Şimdi Ara

Oppo BDP 93-95-103-105-203-205 kullanıcıları bilgi paylaşım alanı. (168. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.804
Cevap
34
Favori
145.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oppo205 ve Panasonic At6000 birlikteliği..

Beta sürüm yüklendi..(Maşaallah)

[simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/804723/684072a8-f8f0-45fa-84df-8a085c429dbb.jpeg[/simage

[

s

i

m

a

g

e

]

h

t

t

p

s://img.donanimhaber.com/upfiles/804723/650665ae-996a-4538-a571-d174d93e62de.jpeg[/simage]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• babiş62 kullanıcısına yanıt
    Resimler fazlasiyla güzel, oppo hayırlı olsun.

Yanlız perdenin özellikleri nedir merak ettim. Beyaz perde sanırım gri felan değil.

• virtue28 kullanıcısına yanıt
    Telekkürler.135” Screenpro..(yani specta’nın babası)

Beyaz da deği gri de değil..Arası sanki..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi babiş62 -- 22 Şubat 2018; 11:45:10 >
    Desene o zaman bizde de oğlu oluyor specta 120 ile.

Bendeki kontrast gri olduğundan giriş seviye Epson 5350 ile böyle canlı olmuyor. At 6000 ve daha iyi pj ile nasıl olur merak ediyorum.

Resimler dikkatimi çekti, LED TV den pek farkı yok.

• Bir tanede ben atiyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kardanad -- 22 Şubat 2018; 11:53:40 >
  • kardanad kullanıcısına yanıt

• Parayla değil ya bende ekleyeyim. En güzel kız kimde gibi oldu sanki.

• Oppomuz yok ama bedava ise buda benden :)

Zidoo X9S + Epson TW5200

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dousk -- 22 Şubat 2018; 12:51:28 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Madvr de benden gelsin
    İlk giriş seviye ayar jinc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eraycelik80 -- 22 Şubat 2018; 13:5:14 >
  • Herkes Hatun resmi atmış, birde şöyle kaşlı gözlü,saçlı sakallı bi yiğit resmi atın yaww..

• Al atım :)
    Kaşlı gözlü sakal lı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eraycelik80 -- 22 Şubat 2018; 14:59:6 >
  • eraycelik80 E kullanıcısına yanıt
    tuğrul hocam neden giriş seviye ayarlı resim atıyorsun son ayarlarda resim atsanda herkez htpcnin üstünlüğünü görsün
  • quote:

Orijinalden alıntı: odesy

tuğrul hocam neden giriş seviye ayarlı resim atıyorsun son ayarlarda resim atsanda herkez htpcnin üstünlüğünü görsün

Herkes 1080 yada 1080 ti ekran kartı alamaz ama 1070 1060 alır

• Madenciler borsası var mı acep? 1080 bir yerde adetli bulamadık kripto fetöcü ekran kartları valla.. fiyatlar son 1-2 senedir ciddi yüksek bu işlerden mütevellit.. Ekran kartı lobisi
    hayırlı olsun oppo 205

çok özel olmassa kaça aldınız acaba bende almayı düşünüyorum
    turkıyede 10.000 altına dusmuyolar ebay de 1800 euro fiyat var burdan mı ebay dan mı karar veremedim
    ebaydaki fiyatlara yakın bi fiyataysa burdan almayı tercih ederim
    bide oppo 205 müzik anlamında 203 göre daha başarılıymış formlarda öle yazıyolar
    benim tamamen film izlemek amacım onun için alacagım görüntü anlamında bi degişiklik yoksa 203 tercihimdir
    daha önce hiç oppo kulanmadıgım için yorumunuz benim için önemli şimdiden tşk ederim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: arif2829

hayırlı olsun oppo 205

çok özel olmassa kaça aldınız acaba bende almayı düşünüyorum
    turkıyede 10.000 altına dusmuyolar ebay de 1800 euro fiyat var burdan mı ebay dan mı karar veremedim
    ebaydaki fiyatlara yakın bi fiyataysa burdan almayı tercih ederim
    bide oppo 205 müzik anlamında 203 göre daha başarılıymış formlarda öle yazıyolar
    benim tamamen film izlemek amacım onun için alacagım görüntü anlamında bi degişiklik yoksa 203 tercihimdir
    daha önce hiç oppo kulanmadıgım için yorumunuz benim için önemli şimdiden tşk ederim..

Muhammet beyin de dediği gibi işlemci ayni ise eğer 203 alın sadece sinema icin

Bence ve abd den almıyorsanız ebay la uğraşmayın burdan pazarlık yapıp alın

• arif2829 A kullanıcısına yanıt
    Telekkürler.

Oppo benim gözümde audio-video konusunda emsalsiz bir cihaz.Gönlünüz rahat rahat alın kullanın.205 video-audio konusunda flagship bir cihaz zaten markanın amirali..

203 sadece film dünyasında aynı kaliteyi sunan bir cihaz ki; sizin isteminize fevkalade cevap verir.

Ben şöyle düşünüyorum:

Kaliteli bir cd-sacd player alsanız,6-8000₺

Kaliteli bir network player alsanız 6-8000₺

Kaliteli bir 4k Bluray player (yada pc kursanız) 9-10000₺

Bunlar hep ortalama..

Hepsi birarada 10.000₺ Civarı..

Üstelik garantili ve eu..(Bende önceden bu fiat çok bu ne ya derdim.Şimdi Helal-i hoş olsun diyorum!)

Ha 203 de yarı ederi.Karar sizin güzel gönlünüz kardeşim.

Herkese nasip olur inşaallah.

• 205 in seste daha iyi olması çok normal 2 tane es9038pro chip var.203 deki akm4458.
    güle güle kullanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerinanç -- 24 Şubat 2018; 13:28:40 >
    herkeze teşekkür ediyorum yorumunuz için film izlemek için 203 almak yeterli olcaktır benim için
    herkezede almak nasip eder inşallah.....
  • Herkesin görece ve zevki farklıdır ama bende aynı sebeplerden 205'i tercih edeceğim 105'den edindiğim tecrübe ile. Benim gibi müziği genellikle materyalden dinlemeye alışkın kişiler için işin materyalsiz digital arşiv kısmı için Oppo çok iyi bir cihaz ve bu yapıda zaten muadili de yok. Film için zaten genel camia da artık oturmuş belli bir otoritesi oluşmuş cihaz.. HTPC dışında işi pratik ve uygun yoldan 203 ile çözmek gayet mentıklı eğer müzik dinlenmeyecekse.
  • 
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.