Şimdi Ara

Oppo BDP 93-95-103-105-203-205 kullanıcıları bilgi paylaşım alanı. (158. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.804
Cevap
34
Favori
145.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oppo 203 bugün denendi bir çok mkv açmadı görüntü kalitesi de Nvidia 2017 den iyi degil oppo ya geçmiş olsun ölü doğdu

Elinde disk olan insanlar icin tamam ama hdd olan insanlar icin 5 Nvidia parası ama görüntü Nvidia kadar Bile degil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: joven

Kimse kusura kalmasın ama oppo gibi bir cihaz alıp üstüne bir dünya kadar para verip alternatif yollara film izlemek bana pek
    akılcı gelmiyor oppo daha çok orjinal kaynaklar için tercih edilmeli ve performansı ona göre değerlendirilmeli orjinal disk ile
    görüntü ve ses performansı nasıldır bu oppoların ?

Oppo 203 orjinal disk vs Nvidia shild bluray iso yada remux

Olarak yapılan testte oppo Nvidia dan iyi degil

Gene yalandan cihaz yaptılar cidden şaşkınım

• kardanad kullanıcısına yanıt
    yokmu yardımcı olucak abi
  • eraycelik80 E kullanıcısına yanıt
    UHD BLURAY hangi film ile test yaptınız?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • HI-DEF-MAN kullanıcısına yanıt
    Ankara'da ki firmada 4k bluray disk te var lg 4k büyük ekran da var Baktık hepsine

• kardanad kullanıcısına yanıt
    Everest ile sıkıntıdan dolayı yapar onu. Seagate backup plus ın aparatından bul işin tamamdır.

• joven kullanıcısına yanıt
    İso zaten orjinal kaynaktır. Makinenin içine atılan yazılım, zaten o iso yu mount edebilmesi için yapılan virtual disc olayıdır. Yani iso yu mount ettiğinde oppo kendisine disc takıldığını varsayar ve oynatır. Dilim döndüğünce anlatmaya çalıştım.

• Oppo ya orijinal disk sokuyorsun, o görüntü nvdia shielddeki görüntünden daha iyi değil mi diyorsun yoksa oppoya hdd bağlıyorsun da hdd deki iso yu oynatırken ki görüntü mü nvdiadaki dan daha iyi değil diyorsun? Pek anlamadım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemo62

Oppo ya orijinal disk sokuyorsun, o görüntü nvdia shielddeki görüntünden daha iyi değil mi diyorsun yoksa oppoya hdd bağlıyorsun da hdd deki iso yu oynatırken ki görüntü mü nvdiadaki dan daha iyi değil diyorsun? Pek anlamadım

Oppo orjinal 4k disk koy Nvidia da da 4k film ac sonuc ayni kalite ve görüntü

Oppo ya mkv açmaya çalış 4k bir çoğunda açmadı Bile Nvidia hepsini açtı. Oppo ile Nvidia nin beraber açtığı 4k mkv ler de Nvidia daha başarılı

Oppo ya orjinal 1080 p disk koy ayni diskin iso sunu Nvidia da ac Nvidia daha başarılı

Hız

Kullanın kolaylığı

Çoklu isler

Afiş

Netflix tidal

Bunlarda zaten oppoyu kaldır çöpe at

Nvidia nin tek sıkıntısı ise pause yapınca 1 sn geç durur

Oppo da anın da durur pause da bir sn Önemi varsa size

• Bunlar sadece forum a çok yazmayan Engin ve benim görüşüm sizlerde deneyin bakalım belki sorun bizde yanlış değerlendirdik

• En iyisi oppo yu da alalım Nvidia yi da :)

• Peki görüntü OK ya ses ne olacak? NVIDIA Dan da OPPO performansı çıkmaz herhalde değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: HI-DEF-MAN

Peki görüntü OK ya ses ne olacak? NVIDIA Dan da OPPO performansı çıkmaz herhalde değil mi?

Nvidia da oppo 203 de çözmeden pass ediyor çok kanal icin

Ayni Stereo icin de 205 Laz'ım galiba

• Görüntü konusunda bir şey diyemem ikisini yan yana test etmedim de yanılıyorsam düzeltin benim bildiğim 204 e cwf yüklenmiyor doğru mudur? Hal böyleyken media player performansı aramak gereksiz zannımca, ha şaşırdım da yıllardır görüntü olarak göklere çıkarılan opponun yerlere düşürülmesine :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Her ikisi de transport olarak çalıştığında passtru bile yapsalar sinemada bile olsa çok fark olabilir. Ama nasıl bir sistemde dinlediğine bağlı.

• quote:

Orijinalden alıntı: cemo62

Görüntü konusunda bir şey diyemem ikisini yan yana test etmedim de yanılıyorsam düzeltin benim bildiğim 204 e cwf yüklenmiyor doğru mudur? Hal böyleyken media player performansı aramak gereksiz zannımca, ha şaşırdım da yıllardır görüntü olarak göklere çıkarılan opponun yerlere düşürülmesine :)

Bu kadar şişirilmesi zaten yanlış abi

Burda is tabi zevk meselesi her kes tercihi baska ve kendine göre doğru alabilir

Ben bana göre olmadığını gordu

Sevgili Engin eve bile almayacam dedi

Gökhan kardesim de bu nedir arkadaş yorumu yaptı

Seven beğenen tabiki olcak ve alcak

Bir tane chip le o is zor mevzu burda başlıyor karşısına Nvidia tegra ile dikildi çok normal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eraycelik80 -- 14 Şubat 2017; 17:9:58 >
  • 4k diskler çoğalmadan,bd lerin fiyatlarına inmeden.buna uygun projeksiyon ların fiyatları 10k tl nin altına düşmeden benim açımdan alınası değil:(((

Bende nacizane fikrimi belirtmiş olayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: HI-DEF-MAN

Her ikisi de transport olarak çalıştığında passtru bile yapsalar sinemada bile olsa çok fark olabilir. Ama nasıl bir sistemde dinlediğine bağlı.

Transport edilen daha çözülmeden aktarılan bir veriden farklı bir sonuc çıkar mi bilmem ama

Onu fark edecek kadar iyi sistem de bende Yok

93 95 103 105 103d hepsini pc ya da media playerler le çok karşılaştırdım bir fark görmedim

Görebilecek sistem olan birisi bunu cevaplama li

• quote:

Orijinalden alıntı: htokyay

4k diskler çoğalmadan,bd lerin fiyatlarına inmeden.buna uygun projeksiyon ların fiyatları 10k tl nin altına düşmeden benim açımdan alınası değil:(((

Bende nacizane fikrimi belirtmiş olayım.

Senin dediğine daha 10 sene var

O zamana kadar da

213 223 233 243 253 de çıkar :)

Desene masraftan kurtulduk.:)))

• 
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.