Şimdi Ara

Oppo find x kullananlar (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
437
Cevap
1
Favori
40.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Güncelleme sanırım çok kayda değer birşey sağlamıyor. Changelog'u İngilizce olarak bulamadım. Gözlemleyerek de bi farklılığa denk gelmedim güncelleme de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İngilizce de sorun yok kullanılıyor ancak detaylar ince ayarlarda zorlanıyor insan

• Elimde kayıtsız 8/128 cihaz var. Kayitsiz. 2750 ye bırakabilirim. Sadece cihaz .

• Pil durumundan 1 ekran görüntüsü daha arkadaşlar...

Reno 10X Zoom

Batarya konusu çok çok önemli olanlar için şiddetle tavsiye ediyorum, cihaz canavar, mal ceviz

Oppo find x kullananlar

• arkadaşlar elimde kayıtlı one plus 6t var 128*8 versiyonu..kutulu sıfır ayarında..siyah..oppo find x iletakas yapmak istiyorum..düşünenler özelden yazabilir...
  • Oppo reno aldım zom x alamadım çok pahalı..

• altunkeser kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun kardeşim

• Hayırlı olsun, güle güle kullanın hocam

• edacsac kullanıcısına yanıt
    Teşekürler.. Ama ne yalan soylıyım find xi arıyorum.. keşke global rom çıksa tekrar donerim

• Kesinlikle, Find X daha kibar, daha ergonomik. Yani daha şirin ve şık bi cihaz bence de. Hala elime aldığım da daha bi farklı hissettiriyor cidden, düşüncem seninle aynı şekilde yani hocam

• Oppo Find X e imei atılabiliyormu?

• iyi günler arkadaşlar bende find x aldımda biraz acemiyim daha :) size sormak istediğim sanırım genel telefon olarak ingilizce ama yüklediğimiz uygulamalar türkçe olmuyormu yani ben google hesabından dili türkçe yaptım fakat değişmedi google da google play de ingilizce
  • Merhabalar. Çin versiyonunu kullanıp colorOs6 yı alan var mı acaba ?
  • Byzasz kullanıcısına yanıt
    Ben geçen gün güncellemeyi yaptım. Güncelleme sonrası telefona format attım. Gördüğüm kadarıyla telefona bir kaç yeni dil eklenmiş (Fransızca ws daha önce varmıydı pek dikkatimi çekmedi.)

İphone daki Ev uygulamasına benzer Oppo Home uygulaması geldi.
  • aslanhack kullanıcısına yanıt
    Düzeltme: Güncelleme sonrası Lantin alfabe kullanan dillerde İngilizce, Filinipçe, Fransızca, Endonezce, Malayca, Vietnamca dilleri mevcut. Önceki sürümde çok dikkat etmedim ama İngilizce hariç diğerlerinin yeni güncellemeyle geldiğini düşünüyorum. Bence bir sonraki güncellemede Türkçe dili de gelecektir. Şuan beni bu cihazda rahatsız eden tek şey Magazine Screen ekranındaki resimlerin altında çince yazılar var. Oraya bir filtre uygulayamadım. Ayrıca bugün Breeno güncellemesini yaptım. Arayüz Türkçe oldu, Konuşmalar hala çince oluyor. Onun dışında da şuan da fark ettiğim başka birşey yok.

Model: PAFM00

Android Versiyon: 9

Color Os Versiyon: V6.0.1
  • tangox T kullanıcısına yanıt
    256 GB cihazımı Urfadaki tanıdık bir telefoncuya götürmüştüm. Cihaz kalsın imei atarız demişti fakat kullanım süresi vardı diye hiç uğraşmadım alıcısı çıkınca da sattım cihazı.
    Oppo find x pafm00 versiyonu bana henüz gelmedi güncelleme
    A38 güncellemesi var
    Ne zaman gelir bende merak ediyorum

• Aslan arkadaşımıza gelmiş. Anladığım kadarıyla kademeli olarak paylaşıyorlar. Ekim 2019 yaması ile paylaşılmış güncelleme.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    O zaman beklicez dediğin gibi gelir yakında...

• quote:

Orijinalden alıntı: maxpol

O zaman beklicez dediğin gibi gelir yakında...
    Dün letgo'da bir arkadaş telefonun yama ile türkçeleştiğini söyledi.işlem için 200 tl alıyormuş.Deneyen olabilirse ve bilgilendirirse bizde yaptırırız.

Oppo find x kullananlar

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.