Şimdi Ara

opmar optik indirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
2.622
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ihtiyacı olan varsa opmar optikde rayban da dahil güneş gözlüklerinde indirim var ihtiyacı olanların değerlendirmesinde fayda var. online satış siteside dahil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silver1978 -- 15 Ocak 2015; 16:41:33 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Üstat Teşekkür ederim. 315 tl'ye almak istediğim gözlük 266 tl'ye düşmüş
    Kaldıysa akşam bi uğramak lazım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: padiSAHINoglu

Üstat Teşekkür ederim. 315 tl'ye almak istediğim gözlük 266 tl'ye düşmüş
    Kaldıysa akşam bi uğramak lazım..

rica ederim.

• optik çerçevelerdede indirim mevcut ben de dışarıda en düşük 300 tl ye bulabildiğim rayban 7014 optik modelini 260 tl ye aldım ve en azından muhattabımız belli netten değil mağazadan olduğundan.
  • nette daha ucuzu bulunuyor her zaman fakat ben aldığım ürün olmadığında geri gönder, değiştir, parasını geri al gibi pek uğraşmak istemiyorum. Kurumsal online web siteleri var ama gözlüğü deneyip almak istediğimden mağazadan almayı tercih ediyorum.
    kot pantolon yada kazak gömlekte, ayakkabıda numara ve beden ölçüsünü tutturursun ama gözlük de iş çok farklı denemeden olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silver1978 -- 17 Ocak 2015; 3:45:25 >
  • Benim alacağım gözlükte %35 var.%50 yapsaşar keşke.
  • Beyler fıyatlar ıyı dıyorsunuz da ben gozluk begenemıyorum... Nasıl yapsam bılemedım. 2 seneden fazladır aynı cerceveyı kullandığımdan herhalde..

Bu rayban'lar kullanıslı mıdır? Marka dıye alıcaz amma..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Melon41

Beyler fıyatlar ıyı dıyorsunuz da ben gozluk begenemıyorum... Nasıl yapsam bılemedım. 2 seneden fazladır aynı cerceveyı kullandığımdan herhalde..

optik mi ? , güneş gözlüğümü?
  • Burlington optik çerçeve beğenmiştim. Fiyatı hakkında fikrim yok. Sizde var mı ve ne kadar acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normal gözlüklerde fiyatlar cidden iyiyse gözlüğü değiştirme vakti geldi demektir, düşünüyordum zaten.
    Uğrayayım mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: dEs_

Burlington optik çerçeve beğenmiştim. Fiyatı hakkında fikrim yok. Sizde var mı ve ne kadar acaba?

ben dükkan sahibi değilim bende sizin gibi müşteriyim. geçen opmar optik web sayfasındaki fiyatları gördüm ardından mağazaya gidip fiyatlara baktım hakkaten güzel fiyatlar var bende güneş gözlüğü almayı fiyatlardan dolayı devamlı erteliyordum bu sebepden dolyı sizinle paylaştım. istediğiniz ürün için gidip mağazadan bakmanız gerekli.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bir Rind

Normal gözlüklerde fiyatlar cidden iyiyse gözlüğü değiştirme vakti geldi demektir, düşünüyordum zaten.
    Uğrayayım mı?

bakmanızda fayda var . ben indirim varmı diye atasun opmar vs. arada bir bakarım.

• Pardon o zaman :)
    Teşekkürler.

• rayban 4181 takipteydim polarizesini 330 a aldım. indirim ilk defa bukadar gördüm rayban için. opmar atasun gibi yerlerden daha ucuza satıyor.Mesela atasunda aynı mal 550 ise orda 500. Yaza zaten şart şimdiden almak lazım. Gözlüğü kesinlikle netten almayın. Burun oturmayabilir, yada kemikçerçevelerde ısı denge makinesinde ayar gerekebilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: silver1978

quote:

Beyler fıyatlar ıyı dıyorsunuz da ben gozluk begenemıyorum... Nasıl yapsam bılemedım. 2 seneden fazladır aynı cerceveyı kullandığımdan herhalde..

Optik hocam...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: silver1978

quote:

Optik hocam...

Haklısın optik gözlük değiştirmek zordur güneş gözlüğüne benzemez. kulak hizasına baskı yapmayan modellere bakıyorum ben yoksa baş ağrısı yapıyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.