Şimdi Ara

OPPO RENO 2Z ANA KONU. (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
636
Cevap
20
Favori
59.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yaklasik 5 aydir bu telefonu kullaniyorum.

Garip bir sekilde telefon belirsiz bir sebeple yavaşlıyor. Örneğin az once bu sayfada konuyu asagi doğru kaydirirken takila takila kayiyor sayfa. Uygulama geçişleri, rehber vs. hepsi ayni sekilde yavas. Arkadaki uygulamalari kapatıyorum, yine ayni. Telefon yöneticisinden optimize et diyorum, yine değişen bir şey yok.

Taa ki telefonu yeniden başlatana kadar... Böyle yapınca sorun düzeliyor, ancak gun icinde yeniden ayni sey oluyor. Soft reset mi atsam ne yapsam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Joya20 -- 19 Ağustos 2020; 17:32:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen bende de bu sorun olmaya başladı android 10 yaramadı galiba bu telefona

• Bayçora B kullanıcısına yanıt
    Android 10'dan önce de yapıyordu galiba, yine de net hatırlamıyorum.

• Android 10 dan sonra telefon belli süre sonra yavaşlıyor yeniden başlayınca duzeliyor

• Android 10 dan önce yoktu böyle sorun ama şimdilik 2-3 gündür yavaşlama olmadı bende bakalım devam edecek mi

• iPhone 6'dan sonra biz de bu kervana katıldık bakalım. Kamerası falan çok güzel cihaz ama pil performansı pek etkileyici gelmedi bana.

• Güncelleme sonradı yavaşlığın google chrome ile ilgisi var sanırım. Chrome un güncellemelerini kaldırınca yavaşlama olmuyor. Güncelleyince bir süre sonra yavaşlıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Indie

Güncelleme sonradı yavaşlığın google chrome ile ilgisi var sanırım. Chrome un güncellemelerini kaldırınca yavaşlama olmuyor. Güncelleyince bir süre sonra yavaşlıyor.
    Chrome'u tamamen devre dışı bırakıp Via Browser kurmanızı öneririm. Ram yönetimi ve kapladığı alan çok çok iyi. Zaten google servisleri ne kadar az olursa cihazlar o kadar rahatlıyor.
  • Herkese selam dostlar.

Telefon alma sürecindeyim ve bu aralar araştırma yapmaktayım.
    Sizce OPPO RENO 2Z mi yoksa bu sene çıkan Redmi Note 9 Pro mu?

OPPO RENO 2Z kullanan arkadaşlar telefonun artılarını ve eksilerini özet olarak sayarsa çok sevinirim.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.OPPO RENO 2Z ANA KONU.

• OPPO RENO 2Z ANA KONU.
    OPPO RENO 2Z ANA KONU.

Merhaba, bende reno2 z yi iki gün once aldim lakin şöyle bi sorun var, bu ekran altindaki menu tuşları (geri gelme ana ekrana donme), telefonu koyu modda kullanmama ragmen, inst i koyu kullanmama ragmen, wtsp i koyu kullanmama ragmen, bu alt kisim beyaz kaliyor, cok sinir bozucu, bunu duzeltmenin yolu varmi🤔

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noxite -- 4 Eylül 2020; 19:58:36 >

• alkanadem2 kullanıcısına yanıt
    note9 pro kullanan ve iade süreciyle cebelleşen birisi olarak cevap vermek istedim. yaklaşık 1 aylık telefonda ortaya çıkan sorunlar şunlar;
    -hayalet ekran,
    -yakınlık sensörü sorunu yani konuşma sırasında sürekli ekran açılıp beklemeye veya sessize alıyor,
    -telefonda oyun dahi yok ve 4 saat ekran süresi aldım defalarca,
    -sözde hızlı şarj desteği var ama 3-4 saatte şarj oluyordu genelde,
    -menüler arası geçişlerde takılma ve donma oluyordu
    -bazı programlarda sürekli hata verip kapatıyordu
    bu yüzden ben de telefonu iade bile edeceği kesi değilken reno2 z sipairaşi verdim bakalım belki kullanırım.
    Bu arada xiaomi servis deneyimim de çok kötüydü. 6 ayda ortaya çıkan sorunlarda ürün ayıplı mal kabul edilip iade hakkımın olması lazım ancak servis hataları kabul edip sadece tamir edebileceklerini belirtti. Hakem heyetiyle arayacağım hakkımı. belki başıma gelen istinai durumlardır ancak bu saydığım sorunların bazıları kronik soun maalesef. iyi değerlendimek gerekiyor

• OPPO RENO 2Z ANA KONU.

Arkadaşlar sağ üstteki damla şekindeki simge ne simgesi acaba 1 ay oldu çözemedim.

• Merhaba arkadaşlar. Bu cihazı almayı düşünüyorum. Bu fiyata bu cihazı almalı mıyım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samsun__ -- 12 Eylül 2020; 22:41:17 >
  • Ben de uzun süredir telefonu takip ediyorum. Ama bazı kullanıcılar yavaş takılmalar donmalardan bahsediyor. Güvenemiyor insan ne diyorsunuz bu konuda? Hoş gerçi bu kötü yorumlara sahip olmayan hiç bir telefon yok ne hikmetse..
  • Ben yeni aldım,hızlı ve premium bir cihaz takılma donma vs görmedim. Hiç oyun oynamam kamera yeterli ses kalitesi gayet iyi görüşme kalitesi çekim gücü iyi, parmak izi okuma bazen bekletiyor yada ben okutamadim, bunun dışında eksi yönünü görmedim, batarya için konuşmak erken, alacak kişilere hayırlı olsun güle güle kullansınlar,.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • budamigoldiil B kullanıcısına yanıt
    android 10 güncellemesi geldi mi size? Bir de dahili hafızası ne kadar dolu geldi?
  • skull62 kullanıcısına yanıt
    Evet geldi, kurulumdan sonra 4 güncelleme yaptı android 10 ve arayüz 7.1 oldu, hafızaya bakmadım şuan 106 boş gözüküyor içinde uygulamalarım vs yüklü

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bu telefonda Always-on display varımdır? Örneğin mesaj whatssp da mesaj geldiğinde saatin yanında işareti çıkıyor mu? Arkadaş yok demiş ama belki güncelleme ile gelmiştir diye sormak istedim.

• Ben de sipariş verdim bakalım. Umarım hayal kırıklığı yaratmaz
  • Merhabalar arkadaslar elimde 10 gunluk oppo reno2z var 1 gun kullanildi iphonden gecildi ama alisamadigmiz icin tekrar iphone donuldu cihaz bosa cikti manisa akhisardan elden alabilirsiniz veya tanidigniz vasitasiyla aldirabilirsiniz fiyat 2750 liradir

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.