Şimdi Ara

Oppo BDP 93-95-103-105-203-205 kullanıcıları bilgi paylaşım alanı. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.804
Cevap
34
Favori
145.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Cihazınızı iyi günlerde kullanmak nasip olsun inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: by@li

quote:

Orijinalden alıntı: nickelx

quote:

Sn. gokayozer teşekkür ederim. kısmette varsa alırsınız,

Aslında safkan bluray player olsa,bu kadar extra özellik koymazlardı diye düşünüyorum, bluray okumak yaptığı işlerden sadece bir tanesi.

nickel, öyle bir düşünceye sahipsen bu cihazı almana gerek yok zaten. bu cihaz sana yaramaz, iso bile açmıyor. 32 bit dac lx83 te var nasılsa

Vay be Çin malı melody lambalı anfi aldın diye hi end çi oldun çıktın biz anlamayız oppodan .ape çalmıyor iso menü yok menusu dune dan basit

Ne alaka şimdi melody ile hi-end ci olmanın ne ilgisi var? öyle bir yorumum mu var?

sana bu aklı kim veriyor?

yooo sadece yazdıklarının karşılığını alıyosun

• Cihazda başlıkda hayırlı olsun malesef bizler mediaplayerciler pek ilgi duymadık duyamadık alıpda süs yapmak da mantıklı degil sizlerle konuyu buradan takip ederiz artık
  • oppo şiir gibi cihaz valla.
    Başlık hayırlı olsun.

biz de 93 alsak yeter.
    93 ve 95 in resim kalitesi için perde yada 55-58-65 inç paneller gerekiyor gerçekten.
  • azla yetinme aticus sana 95 yakışır senin diğerlerinden neyin eksik.ben oppodan vazgeçtim dune hd max her işimi görüyor oppoda eksikler var medya konusunda ıso dvdleri menüsüz gösteriyor daha özelliklisi ucuza varken oppo gereksiz geliyor dune a cambridge dac bağlamıştım ve dac sız dune un seside güzeldi monitör audio rx leride bağladımmı iş çözülür
  • quote:

Orijinalden alıntı: astramastra

tekrar hayırlı olsun Ali,bu opponun Video Signal D/A Converter bilgisini bulamadım... ? Mhz / ? bit biliyormusun. Ya da manuelinde yazıyor mu?

manualinde göremedim Serdar, bir araştırayım bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: altanpsx

Sayın by@ali,

Cihazınızı iyi günlerde kullanmak nasip olsun inşallah.

Teşekkür ederim Altan bey.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Sn. gokayozer teşekkür ederim. kısmette varsa alırsınız,

Aslında safkan bluray player olsa,bu kadar extra özellik koymazlardı diye düşünüyorum, bluray okumak yaptığı işlerden sadece bir tanesi.

nickel, öyle bir düşünceye sahipsen bu cihazı almana gerek yok zaten. bu cihaz sana yaramaz, iso bile açmıyor. 32 bit dac lx83 te var nasılsa

Vay be Çin malı melody lambalı anfi aldın diye hi end çi oldun çıktın biz anlamayız oppodan .ape çalmıyor iso menü yok menusu dune dan basit

Ne alaka şimdi melody ile hi-end ci olmanın ne ilgisi var? öyle bir yorumum mu var?

sana bu aklı kim veriyor?

yooo sadece yazdıklarının karşılığını alıyosun

valla nickel seninle uğraşamıycam,

• quote:

Orijinalden alıntı: keyman2

Cihazda başlıkda hayırlı olsun malesef bizler mediaplayerciler pek ilgi duymadık duyamadık alıpda süs yapmak da mantıklı degil sizlerle konuyu buradan takip ederiz artık

teşekkürler keyman2
  • quote:

Orijinalden alıntı: aticus3

oppo şiir gibi cihaz valla.
    Başlık hayırlı olsun.

biz de 93 alsak yeter.
    93 ve 95 in resim kalitesi için perde yada 55-58-65 inç paneller gerekiyor gerçekten.

aynen öyle atilla..
  • Burdakiler şimdiden ikiye bölünmüş durumda;
    -Oppo sahipleri ve oppo hayranları
  • oglen geliyor oppo 95 cambridge test edicez bakalim
  • Hadi gözün aydın Nuri

Kimler katılıyor teste?
  • ben whathifi,techradar,areadvd

Kimse abi haftasonu hidefman ve forumdan maxvell ile deniycez kismetse ama ben bugun kendi capimda deniycem
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuribaras

ben whathifi,techradar,areadvd

Kimse abi haftasonu hidefman ve forumdan maxvell ile deniycez kismetse ama ben bugun kendi capimda deniycem

• quote:

ben whathifi,techradar,areadvd

Çok iyiydi
  • Veeeeeeeeeeeeeeeeee,

Oppo BDP-95 iso file readyyyyyy hoh hoh hoooooo
  • acmio acmio denedik bugun zorlama
  • Bu da kanıtları

Oppo BDP 93-95-103-105-203-205 kullanıcıları bilgi paylaşım alanı. Oppo BDP 93-95-103-105-203-205 kullanıcıları bilgi paylaşım alanı. Oppo BDP 93-95-103-105-203-205 kullanıcıları bilgi paylaşım alanı.

Oppo BDP 93-95-103-105-203-205 kullanıcıları bilgi paylaşım alanı. Oppo BDP 93-95-103-105-203-205 kullanıcıları bilgi paylaşım alanı. Oppo BDP 93-95-103-105-203-205 kullanıcıları bilgi paylaşım alanı.

• quote:

acmio acmio denedik bugun zorlama

Sen öyle san
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.