Şimdi Ara

OPPO'nun akıllı telefonları Türkiye'ye gelecek mi ? Özel röportaj (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
2
Favori
6.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • GMD telefonumda OPPO rom kullanıyorum zaten :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker_xxx

Hele bir Çin istilası başlasın, çakal Apple, çakal Samsung, çakal HTC ve çakal Sony' nin 1500TL' nin üstüne amiral gemisi telefon satma üç kağıdı neymiş görecem. Fazla değil, 4-5 sene içinde bilinen çakal markalar, 1500TL' nin üstüne amiral gemisi telefon satamaz duruma gelecekler. Fiyatlarını aşağı çekmek zorunda kalacaklar ama iş işten geçmiş olacak, çünkü Türk milleti, Çinli muhteşem telefonları benimsemiş olacak ve Türkiye pazarına hakim olan şuanki çakal markalar pazar hakimiyetini kaybedecek.

Tabi bu durum birazda Çinli amiral gemisi telefonların hangi fiyattan Türkiye pazarına giriş yapacaklarına bağlı, GM Elite gibi yüksek fiyattan giriş yaparlarsa, meydan yine çakal Apple, çakal Samsung, çakal HTC, çakal Sony' ye kalır.

• Firmanın adamıyla gelip konuşuyorsunuz, sonra inceleme yaparkende kötülemeye korkuyorsunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oppo iyidir, Umarım korkmayıp ülkemize gelirler
  • Yeah! Senol for president!
    Great interview mate, see ya ;)
    Michel

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Yeah! Senol for president!
    Great interview mate, see ya ;)
    Michel

Hediye devri mi başladı :P
  • OPPO CİHAZLARI SATIŞ FİYATLARI
    Oppo Find 5 Sıfır – Kayıtsız 16 GB : 500 USD
    Oppo Find 5 Az Kullanılmış – Kayıtlı 16 GB : 400 USD ( Elimde Var )
    Oppo N1 Sıfır – Kayıtsız 16 GB : 700 USD ( Elimde Var )
    Oppo Find 7 2K - Kayıtsız : Fiyatı satışa çıkınca belli olacak.
    Oppo Find 7 HD - Kayıtsız : Fiyatı satışa çıkınca belli olacak.
    ? Telefonlar Çin den alınmakta ve Avrupa modellerdir.
    ? Telefonlar Kutusunda ve Sıfırdır. * Ülkeye girişte gümrüğe takılmaması için kutudan çıkartılmaktadır, dolayısı ile küçük tozlanmalar olabilir.
    ? İstediğiniz model elimde var ise hemen teslim ediyorum. Olmayan ürünler ortalama 10-15 gün içerisinde geliyor. Forumdan maille sorabilirsiniz.
    ? Kullanım sırasında yaşayabileceğiniz sorunlardan oluşan hasarlarda parça temini konusunda yardımcı olunur.
    ? Oppo’nun Türkiye’de telefon satışı olmadığından garantisi burada kullanılamamaktadır.
    ? Oppo telefonlar yine Oppo nun kendine özel yazılımı olan Color OS ( Android tabanlı ) yazılı ile birlikte kullanılmaktadır.
    ? Google Play Sote dan tüm diğer telefonlar gibi yararlanabilir uygulama indirebilirsiniz.
    ? Telefonların orijinalinde Türkçe dil desteği vardır ve Color OS yazılım güncellemeleri sürekli güncellenmektedir.
    ? Teknoloji ve kullanılan malzeme olarak herhangi bir marka ile karşılaştırmaya gerek olmadığını hem donanım hem teknoloji hem de özellikleri bakımından üst sınıf bir telefon olduğunu ve çoğu firmanın ilerisinde olduğunu belirtebilirim.
    ? Oppo Forum dan telefonunuza ait yazılım ve destek ve bilgi bakımından her türlü şeklide yaralanabilir, sorularınıza cevap bulabilirsiniz.
    ? Telefonu kullanım sırasında yaşadığınız yazılım sal sorunları gerek forumdaki ilgili konu içerisinde gerekse Oppo Türkçe Temsilcisi Şenol Eker Bey e iletebilirsiniz.

• Oppo Find 7 2K ve General Mobile Discovery Elite arasında kaldım yalnız Find 7'yi nasıl alacağım bilmiyorum..saçma yasalarımız yüzünden alamıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karayell

Oppo Find 7 2K ve General Mobile Discovery Elite arasında kaldım yalnız Find 7'yi nasıl alacağım bilmiyorum..saçma yasalarımız yüzünden alamıyoruz

alma imkanım olsa hiç kaçırmazdım Oppo yu...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OnePlus One gelse daha iyi olur.
  • NAsıl, ne zaman ve nereden alacağız Oppo 7 yi ?

• oppo bir an önce Türkiyede satısa sunulsa iyi olur cünkü onu alacak olan cok kişi var samsung sony gibi fiyatta ucan telefon sirketleride avucların yalar

• Oppo Find 7a - Kayıtsız : 600 USD / 1 Hafta içerisinde geliyor. - Satış başladı.
  • İlk önce Şenol Eker abime teşşekür ederim sagolun sadece yadırgamamın sebebi dışarda görsem sizi bu konuların meraklı oldugunuzu anlamam mumkun degıl tabi oyle bırı olmadıgınız belli çok sağolun yakından takip ediyorum :)
  • Konuya bir insanın tipine ve konuşmasına göre yorum yapmak Türk insanına has bir durum galiba. Video cep telefonuyla alakalı seviyesizler. Hiç utanmanız yok mu sizin?

• Keşke pasaport olayı olmasa da getirseler de alsak
  • Konu tüm umutlarıma rağmen " ÇÖP " ! Şeno Eker Bey'i gördüğümde işte tamam dedim ama .....
  • Şenol abi Oppo Forum da herkese yardımcı olmaya çalışan bi abimizdir...

dikkatli konuşmak lazım...
  • Olumsuz birşey demedim ki şahsıyla ilgili. Kendisi çok mütevazi , olgun ve kaliteli birisidir. Oppo forumdan takip ederim, sorularıma da yanıt verir.
    Sorun şu ki lakin ; Oppo'nun Şenol Bey'e açıklama yapmaması .. bu ümidimi tüketiyor.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.