Şimdi Ara

Opet Worldcard ile Opet'ten 4 sefer 80 TL alışverişe 50 TL yakıt puan hediye!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
204
Cevap
13
Favori
10.729
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Opet Worldcard ile Opet'ten 4 sefer 80 TL alışverişe 50 TL yakıt puan hediye!

Opet World KAmpanya Linki

Kampanya Koşulları
    Kampanyadan yararlanmak için YAKIT yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartınızın üzerinde bulunan müşteri numarasını 4454’e gönderebilirsiniz. 10 Ekim 2015 – 25 Kasım 2015 tarihleri arasında Opet Worldcard ile Yapı Kredi World Üyesi Opet istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde 4 defa yapılacak 80 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alışverişine sadece anlaşmalı Opet istasyonlarında geçerli 50 TL yakıt puan kazanılacaktır. Kampanyadan yararlanmak için Opet Worldcard sahiplerinin YAKIT yazıp bir boşluk bırakarak kartının üzerinde bulunan müşteri numarasını 4454’e SMS ile göndermeleri ve harcamalarını Yapı Kredi World POS’undan yapmaları gerekmektedir. Kampanya müşteri bazında olup bir müşteri kampanyadan en fazla 1 defa, yalnızca Opet Worldcard’ı ile yaptığı harcamalardan yararlanabilecektir. Harcamanın iade olması durumunda yüklenen yakıt puanlar geri alınacaktır. 10 Ekim 2015 – 25 Kasım 2015 tarihleri arasında yapılan harcamalardan kazanılan puanlar 9 Aralık 2015 tarihine kadar Opet Worldcard’lara yakıt puan olarak yüklenecektir. Kampanyadan kazanılacak yakıt puan için son kullanım tarihi 30 Aralık 2015'tir. Kullanılmayan yakıt puanlar 31 Aralık 2015 tarihinde geri alınacaktır. Puan yükleme tarihinde harcama yapılan Opet Worldcard’ın kullanıma açık olması gerekmektedir. Yapı Kredi ve Opet kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

• Çok iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oran yüzde 16 civarı güzel kampanya olmuş valla katıldık
  • 25 vermemisler hayret

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oran iyide kart yok:)

• Normal ykb world kart olmuyor mu
  • 4*100 harcamaya 25 tl veriyor çoğu. Bu kampanya gayet iyi.
  • Efso

• konuyu açmak için geldim açılmış zaten

50 tl lik yakıt aldığımızda puandan düşürüp hiç ödeme yapmamıza gerek kalmayacak değil mi? yoksa 50 tl yakıt puan karşılığıgerçek 5 tl filan demesinler sonra yada en az 100 tl haracaıp sonra harcayabilirsin gibi :D
  • yaw daha bugün fulledim

• kampanya güzel fakat kart yok malesef. 87 TL yıllık ücreti varmış. karta başvursak kaç günde kullanıma açılır? yıllık ücret alınmadan kapatmaya kalksak başarılı olabilir miyiz? bilgisi olan varsa paylaşabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolkien -- 10 Ekim 2015; 15:36:45 >
  • Adios kart sahiplerine Opet World'ü genelde ücretsiz veriyorlar.

Yüklenen yakıt puanlar alt limitsiz kullanılabiliyor. Defalarca kullandım:))

• quote:

Orijinalden alıntı: yasintekgoz

Adios kart sahiplerine Opet World'ü genelde ücretsiz veriyorlar.

Yüklenen yakıt puanlar alt limitsiz kullanılabiliyor. Defalarca kullandım:))

Adios daha pahalı hocam, normal adios 100, premium 150 TL, ben beleşe getirmek ya da en azından en az kayıpla halletmek için sormuştum
  • Bu kartı sırf bu kampanya icin alacak olan yada almış olan varmı?? Bu konuda yardımcı olursa sevinirim.

• Oran cok iyi

• kurye kartı getirene kadar kampanya biter zaten
  • Adios kartım vardı. 2 yıl önce aradılar adiosu kapatmadığınız sürece kart ücreti olmayan opet card verelim dediler kabul ettim. Kartı olmayanlar ykb kartı varsa arayıp sorabilirler. 10-15 güne kart gelir zaten

• Opet online geçerli olur mu acep?

• İlla ki kendi tel numaramizdan SMS atmamız mi gerekiyor acaba? Bilen var mi

• Baya iyiymiş de kart yok
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.