Şimdi Ara

Oppo BDP 93-95-103-105-203-205 kullanıcıları bilgi paylaşım alanı. (183. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.804
Cevap
34
Favori
145.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam o cihazi ben alicam en son o olacak. az kaldi :)
  • Çok kısmetsiz cihazmış, 4 aydır pazarlıksız son fiyat yazılmasına rağmen bikaç kez kendine kendine pazarlık yapıp 4000 e kadar düştü ama gitmemiş hala...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemo62

Çok kısmetsiz cihazmış, 4 aydır pazarlıksız son fiyat yazılmasına rağmen bikaç kez kendine kendine pazarlık yapıp 4000 e kadar düştü ama gitmemiş hala...
    Cihazı alalı 6 ay oldu. Ne 4 ay ilanı? Yok 2 sene. İlan tarihine bak istersen. He bu arada indirim konusuna gelince, pazarlıksız dedim. Kendim fiyatımı istediğim gibi belirlerim. Ama şimdi açıkça söylüyorum 4000 TL nin altına kesinlikle bırakmayacağım. Gerekirse satmayacağım dursun turşusunu kurarım. Oppo turşusu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Siz ilk satılık mesajınızı 4 ay önce atmıştınız da ondan dedim unutmuşsunuzdur hatta ben daha o zaman oppo almamıştım özel mesajdan 4300 pazarlıksız demiştiniz, ben de sıfırı için 4350 fiyat aldım demiştim, tabi o zamanlar euro daha düşüktü. Elbette istediğiniz fiyata satmakta özgürsünüz, 3750 ye felan alan çıkar dert etmeyin sevgiler

• Duff MC ® kullanıcısına yanıt

• Cem hocam lütfen kimseyle tartışmaya girme sonra seni uzklaştırırlar falan biz sensiz nabarız sonra kim bize avs den tercüme edip bizi bilgilendirir . İngilizcemizde yok ki sonra naparız

• quote:

Orijinalden alıntı: kardanad

Cem hocam lütfen kimseyle tartışmaya girme sonra seni uzklaştırırlar falan biz sensiz nabarız sonra kim bize avs den tercüme edip bizi bilgilendirir . İngilizcemizde yok ki sonra naparız
    Tamam güzel insan candost, al artık şu oppoyla projeksiyonu da film mısır yapalım :)

• cemo62 kullanıcısına yanıt
    abi gelmedi şu rs 540 biliyosun görmede bi şey almam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kardanad -- 3 Ağustos 2018; 3:12:57 >
  • kardanad kullanıcısına yanıt
    Bu rs540 ı acaba ka kaç kişi bekliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: kardanad

abi gelmedi şu rs 540 biliyosun görmede bi şey almam
    Ben gordum 30 35 lira asla vermem

• 540 ı bekleyen çok, euro bugün 5 i gördü, 30bin liranın altında olmaması normal. Ha pahalı mı evet çok pahalı ama bu ülkede zevke hitap eden ucuz ne kaldı ki zaten. Bugün Sony hw65 in liste fiyatı olmuş neredeyse 17bin varın gerisini siz düşünün. Jvc, sony ve epson kadar çeşitli ürün gammına sahip değil türkiyede o yüzden onlarla fiyat rekabetine girememesi de doğal. Keşke 16-17 bin liraya satılabilse de herkes nasiplense. Umarım bu güzel cihaza sahip olursunuz selamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemo62 -- 9 Nisan 2018; 15:17:19 >
  • lotodan büyük ikramiye tek bana çıksın söz alacağım
  • Oppo ya alternatif olabilir mi sizce ?

https://www.boyutdijital.com/Panasonic-DMP-UB900-4K-Ultra-HD-Blu-ray-Player,PR-1266220.html?ref=akakce&source=mobil&v=1.47

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ersin.clk kullanıcısına yanıt
    Açık ara farkla Oppa önde bitirmiş kıyaslamayı!

https://www.whathifi.com/features/oppo-udp-203-vs-panasonic-dmp-ub900-which-better

• teknika kullanıcısına yanıt
    Orası öyle fiyat da aynı çizgide

7.1 analog bağlantılı cihaz arayanlara alternatif

• quote:

Orijinalden alıntı: ersin.clk

Oppo ya alternatif olabilir mi sizce ?

https://www.boyutdijital.com/Panasonic-DMP-UB900-4K-Ultra-HD-Blu-ray-Player,PR-1266220.html?ref=akakce&source=mobil&v=1.47
    Bunun yeni modelleri çıkmak üzere sanırım. Media player olarak kullanmak isteyenler yanaşmasınlar, o açıdan sıkıntılı.
  • cemo62 kullanıcısına yanıt
    Ooo o zaman uzak durmak lazım

• Paris bitmiş elektronik marketler bomboş yahuu

• quote:

Orijinalden alıntı: sadays

Paris bitmiş elektronik marketler bomboş yahuu
    Cuma oradayım ins

• 
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.