Şimdi Ara

Oppo BDP 93-95-103-105-203-205 kullanıcıları bilgi paylaşım alanı. (160. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.804
Cevap
34
Favori
145.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok evin borcu çok bakalım samsung en fazla 55" amoled tv yaptı bir nesil sonra 65"e çıkarsa onu alırım biraz daha sabır

• Oppo 105'e jailbreak satın alan arkadaşlar hangi linkten alımı yaptınız? Bir kaç farklı site var bu işi yaptığını yazan.
    Jailbreak 'li halinden memnun musunuz? Cihazın çalışmasında bir problem var mı?
  • Yoksa herkes 105 'i sattı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: enerji78

Oppo 105'e jailbreak satın alan arkadaşlar hangi linkten alımı yaptınız? Bir kaç farklı site var bu işi yaptığını yazan.
    Jailbreak 'li halinden memnun musunuz? Cihazın çalışmasında bir problem var mı?

Aşağıda ki linkten 103 cüler yaptı,yalnız rong paypal kabul ediyor sadece.
    105 ,103 e göre biraz daha zor. Şimdi 203 ü de çıkarmış.

http://www.bd-mod.com/oppo.html
  • astramastra kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkürler. Ne açıdan 105 zor? Linke baktığımda 10x modeli için aynı yöntemi yazıyor.

• enerji78 kullanıcısına yanıt
    Oppo USA modeli ise usb den hallediliyor sıkıntı yok ,EU modeli ise sitede 103 göstermiş ama 105 yok bağlantı noktaları aynı değil
    105 de analog ses kartı nı falan sökmek gerekiyordu hatırladığım kadarı ile...

• Selam,
    CD playerımı yenilemek istiyorum, Oppo 93 veya 103 modelini alsam, müzik için memnun kalır mıyım?
  • Bloody Mary B kullanıcısına yanıt
    Kalmazsınız..95 yada 105 Cd Player yönünden iyi olan Modeller Oppo da..

• quote:

Orijinalden alıntı: aydinsakaryali

Kalmazsınız..95 yada 105 Cd Player yönünden iyi olan Modeller Oppo da..

ikinci el olarak almayı düşünüyordum, 95 göremedim 105 de bütçemi aşıyor. :/
  • arkadaslar mereak ettiydimde bu 0ppo 203 un 4k sertifikası varmı uzerinde sadece ultra hd yazıyorda
  • Adı üstünde sertifika takılma :)))

• oppo 203 review yapan oldumu !!
    yoksa ben kaçırdım mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: atm41

oppo 203 review yapan oldumu !!
    yoksa ben kaçırdım mı?

Geç abi bildigin teneke yazık o paralara

• BD arşiv yapıp, sadece filmciler için 203 kafi bir cihaz ama hdd arşiv yapan için ise ultra gereksiz bir cihaz. HTPC den şaşmasın o arkadaşlar. En iyi ve sorunsuzu bu bana göre. Ben bd arşiv yapıyorum 205 alırım alırsam benim tercihim bundan yana olur. Ek olarak müziğin digital arşiv kısmında 105 bana yetti tek sorun dsd 128-256'da. 64 olan sorunsuz. 205 müzik tarafı içinde tercih sebebim.
  • 205 ler için daha önce kayıt olanlara ön sipariş linki mail olarak atıldı. Nisan sonu teslim başlıyor.
  • Nihayet..!!!https://www.oppodigital.com/blu-ray-udp-205/

Analog çıkış kademeleri için UDP-205, ESS Sabre Pro serisinin amiral gemisi olan ve sınıfının en iyisi ses performansı sunan iki adet ES9038PRO DAC kullanıyor. Ses formatı desteği, AIFF, ALAC, APE, FLAC ve WAV gibi yüksek çözünürlüklü kayıpsız formatlarda kullanılan 192kHz / 24-bit PCM'nin yanı sıra çok kanallı DSD64 / 128'e genişletildi. (DSD64 doğal modda veya PCM'ye dönüştürülür, DSD128 PCM'ye dönüştürülür.)

OPPO UDP-205, stereo ve 7.1 kanal analog ses için iki adet ESS Technology ES9038PRO 32-bit HyperStream DAC ile donatılmıştır. ES9038PRO, ESS SABRE PRO serisinin amiral gemisi olarak, sınıfında en iyi 140 dB dinamik menzil ile ses mükemmeliği için yeni bir kriter belirlemektedir.

OPPO, üst düzey DVD ve Blu-ray oynatıcıları geliştiren on yıllık bir tecrübeyle MediaTek ile bir kez daha özelleştirilmiş 4K UHD Blu-ray dekoder SoC'yi (dört çekirdekli OP8591) üretip üretmek için bir araya geldi. 4K UHD Blu-ray, Blu-ray, DVD ve kullanıcı tarafından üretilen medya formatları için mevcut kod çözme ve işleme teknolojisi.

UDP-205, hemen hemen tüm zararlı parazitleri ortadan kaldırmak için dijital ve analog devre için ayrı güç kaynaklarına sahiptir. Analog ses devresi, geleneksel lamine çelik çekirdekli transformatörler ile karşılaştırıldığında üstün verimlilik ve dış manyetik alan girişimini önemli ölçüde azaltan devasa toroidal güç transformatörü ile güçlendirilmiştir. Toroidal doğrusal güç kaynağı, ses bileşenlerine çok temiz ve sağlam bir güç kaynağı sağlar.

Yeni 4K UHD formatının en heyecan verici unsurlarından biri, daha dinamik ve canlı renkler sağlayan yüksek dinamik aralıklı (HDR) video ve genişletilmiş renk aralığının eklenmesidir.

UDP-205 HDR10 formatını destekler ve aynı zamanda daha eski ekranlar için HDR'den SDR'ye doğru bir dönüştürme yeteneğine de sahiptir.
    Dolby Vision desteği gelecekte bir bellenim yükseltmesi aracılığıyla sağlanacaktır.

UDP-205 yeni 4K UHD Blu-ray diskleri ve 4K medya dosyalarını çalabilir. HEVC, H.264, VP9 4K ve Hi10P video codec bileşenlerini çözme desteği, kullanıcı tarafından oluşturulan ortamlarla daha fazla uyumluluk sağlıyor.

Eşzamansız bir USB DAC girişi 768 kHz PCM'ye ve DSD 512'ye kadar örnek oranları destekler. UDP-205, kablo ve uydu kutuları, televizyonlar, video oyun konsolları ve diğer dijital aktarmalardan dijital sinyallere ek rahatlık ve esneklik sağlamak için koaksiyal ve optik Analog çıkışlara dijital çıkışlar.

• Hakikaten nihayet.. Bununla birlikte 4k pj masrafı bizi bekler. Müzikal kısım için son paragraf ilk cümle bana kafi geldi.
  • Delerıum kullanıcısına yanıt
    O zaman hazırla $ ları zira yurt dışı fiyatı 2000$ cııssss..

• 
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.