Şimdi Ara

Oppo find x kullananlar (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
437
Cevap
1
Favori
40.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostlar merhaba. One Plus 6 kullanıcısıyım. Memnunum cihazımdan lakin Find X çok cezbediyor beni. Forumları araştırdım, geçmeyi düşünüyorum, tavsiye eder misiniz? Siz kullanıcıların da fikirlerini almak almak istedim. Daha önce One Plus 6 dan geçen oldu mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ah bide yazılım sorunu olmasa ve ah keşke türkçe desteği olsa
  • -KuTLuBeY- - kullanıcısına yanıt
    Oneplus 5 var. Valla çok stabil ve sorunsuz insan değiştirmeye korkuyor ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: -KuTLuBeY-

Dostlar merhaba. One Plus 6 kullanıcısıyım. Memnunum cihazımdan lakin Find X çok cezbediyor beni. Forumları araştırdım, geçmeyi düşünüyorum, tavsiye eder misiniz? Siz kullanıcıların da fikirlerini almak almak istedim. Daha önce One Plus 6 dan geçen oldu mu?
    Ben cihaz geçmişimi yazayım size önce galaxy s1, note 2, HTC one m7, xperia Z2, note 5, note 8. Her yıl amiral gemisi alan biri olarak iki aydır find x kullanıyorum ve sanırım seneye yine böyle güzel cihaz çıkarırsa oppo alacağım. Find x harika bir cihaz fakat Türkiye de satilmamasi bence en büyük sorun çünkü bakın bi arkadaş camını kırdı yaptırma imkanı yok mecbur Çin e gönderecek. İyi düşünün ona göre alın.

Edit: Cihazın söyle bir sıkıntısı var yalnız tasarımı çok çok iyi o kadar ki diğer telefonlar yanında 2 3 yıl öncesinin telefonu gibi duruyor yani bundan sonra ne kullanıcam oppo almazsam bilmiyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metingrc -- 16 Ekim 2018; 21:39:19 >

• vforfreedom kullanıcısına yanıt
    Bende de One Plus 6 var işte.. Performans adına bundan iyisini kullanmadım Android dünyasında.. Bu yüzden değiştirmek istemiyorum. Oppo Find X de harika bir cihaz lakin insan tereddütte kalıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • metingrc kullanıcısına yanıt
    Bende birçok cihaz değiştirdim, bir önceki mesajım da dediğim gibi One Plus ı korkarak almıştım lakin, şimdiye kadar neden kullanmamışım dedim.. One Plus da Türkiye de yok ve kullandığım cihaz garantisiz. Yani benim için birşey farketmeyecek geçersem.. Beni de tasarımı cezbetti zaten, elime aldım cihazı o an ki hislerim aynen dediğiniz gibi oldu 2 3 jenerasyon sonrası cihaz yapmışlar adamlar..

• Mi mix 3 gelir olay kapanır: )

• Bu forumun %80 ini okudum. Birçok kez yazmışsınız MI MIX 3 ü gerek yok hocam gelince alırsınız olay kapanır.

• -KuTLuBeY- - kullanıcısına yanıt
    He tamam

• Ben oppodaki tasarım detaylarının ve kalitenin mix 3 de olacağını sanmıyorum, Mix 3 de çok güzel bir telefon olacak, mix serisi hep şahane oldu, ama find x başka bee.
  • quote:

Orijinalden alıntı: system electronıc

Ben oppodaki tasarım detaylarının ve kalitenin mix 3 de olacağını sanmıyorum, Mix 3 de çok güzel bir telefon olacak, mix serisi hep şahane oldu, ama find x başka bee.
    10gb ram ve 5g ile gelen ilk telefon olacak mix3

Burada tercih önemli. Ve arayuzune alışamadım o yüzden 1 hafta da sattım oppoyu

Mix ilk çıktığı dönemi hatırlıyorum da bambaşka bir kapı açmıştı kasa ekran muhabbetine

• quote:

Orijinalden alıntı: Kün Fe Yekün

10gb ram ve 5g ile gelen ilk telefon olacak mix3

Burada tercih önemli. Ve arayuzune alışamadım o yüzden 1 hafta da sattım oppoyu

Mix ilk çıktığı dönemi hatırlıyorum da bambaşka bir kapı açmıştı kasa ekran muhabbetine

Alıntıları Göster
    10 gb saçma geliyor bana, Biz daha 4.5 g yi düzgün kullanamıyoruz, türkiye de 5g için çooook erken, bir telefonda 10 gb ram ve 5g desteği var tercih sebebim olmaz. Düşünsene bırak 5g yi 10g olsa donanımhabere girmek işkence, ne yapayım 5g yi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: system electronıc

10 gb saçma geliyor bana, Biz daha 4.5 g yi düzgün kullanamıyoruz, türkiye de 5g için çooook erken, bir telefonda 10 gb ram ve 5g desteği var tercih sebebim olmaz. Düşünsene bırak 5g yi 10g olsa donanımhabere girmek işkence, ne yapayım 5g yi :)

Alıntıları Göster
    Doğru haklısın kesinlikle. Burada tercih sebebi olarak gorülmeyebilir fakat bu markanın çıtayi nereye taşıdığı ile alakalı bir durum bu

Dimi?

