Şimdi Ara

Oppo Realme 6 Pro RMX2061 Duos 8 GB (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
3.911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • telefonu 2 kişi mi kullanıyoruz acaba konu sönük kaldı
    bazı ayarlar bizim telefonda yok tr bölgeden mi kaynaklı acaba yoksa eksik kurduğumuz bir şey mi var
  • Redmi Note 9 Pro ve Realme 6 Pro arasında kaldım. Ne yapsam bilmiyorum.

Bu telefonun ana konusu neden açılmadı?
  • https://www.youtube.com/watch?v=Bg28FqJiLSg benim aradığım bir konu açıklamalı
  • Bu güzel telefon için ana konu olmaması beni şaşırttı.

Cuma günü bu telefonu kızım için aldık, Samsung M51, A71, Huawei P40 Lite ve Xiomi Redmi Note 9 Pro arasından Tekosadan 3499TL fiyatı ile kırmzı rengi ile bunu seçtik. Detayları inceledikten sonra fiziksel olarak da elimize aldıktan sonra tek tek karşılaştırdık.

Önceliğimiz kamera kalitesi olmakla beraber telefon elden hiç bırakılmadığı için yeterli bir batarya optimazisyonu ve hızlı şarj ön plana çıktı, 30W devasa şarj aleti sayesinde 30dk civarında %80 gibi bir dolum yapıyor ki beklentilerimizin ötesine geçti, telefon hiç elden bırakılmıyor ve akşam yatana kadar da şarj istemiyor.

Telefon kutusundan kılıf ve ekran koruyucusu ile birlikte çıkması büyük bir artı. Kısa bir süre olmasına rağmen gerek telefondaki akıcılık, gerek fotoğraf kalitesi, oyun akıcılığı, video performansı memnun edici, plastik malzeme kalitesi acaba dedirtiyse de zaten kılıfla kullanılacağından çok dert ettirmedi.

M51 batarya konusu ile önde olmasına rağmen fotoğraf yorumları bizi soğuttu, A71'i elimize aldığımızda fiyatını haketmediği düşündük ve beğenmedik, Redmi Note 9 Pro'nun kamera kalitesini beğenmedi kızım, P40 sonuna kadar tercih nedemiz idi ama günün sonunda Google servisleri epey bir canımızı sıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quasimodo32 -- 9 Kasım 2020; 9:42:27 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.