Şimdi Ara

Oppo'nun Apple Watch görünümlü akıllı saatinin muhtemel tasarımı ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Birçok önde gelen mobil cihaz üreticisi kendi akıllı saatini çıkardı. Şimdi sıra Oppo'da. Çinli şirket çok yakında ilk akıllı saatini piyasaya sürecek.

Ayrıca Bkz.Oppo A31 tanıtıldı: 6.5 inç ekran, üç arka kamera, 4.230 mAh pil

Oppo'nun akıllı saati bu cihaz sınıfından bekleyebileceğimiz tüm özellikleri bünyesinde barındıracak. Kalp atış hızı izleme, kan basıncı ölçme, uyku takibi ve yakılan kalori miktarını gösterme gibi özellikler sunacak.

LetsGoDigital iternet sitesi, akıllı saatin muhtemel tasarımını gözler önüne seren birkaç görsel yayınladı. Görünüşe bakılırsa cihaz yuvarlatılmış kenarlara sahip dikdörtgen kasa ile gelecek.

Şubat sonunda tanıtılacak

Akıllı saatin sağ tarafında iki adet fiziksel tuş yer alıyor. Bunlardan birinin üzerinde bildirim LED'i var. Tuşların arasına da mikrofon yerleştirilmiş. Sensör ünitesi ise cihazın tabanında bulunuyor.

Teknik özellikleri konusunda henüz bir bilgi yok. Oppo'nun ilk akıllı saatini Şubat ayının sonlarında tanıtması bekleniyor. Cihazın 300 dolar gibi bir fiyat etiketi ile satışa sunulacağı tahmin ediliyor.

• cihazların sar değerlerini incelemek lazım.

• celeroni kullanıcısına yanıt
    Evimizin içinde wifiler dışarıda binaların tepesinde baz istasyonları var oğlu var.Bir akıllı saate mi takıldınız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kare olan bütün saatlere neden Apple watch kopyası diyorsunuz çözebilmiş değilim.

• Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    bu cihazlar baz istasyonu veya wifi gibi değiller. süreli vücutla temas halindeler. elbette takılmak lazım. baz istasyonuna da takılmak lazım. wifi cihazlara da takılmak lazım. sizi bilmem ama ben cep telefonumu ayrı bir çantada taşımaya ve vücudumdan uzak tutmaya çalışıyorum. elimden geldiğince de sağlığıma dikkat etmeye çalışıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.