Şimdi Ara

Oppo BDP 93-95-103-105-203-205 kullanıcıları bilgi paylaşım alanı. (164. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.804
Cevap
34
Favori
145.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: joven

Benim anlamakta zorlandığım şey Apple yeni 4K medya oynatıcısına neden yeni nesil Ses desteği vermediği
    bu konuda sizler nedersiniz.

Dts hd ma dan dolby true hd den asagi dinlemezük

• quote:

Orijinalden alıntı: joven

Apple birileri hatırlatması şart 4K sadece görüntüden ibaret bir teknoleji değil işin ses tarafını ihmal edersen
    avucunu yalarsın Apple

Boş ver abi uğraşma bizim gibi adamlara gelmez o isler

Yapıştır indir ver zidoo ya nvidia ya izletsin sana

Ne ugrascan dd falan

• Apple tekelinden kurtulanlara ne mutlu

• abiler 103 d den sonra 203 iyi gider dedim bende aranıza katıldım. şu ana kadar 3 tane film izledim passengers (4k)bluray mumya 1080p remux transformers 5 1080p remux . remuxlarda sadece mumyada sıkıntı yaşadım cinevia mesajı geldi ve ses kesildi ardından bende sesi türkçe dublaja aldım ve ses kesilmeden filmi bitirdim arada filmi tekrar orjinal diline alıyim dedim yine mesaj yine ses kesili ve haliyle türkçeye devam ve filmi izledim .transformees te orjinal dil izledim ne ses ne mesj sıkıntısız izledim. passengers 4k bluray disk 4k performansını gayet başarılı buldum . bu arada cihaz 0222 yazılımda ilk 605 sonrada 622 yükselticem bakalım aynı filmde yine sıkıntı yapıcakmı
  • Online bağlı ise güncellemeyi ister zaten sistem bunu check ediyor uyarıyor en güncel yazılımı yüklemeniz gerek diye bazen bd medya arkasında yazar bazende ekran açılışlarında belirir bir uyarı ibaresi..
  • kardanad kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun Mamican. Emin ol o güncelleme yaptıkca yine cinevia koruması devam edicek ona yapıcak bişey yok kırdırmaktan başka.Beni deli etmişti.

Ama sonuçlar güzel değil mi gözünü sevdiğim Oppoloji ya..Cihat'ada 205i aldırdık ya hayırlı olsun.

Sıra bende herhalde artık..

• Delerıum kullanıcısına yanıt
    eternetle değil usb ile yaptım jailbreak 622 ye çıkıcak diye ona yükselttim eternet bağladığınız zaman otomatık 922 e atıyor
  • abim saol darısı başına artık . fakat cinevia korumasında yanıldın 622 yükselttikten sonra çatır çatır oynatıyor valla 222 de koruma giriyordu ama tabiki ilk versiyondu bu versiyonda mumya filminde koruma gelirken 622 de gelmedi .sıkıntısız oynattığım filmler karayip korsanları, vonder women, transformers 5, mumya, galaksinin koruyucuları2,tabi burdan yardımlarındaan dolayı adanadaki kardeşime selamlarımı yolluyorum .cemo sana da selam getirmişem abi konyayada selam
  • kardanad kullanıcısına yanıt
    E iyiymişş.. İyi haber Süper o zaman. Yani isoya güle güle mi? Peki bu güncellemenin üzerine bir güncelleme daha gelirde yine kilitlerlerse neolacak aman ha! Bunlara güven olmaz.Oppo 95 varken kopya Bd filmlerde ilk zaman sorun yoktu,sonra 105d de bir güncelleme!Al sana cinevia dediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi babiş62 -- 3 Ekim 2017; 14:32:5 >
  • Yani yazılımdan ötürü dediğim gibi iyi yapıyorsunuz bu arada eski sürümden sonra ki farkı algılayıp sonraki sürümde neler olmuş öğreniyorsunuz.
  • Arkadaşlar giriş seviyesi bir sinema sistemi kurdum.
    Avr olarak pioneer 924 var.
    Bluray filmleri şimdilik ps4 ile izliyorum.
    Kaliteli bir bluray player alsam germekten görüntü ve ses kalitesi olarak çok farkl olurmu?
    Bir de uygun fiyatlı bir player tavsiyesi istiyorum. bütçe 1000-1200 lira arası.
  • aykutx kullanıcısına yanıt
    Oluyo kardaş ama çok oluyomu olmuyor benim tavsiyem o paralara hattaa daha aşşağısına mediaplayer al he ben bd disk oynatıcam illaki derssen ps4 unu proya uprate et ben pronın goruntusunu beğeniyorum ama ses kısmına bir şey diyemem

• quote:

Orijinalden alıntı: kardanad

Oluyo kardaş ama çok oluyomu olmuyor benim tavsiyem o paralara hattaa daha aşşağısına mediaplayer al he ben bd disk oynatıcam illaki derssen ps4 unu proya uprate et ben pronın goruntusunu beğeniyorum ama ses kısmına bir şey diyemem

Teşekkürler. Media playerın farkı nedir.
    Çünkü film indirip flash belleğe atarak avr nin usb girişinden izleme imkanı var.
    media playerın özelliği nedir?
  • Şu Dune'nin iyi bir modeli vardı mkv, iso vb. için gayet güzeldi Üzerine Hem HDD Hem BD-R vardı.
  • aykutx kullanıcısına yanıt
    Media plyerin farkı yuksen ve kaliteli kaynak oynatma ekran konumlandırma alt yazı konumlandırma film arşivlendirme gibi başlıca

• Arkadaşlar merhaba,

Extreme Audio'dan aldığım Oppo 105EU Silver cihazımı satıyorum. İlan aşağıdadır.

Dac'ını kullanmaya şu an ihtiyaç olmadığı için 203 almayı düşünüyorum. Ama Amerika'dan 205 getirtme şansım var, alabiliyorken değer mi sizce...

Amazon, Ebay vs. baktım, farklı farklı fiyatlar, satıcılar Region Free olanı, olmayanı var. Ne dersiniz...

Teşekkürler...

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-elektronigi-ev-sinema-sistemleri-oppo-bdp-105-eu-sifirdan-farksiz-firsat-bdp-105eu-silver-487606231/detay
  • Abi aleykum selam güzel günlerde kullan

Dipnot: İmzamdaki cihaz satılıktır ilgilenenler bana ulaşabilir
  • cemo62 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler cemo saolasın kardeşim.
  • teşekkürler OPPO bütün filmlerimi oynattığın için
  • 
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.