Adamlar ekran kasa oranı furyasının başlangıcını yapti

• Ankara elden teslim olacak sekilde satilik find x mavi 128 kayitli ilgilenen olursa yardimci olurum...

• Arkadaşlar aliexpress den sipariş verdiğim kırılmaz cam geldi. Henüz bir gün oldu alali ama ben memnun kaldım dokunmatigi ve görüntü kalitesi güzel, ben çok hafif yana doğru kaymisim sanırım bir taraf tam yapışmadi ama görüntü olarak hiçbir sorun yok.

Oppo find x kullananlar

Oppo find x kullananlar

Oppo find x kullananlar

Oppo find x kullananlar

Oppo find x kullananlar

Oppo find x kullananlar

Oppo find x kullananlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metingrc -- 23 Ekim 2018; 14:37:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kün Fe Yekün

Doğru haklısın kesinlikle. Burada tercih sebebi olarak gorülmeyebilir fakat bu markanın çıtayi nereye taşıdığı ile alakalı bir durum bu

Dimi?

Adamlar ekran kasa oranı furyasının başlangıcını yapti

Alıntıları Göster
    SAMSUNG NOTE 8 DEN kamera ve ekran icin bu cihaza gecilirmi en önemlisi benim icin ekran ve ses ekran parlak olacak ful hd cihazları bırakalı nerede ise 4 5 sene oldu uzundur 2k ve üstü kullandım g7 kullanıp ekranını begenmedigim bu cihazın ekranı keskinmidir birde ses cıkışı nasıldır kulalık kablosuz kullanıyorum aktif

• Ekran parlaklığı olarak Note 8 1 tık daha iyi olabilir bu cihazdan. Bu cihazın da ekranı epey başarılı fakat amoled panelin mucidi olan marka sanırım daha iddialıdır bu konuda, hem de yüksek ihtimalle...

FullHD / 2K farkını bu cihaz da öyle aman aman farkedebileceğini sanmıyorum, sonuçta ppi seviyesi hala daha 400 küsürler de...

Ses olarak bi yorum yapamayacağım, kablosuz kulaklıkta hiç denemedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: edacsac

Ekran parlaklığı olarak Note 8 1 tık daha iyi olabilir bu cihazdan. Bu cihazın da ekranı epey başarılı fakat amoled panelin mucidi olan marka sanırım daha iddialıdır bu konuda, hem de yüksek ihtimalle...

FullHD / 2K farkını bu cihaz da öyle aman aman farkedebileceğini sanmıyorum, sonuçta ppi seviyesi hala daha 400 küsürler de...

Ses olarak bi yorum yapamayacağım, kablosuz kulaklıkta hiç denemedim.
    sonuc olarak şu cıkıyor cihaz yeni oldugu icin türkce yok o sorun degil lakin ses vb önemli etken ppi düşük not 8 göre ama cihazda cezbediyor insanı bide mi mix 3 bakalım ilki hantaldı ama güzeldi kullanırken
  • quote:

Orijinalden alıntı: spencermila

SAMSUNG NOTE 8 DEN kamera ve ekran icin bu cihaza gecilirmi en önemlisi benim icin ekran ve ses ekran parlak olacak ful hd cihazları bırakalı nerede ise 4 5 sene oldu uzundur 2k ve üstü kullandım g7 kullanıp ekranını begenmedigim bu cihazın ekranı keskinmidir birde ses cıkışı nasıldır kulalık kablosuz kullanıyorum aktif

Alıntıları Göster
    Ben note 8 den geçtim size yardımcı olmaya çalışayım ekranı note 8 in kesinlikle çok daha iyi find x 10 üzerinden 7 note 8 on üzerinden 9 luk ekrana sahip. Ses konusunda bluetooth diyorsunuz şansınıza bend e çok fazla kullanıyorum bluetooth kulaklık ve kullandığım kulaklık level u pro anc. Note 8 de kopma saniyelik takılma falan oluyordu ama find x de bunlar neredeyse hiç olmuyor. Yani ses konusunda find x daha iyi zaten toplam ses paketi olarak da. Kameraya gelirsek onu da toplam paket olarak değerlendirecek olursak note 8 daha iyi. Note 8 batarya harici neredeyse tüm özellikleri ile ortalamanin çok üstünde bir cihaz zaten ama find x ise macera arayanların cihazı. Ben find x kullanırken çok daha mutluyum ama sizin aradıklarınız için bence find x e geçilmez üzülürsünüz.

• Erhan! kullanıcısına yanıt
    hocam qualcomm yükleyicisi üzerinden yükleniyor QFIL diye bir program ile yükeleyebilirsin ama vivo için global rom bulamadım senin bulduğubçn sağlam mıdır

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.