Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Opet'in Yeni Reklamı

50
Cevap
0
Favori
2.332
Tıklama
Giriş
      280 Mesaj
      21 Mart 2006 19:09:01 Konu Sahibi
      quote:

Orjinalden alıntı: prozium

quote:

Orjinalden alıntı: royartar

güzel açıklama

ben bide şeye gülüyorum, olm yazsana arkaya yazıyı.. diyo cem en başta

gerçekten 10 numara reklam olmuş ya.. hele gitt " abi deli galiba " demesi.

Buradaki manayı anlayamadım ben

burdaki mana şu;
      Mayk getir şu yazıyı gitt dediği zaman ekranın altında " Trafiğe kapalı alandır." diye bi yasal uyarı çıkıyo . araç reklamlarında veya araçların kullanıldığı reklamlarda bu yazı hep yazar ve bu sanırım yasal olarak mecburi.bunuda espirili bir dille ön plana çıkarmış.yani yasal uyarıyı bile reklamın senoryoya katmış diyebiliriz ;)
      detaylar üzerine kurulubir reklam ...
      |
      |

• Yarbay
      3594 Mesaj
      21 Mart 2006 20:05:04
      en güzeli bu olmuş ya
      |
      |
      21 Mart 2006 21:34:09
      bir de jet plotlarının it dalaşı yaparken bir birlerini telsizden uyarması gibi gittin "abi sağda" diye uyarması da inceliklerden biri...
      |
      |
      21 Mart 2006 23:15:07
      Bence Mike'ın Gitt ile bir film çevirmesinin zamanı gelmiştir. Dizi daha da süper olur ama o kadar parayı cmylmz'a verecek tv kanalı bulmak zor.
      |
      |
      21 Mart 2006 23:21:46
      süper bi reklam yaa o levye işine bayıldım bide kardeş ben seni maslak opette indiriyim sen ordan minibüsle dewam edersin
      yarış başlamak üzere lütfen çocuklarımızı pistten alalım .. sanki düğün salonu
      |
      |
      22 Mart 2006 09:06:32

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xbagci -- 22 Mart 2006; 9:07:17 >
      |
      |
      22 Mart 2006 09:20:46
      üstüne yok bu cem in------------
      |
      |
      22 Mart 2006 09:51:58
      quote:

Orjinalden alıntı: grkn
      bir de jet plotlarının it dalaşı yaparken bir birlerini telsizden uyarması gibi gittin "abi sağda" diye uyarması da inceliklerden biri...

Gitt Mayk'ı yanlışlara karşı uyarıyor yani. Yani arabalar Opet'le daha bi akıllı oluyor. Sağdan geçmeye karşı uyardığı gibi Langırttaki fırfıra karşı bile uyarmış olabilir.

Hatırlayın, araba olmadan Mayk biraz salak bir portre çiziyor, eski reklamdaki şirket yönetiminden gitt maketi gibi kendisinin de bebeğinin verilmesini istemesi durumundaki halleri örnek mesela.

Ama bu defa bazen fazla akıllanan Gitt ileri gidebiliyor: (Abi, levye...)

Ben de asistanların neden peruk taktıklarını tam anlamadım. Belki de Mayk gibi her elemanın ayrı bir görünüm takıntısı var, kimi ne açıyorsa onu kullanıyor. İhtiyarların da aksesuarı ona göre eski usül bişi olacak tabi. Mayk'ın aksesuarı batıdan olduğu için ihtiyarlarınkiler de batıdan alınma. Yoksa eski usül Osmanlı aksesuarlar (kavuk, yaniçeri külahı vs) kullanabilirlerdi.

Çekimler nerede yapılmış?

Mayk kaç para almış?

Full-force o kadar etkili mi? Hatta, etkili mi? Esas konu bu aslında, ama kimse üründen bahsetmiyor bile

.oO°Oo.
      |
      |
      TOSHIBA Satellite L50-C-17K - Core i7-5500U @2.40/3.00GHz - Intel HD Graphics 5500 - NVIDIA GeForce 930M 2GB DDR3 - 8192MB DDR3L 1.600MHz RAM - 1TB HDD - 15.6” Toshiba TruBrite® Full HD LED IPS - Asus SDRW-08D2S-U External - Logitech G500 - Inca6800i - CanonMX340 - AirTies Air 5760 - TP-Link TL-WA850RE
      Honda Civic Elegance 2012 Otm Füme BRC 24MY11 - Navitech NX-220r - OnePlus 5 64GB Slate Gray - Spigen OnePlus 5 Rugged Armor (K04CS21513) - Meizu EP52L Stereo Bluetooth Kulaklık Füme - Panasonic P55ST50E NeoPlasma - LG BH6730T Home Theater - Next Minix HD Cool Sat. - Casio Edifice EFX-530 - Dark SmarTime - Canon A510 - Kodak Z915 - Bursaspor - Galatasaray - Kdz.Ereğli

• Yüzbaşı
      596 Mesaj
      22 Mart 2006 10:01:27
      quote:

Orjinalden alıntı: no_fate

lütfen çocuklarınızı yarış pistinden alınız

muahahahaaaaa

+1000

|
      |
      22 Mart 2006 10:14:28
      "FINISH HIM GITT"
      |
      |
      22 Mart 2006 22:55:51 Konu Sahibi
      quote:

Orjinalden alıntı: Mesudum

quote:

Orjinalden alıntı: grkn

Gitt Mayk'ı yanlışlara karşı uyarıyor yani. Yani arabalar Opet'le daha bi akıllı oluyor. Sağdan geçmeye karşı uyardığı gibi Langırttaki fırfıra karşı bile uyarmış olabilir.

Hatırlayın, araba olmadan Mayk biraz salak bir portre çiziyor, eski reklamdaki şirket yönetiminden gitt maketi gibi kendisinin de bebeğinin verilmesini istemesi durumundaki halleri örnek mesela.

Ama bu defa bazen fazla akıllanan Gitt ileri gidebiliyor: (Abi, levye...)

Ben de asistanların neden peruk taktıklarını tam anlamadım. Belki de Mayk gibi her elemanın ayrı bir görünüm takıntısı var, kimi ne açıyorsa onu kullanıyor. İhtiyarların da aksesuarı ona göre eski usül bişi olacak tabi. Mayk'ın aksesuarı batıdan olduğu için ihtiyarlarınkiler de batıdan alınma. Yoksa eski usül Osmanlı aksesuarlar (kavuk, yaniçeri külahı vs) kullanabilirlerdi.

Çekimler nerede yapılmış?

Mayk kaç para almış?

Full-force o kadar etkili mi? Hatta, etkili mi? Esas konu bu aslında, ama kimse üründen bahsetmiyor bile

.oO°Oo.

Çekimler İstanbul Park'ta yapıldı.

Mayk'ın kaç para aldığını bilmiyorum . Ki zaten sadece bu reklm için almamıştır , bütün bi reklam kampanyası için bi fiyata anlaşmışlardır heralde.yani bütün reklam serileri için almıştır parayı.bu sadece tahmin tabi kesin olarak bimiyorum.

Full-force un o kadar etkili olduğunu sanmıyorum yani serçeyle corvette i geçebilcek kadar bi güç yaratmıyodur illaki :D ama adamar iddialıki bu kadar reklam kampanyası yapmışlar ..
      |
      |

Reklamlar
sohbet
üniversite
SEO
Ankara Web Tasarım
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.