefon?

Android 11 alır mı bu telefon?

Tabii ki alacak .

|
    |

Cevabınız için teşekkür ederim hocam geldi telefon baya memnunum ekranın ince uzun olması rahatsız etmedi beni sadece hoparlörü kaliteli olsa da mono olması rahatsız ediyor gm9 prodaki stereoya alışmıştım zamanla bu his geçer inşallah

|
    |
    şubat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Masal Oku
Bebek Oyunları
Radyo Dinle
ankara gülüş tasarımı
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,766
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.