Şimdi Ara

Oppo find x kullananlar (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
437
Cevap
1
Favori
40.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oppo f x deki colors 5.1 in 5.2 guncellemesi bize ne gibi değişiklikler getirebilir ve bu gunceleme nin nezaman gelecegi hakkinda bilgisi olan aydinlatabilirmi.. Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Coloros 5.2 betayi yukledim baska yukleyen varmi. Ozelliklerini bilen varmi?

• Yuklediyseniz siz bize anlatın yeni neler var :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim tel ingilizce ve ben cok anlamadigim icin fazl ayikamadim daha. Ama edge ekrani gelmis samsungdaki gibi acilir ekran ve pil kismi biraz fazlalasmis

• Oppo find x kullananlar Oppo find x kullananlar

• Oppo find x kullananlar

• hocam merhaba, telefon hakkında bilgi verirmisin iphone 6s plus tan geçmeyi düşünüyorum. Ne sıkıntıları var acaba + ları eksileri nelerdir ? almalımıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ITulkasI

hocam merhaba, telefon hakkında bilgi verirmisin iphone 6s plus tan geçmeyi düşünüyorum. Ne sıkıntıları var acaba + ları eksileri nelerdir ? almalımıyım
    Hocam önceki sayfalarda yazıldı farklı kullanıcılar tarafından görüşler onlara bakın orda bulamadığınız birşey olursa cevaplarız.

• Arkadaslar. Ben coloros 5.2 betayi yukledim fakat 5.1 colorosa donebilir miyim

• Xda'da da soranlar vardı bunu, cevap veren yada bilen yoktu sanırım, göremedim herhangi bi bilgi.

Fakat son güncelleme çok iyi olmuş ColorOS 5.1'de, dün geldi. Cihaz beklemedeyken yaklaşık 8-9 saatte %15 gibi bi şarj tüketiyordu, çok fazlaydı, şu anda, yani güncellemeden sonra bu tüketim %5 civarına düştü, kısacası son güncellemenin şarja etkisi çok bariz, şaşırdım diyebilirim.

• Xda da bi telgram grubu kuruldu ben girdim fakat ingilizcem olmadigi icin anlamiyorum baya baya konusuyolar Biseyler. Girip bakan biseyler den bilgisi olan birileri varmi?

• edacsac kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim...

• find x satan varsa bana ulasırsa sevinirim

• ITulkasI I kullanıcısına yanıt
    Yani anlasirsak olabilir

• Merhaba Arkadaşlar,

Oppo Find X ekranı sol üst köşeden düşmeden kaynaklı çatladı. Kullanımı çok fazla etkilemiyor fakat rahatsızlık veriyor. Kocaman ekranda çatlaklar.

güvenilir ve orjinal ekranı taktırabileceğim servis önerilerinize açığım. Bakındım fakat bulamadım. Çin'e gidecek arkadaşım var fakat dönüşü 2 ay sonrasına o kadar süre telsiz de kalamam.

Varsa ekranı yaptırabileceğim yer, paylaşırsanız sevinirim.
  • Geçmiş olsun hocam.

Bu cihazın ekranını bu ülkede bulabilme ihtimalin %2'den fazla değil, buna emin olabilirsin öncelikle. Çünkü ben de uzun yıllar telefon teknik servisliği yaptım, buna dayanarak sana bu gerçekten emin bi şekilde bahsediyorum. Nihayetin de cihazın ülkemizde resmi satışı yok, en büyük sebebi de bu zaten, yurtdışından getirilip, getirtilip satılan bi cihaz olarak da çok yaygın değil, gerek fiyatı gerek tarzı sebebiyle. O yüzden cihaza ekranı takabilecek servis tavsiyesi bence sonraki iş, durum sayılır. Sen önce ekranı temin etmelisin bi şekilde. Aliexpress'de muhtemelen vardır bu ekran, bi an önce oradan sipariş edip getirt, yaklaşık 1 ay da sana anca gelir zaten. Tekrar geçmiş olsun...

• quote:

Orijinalden alıntı: edacsac

Geçmiş olsun hocam.

Bu cihazın ekranını bu ülkede bulabilme ihtimalin %2'den fazla değil, buna emin olabilirsin öncelikle. Çünkü ben de uzun yıllar telefon teknik servisliği yaptım, buna dayanarak sana bu gerçekten emin bi şekilde bahsediyorum. Nihayetin de cihazın ülkemizde resmi satışı yok, en büyük sebebi de bu zaten, yurtdışından getirilip, getirtilip satılan bi cihaz olarak da çok yaygın değil, gerek fiyatı gerek tarzı sebebiyle. O yüzden cihaza ekranı takabilecek servis tavsiyesi bence sonraki iş, durum sayılır. Sen önce ekranı temin etmelisin bi şekilde. Aliexpress'de muhtemelen vardır bu ekran, bi an önce oradan sipariş edip getirt, yaklaşık 1 ay da sana anca gelir zaten. Tekrar geçmiş olsun...
    Merhaba,

Önerin için teşekkürler. Ekranı getirtip yaptırmak dediğin gibi daha mantıklı duruyor. Araştırmalara başlayayım zaman kaybetmeden.

• Geçmiş olsun hocam nerden düştü nasil bi zarar oldu fotoğraf paylaşabilir misiniz? Ben de kırılmaz cam aldım bir haftaya elime ulaşır telefonla gelen jelatin bi ise yaramaz düşmede ve bizim ülkemizde telefon satilmadigi için sizin başınıza gelen şeyleri ne yazık ki hepimiz yaşayabiliriz. Tekrardan geçmiş olsun gelişmeleri de paylaşırsanız bizim için faydalı olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kyser Sozey

Merhaba,

Önerin için teşekkürler. Ekranı getirtip yaptırmak dediğin gibi daha mantıklı duruyor. Araştırmalara başlayayım zaman kaybetmeden.

Alıntıları Göster
    Fakat dikkat edin, çinde satılan ekranların fiyatları kalitesine göre değişiyor, orjinal ekran bulmanız çok zor, ancak kaliteli bir yan sanayi ekran bulabilirsiniz. Tabii telefonun en büyük ve en önemli parçası ekran, find x ekrandan oluşuyor zaten, kaliteli bir ekran alın bari.
  • Tesekkurler,

Sanirim bu sekilde kullanmaya devam edecegim. 200$ fiyatli ekran da var. 400$ fiyatli ekran da.

Direk Çin'e göndermek daha mantıklı arkadasimla, yada bu sekil devam. Kullanimi cok etkilemiyor. Fakat goruntu rahatsiz edici tabi.

Resim de ekledim.

Oppo find x kullananlar

Oppo find x kullananlar

Oppo find x kullananlar

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.