Şimdi Ara

OPETTE YAPI KREDİ KARTINA 4X100 TL YE 30 TL..MOBİL ÖDEMEYE İLAVE 10 TL..TOPLAMDA 40 TL OPET PUAN (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
6
Favori
1.876
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • istasyonlarda her 1.5 ayda bir kart kampanyası oluyor.
    ancak ne yazık ki istasyon müdürü de dahil olmak üzere pompacılar dünyadan bihaber yaşıyorlar.
  • ikitellide opete gittim mobil ödeyeceğim dedim pompacı o ne dedi başkasına söyledi o da sistem çalışmıyor dedi
    mecbur kasada ödedim kasiyere sorunca sistemi kimse kullanmıyor çünkü ödemenin tahsil edilip edilmediğini biz göremiyoruz dedi, ne derece doğru bilemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asdfg112

opet worldcard'ın prosedürü biraz farklı galiba. yakıtı aldıktan sonra pompa fişi çıkarılıyor, sonrasında pos makinesine sinyal geliyor ve ödemeyi yapıyorsunuz. mesela daha yakıt dolmadan ödeme yaparsanız 5 liralık ekstra puan gelmiyor.
    bu nedenle şüpheye düştüm hocam

Alıntıları Göster
    Ben Opet Worldcard ile yaptım iki defa mobil ödeme, ikisinde de 5TL Opet Puan kazandınız mesajı geldi. Özellikle kalabalık anlarda büyük kolaylık, umarım en kısa sürede bu sistem tüm Opet istasyonlarında sorunsuz bir şekilde uygulanmaya başlar.

• Bugün 3. Alışverişi yaptıktan sonra aklıma geldi cüzdan dan bakayım dedim katılım yapmamışım hemen katıldım ama yapı Kredi kabul ediyor muydu etmiyorsa boşuna 4. Alışverişi yapmayayım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • maxshadow M kullanıcısına yanıt
    Ediyor ama müşteri hizmetleri kaç tane yaptığınızı görüyor en iyi siz arayın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • lideramca kullanıcısına yanıt
    Araçta ödeme yaptığınız zaman içeriden otomatik fiş çıkıyor o da tam bilmiyor ozaman.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teşekkür ederim yarın arayıp duruma göre 4. Yakıtı alayım

• Puan orani az olmus.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son sms mesajı kafamı karıştırdı. 15 inde alınacak yakıtta dahil değil mi ?

15 HAZIRAN'A KADAR OPET'TEN 1 ADET 100 TL VE UZERI YAKIT ALIMI DAHA YAPIN, 30 TL OPET PUAN KAZANIN! KAMPANYA DETAYLARIWWW.WORLDCARD.COM.TR'DE B016

• Mobil ödemeyi kullandım. Hatta pompa ile aramda 8 km vardı. Sorunsuz hallettim.

Not:Merak edenler için söylüyorum. Yakıtı başka biri benim plakayı yazarak aldı. Bende uzaktan ödemesini yapıp daha sonra arkadaştan nakit olarak tahsil ettim.

• mete_bey kullanıcısına yanıt
    Ödeme aşamasında uygulama açık olsun. Bildirim, onay SMS i geliyor dedi MH.
    Ödeme aşaması nasıl işliyor acaba? Akıllı SMS mi geliyor yoksa uygulamada çıkan bildirim ile işlemi tamamlayabiliyor muyuz? SMS geliyorsa sıkıntı. Başkasının kartı kullanacaktık. SMS ile uğraşmak gerekiyorsa ona göre bir çözüm bulalım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • clxa C kullanıcısına yanıt
    Yapı kredi internet bankacılığı uygulamasındaki, kredi kartı işlem menüsü altında mobil ödeme kısmına aracın plakasını giriyorsunuz. Yakıt dolumu yapılırken int bankacılığına giriş yapıp mobil ödeme sayfasında çıkan onayla butonunu seçiyorsunuz. Hepsi bu kadar.

• İki farklı karta bir plakayı eklesek sistem kabul edermi ?
    Babam ve ben ortak kullanıyoruz arabayı ancak ikimizin kartınada eklesek plakayı ikimizde faydalanabilirmiyiz acaba ?
  • meceng M kullanıcısına yanıt
    ONUR_345241 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. İki hesapta da aynı plakayı kaydetmiştim. Sorun olmadı. Ödeme yapacağım kartın ykb mobil uygulaması açıktı, ödeme onayını verdim. Daha sonra diğer kart içinde ayni islemleri yaptık. Süreç sorunsuz gerçekleşti.

# Akıllı SMS onayı yok ödeme aşamasında. O yüzden uygulamada 'beni hatırla' özelliğini aktifleştirirseniz, SMS onaysız giriş yapıp ödeme islemini rahatça gerçekleştirebilirsiniz.
    # Dolum yapılacak plakanın mutlaka ödeme yapılacak kişinin ykb mobil uygulamasında kayıtlı olması gerekiyor. Aynı plaka birden fazla hesapta kayıtlı olabilir, sorun olmuyor.
    # Opet Worldcard'ınız varsa ödeme aşamasında onu seçip öderseniz 100/5yakıt puan kazanırsınız. Ayrıca marketçiye gidip opet kart okutmaya gerek kalmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi clxa -- 14 Haziran 2018; 20:07:28 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mete_bey

Mobil ödemeyi kullandım. Hatta pompa ile aramda 8 km vardı. Sorunsuz hallettim.

Not:Merak edenler için söylüyorum. Yakıtı başka biri benim plakayı yazarak aldı. Bende uzaktan ödemesini yapıp daha sonra arkadaştan nakit olarak tahsil ettim.
    Yanlış yazdınız sanırım arkadaşınızın plakasını yapı kredi mobil uygulamanıza girerek ödemeyi gerçekleştirdiniz değil mi

• puanı yatan varmı? benim adios acaba oyüzdenmi yatmadı.

• Benim 30 tl yattı, kullandım bile

• cencel C kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir bildirim falan gelmiyor mobilde de görünmüyor değilmi ancak Opet posunda görünür

• internet bankacılığından bakıyorum opet puan 0 gözüküyor.

• puanlar yattı yapıkredi mobilden kontrol edin.

OPETTE YAPI KREDİ KARTINA 4X100 TL YE 30 TL..MOBİL ÖDEMEYE İLAVE 10 TL..TOPLAMDA 40 TL OPET PUAN
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.