Şimdi Ara

Oppo Reno 10x Zoom'un Türkiye fiyatı açıklandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şaka gibi gerçekten evet özellik olarak harika bir telefon ama Türkiye de bu paraya kimsenin oppo olacağını hiç sanmıyorum

SATIŞ FİYATI 7999 TL

• Baktım da bu telefon için hiç kimse ana konu açmamış. Fiyatı ne kadar düştü bilmiyorum ama bi aralar 5000'e kadar düşmüş. Sanırım xiaomi mi 9t pro varken bu telefonu kimse düşünmüyor... Kağıt üzerinde xiaomi mi 9t pro'dan daha iyi aslında. Ama parasını hak ediyor mu bilmiyorum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • maybe4you kullanıcısına yanıt
    oppo ülkemiz de fiyat performans telefonu değil,zaten hiç bir zaman ucuz olmadı dış ülkelerde de aynı diyorlar ama ben TR.ye bakarım,buranın şartlarına göre bir fiyat politikası hiç olmadı,son gelen zamlara bakınca bir nebze fiyatlarını makul görüyorum çünkü saçma sapan telefonlar acayip pahallandı. 10x zoomm süper bir cihazdı ama olmayacak rakama çıktı aynı bir altı sayılacak reno 2 gibi,sonu da satışları da hüsran oldu zaten İKİNCİ ELİ YOK bu telefonun,yani yok dediysem ikinci el satışa çıkan elle tutulur modellerine bakıyorum reno 2,10x zoom gibi,kimse o fiyatlara bu telefonları almaz,ya çok hastası olacak ya da ikinci elini önemsemeyecek bir geliri.. Şimdi yine çok güzel bir model getirdi reno 3 pro,canavar gibi telefon fiyata bakıyorsun 6.500 tl. tam küfür edicem mi note 10 hop ağır ol,ben bile 5300 oldum diyor,susuyorum :) reno 2 zamanın da da çok söyledik ben ve bir kaç arkadaş daha o telefonun ederi en fazla 4.500 dü.. bu telefonun da en fazla 5500.. ( mi note 10'a da bu paraları veren varsa daha başka bir şey demem her şey müstehak demek ki)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.