Şimdi Ara

oppo mu active 2 mi???????? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ya hala Oppo diyorsunuz. Oppo alın hocam siz. Tecrübelere kulak verin azıcık

• quote:

Orijinalden alıntı: LGatakan

Ya hala Oppo diyorsunuz. Oppo alın hocam siz. Tecrübelere kulak verin azıcık

Hocam sizin görüşlerinize önem veriyorum ama bir arkadaştan yarı fiyatına Oppo bulmuştum. Ama siz şimdi böyle söyleyince Series 5 daha mantıklı geldi.

• Bakın tekrar ediyorum. Tane tane okuyun. Lütfen.

Apple telefonu olan GEREKİRSE KREDİ ÇEKSİN Apple Watch alsın.

Sonra aşırı memnun kalacağınız için bana 1kg baklava ısmarlayabilirsiniz :) Apple Watch'un rakibi yok. Samsung çok yakın ama onun bile yemesi gereken 40 fırın ekmek var.

Oppo moppo hikaye. Hİ-KA-YE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LGatakan -- 11 Ocak 2021; 14:24:30 >
  • LGatakan kullanıcısına yanıt

Tamamdır hocam bulabilirsem alacağım.

• quote:

Bakın tekrar ediyorum. Tane tane okuyun. Lütfen.

Sonra aşırı memnun kalacağınız için bana 1kg baklava ısmarlayabilirsiniz :) Apple Watch'un rakibi yok. Samsung çok yakın ama onun bile yemesi gereken 40 fırın ekmek var.

android kullanicisi icin oppo ile active2 arasindan hangisini oneriyorsunuz? Saglik ozelliklerini kullanmayacagim ofis amacli kullanacagim. Yorumunuz benim icin degerli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amacınız bildirim görmekse Huawei Watch Fit alın geçin hocam

• LGatakan kullanıcısına yanıt

bi ara oppo düşündüm iyi ki active 2 almısım

• quote:

Orijinalden alıntı: hakanovic38

bi ara oppo düşündüm iyi ki active 2 almısım

sebebi nedir hocam

• 1-2.el 18 20 ay garantili active ilanı çoktu benim aldığım dönemde hemde opponun yarı fiytına kafadan orda 1000 tl karla ilk artısını aldı benden

2-zayıf biriyim biraz ve bana pek yakışmadı

(bu arada ekran kalitesi inanılmaz derece iyi bir saat için bütün saatlere baktım böyle güçlü ekranlısı yok)

3-benim aldıpım zamanda ekran zaman aşımı vs gibi şeyler yoktu oppoda 15 saniye sonra kapanıyor yani

4-saat şekilleri yuvarlaktı hep oppoya uygun tema azdı yani indirdiğin tema yuvarlak kalıyor ekranı kaplamıyor.şuan ne konumda bilmiyorum ama active bu konuda gayet iyi

Ekstra bilgi =active de türkçe sesli klavye yok samsung türkçe desteklemiyor ama googlenin bi uygulaması var ordan konuşaraj yazabiliyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: hakanovic38

1-2.el 18 20 ay garantili active ilanı çoktu benim aldığım dönemde hemde opponun yarı fiytına kafadan orda 1000 tl karla ilk artısını aldı benden

2-zayıf biriyim biraz ve bana pek yakışmadı

(bu arada ekran kalitesi inanılmaz derece iyi bir saat için bütün saatlere baktım böyle güçlü ekranlısı yok)

3-benim aldıpım zamanda ekran zaman aşımı vs gibi şeyler yoktu oppoda 15 saniye sonra kapanıyor yani

4-saat şekilleri yuvarlaktı hep oppoya uygun tema azdı yani indirdiğin tema yuvarlak kalıyor ekranı kaplamıyor.şuan ne konumda bilmiyorum ama active bu konuda gayet iyi

Ekstra bilgi =active de türkçe sesli klavye yok samsung türkçe desteklemiyor ama googlenin bi uygulaması var ordan konuşaraj yazabiliyorsun

ekrani guzel olan oppo mu

• evet çok iyi ama diğerlerinin ki kötü değil iyi ama oppo fark atmış bu konuda yalnız opponın 2 çeşit saati var küçük olanın ekran çözünürlüğü düşük

• quote:

Bakın tekrar ediyorum. Tane tane okuyun. Lütfen.

Hocam öneriniz için teşekkür ederim. Apple watch 6 44m aldım.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.