Şimdi Ara

Operatörler tarife karşılaştırma sitelerinin test yayınına başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
2.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Mobil iletişim operatörlerimizin tüketicileri cezbetmek adına kullanıma sunulan sayısız tarifesi bulunuyor. Ancak tüketicilerin ihtiyacı olan tarifeyi bulabilmesi için operatör sitelerinde veya müşteri hizmetlerinde uzun süreler geçirmesi gerekiyor.

Bilgi Teknolojileri Kurumu - BTK bir süre önce genelge yayınlayarak operatörlerin tüketicilerin tarifeler arasında kolay seçim yapmasını sağlayacak bir karşılaştırma uygulaması hazırlamasına yönelik talimat vermişti. 

Bugün itibariyle operatörler karşılaştırma sayfalarının test yayınına başladı. Tüketiciler kriterlere göre tarifeleri karşılaştırdıktan sonra listeden dilediklerini seçerek abone olabilecekler. Özellikle nokta atışı tarife arayanlara büyük kolaylık sağlayacak olan uygulamanın operatör sayfalarına aşağıdan ulaşılabilir:

• sidik yarışı başladı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkcell linkine girdim. Öğrenciye özel tarife, faturasız, 500dk konusma, 1000sms, 1gb internet yazdim, tarifeler 500tlden basladi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TeamAnimus -- 19 Mart 2013; 23:50:38 >
  • Daha bugün numara taşıdım, haberim yoktu. İyi mi yaptık kötü mü yaptık bakayım.
  • Bende sandım kı kendi tarifelerini diger operatörlerinki ile karşılaştıracaklar. Kendi aralarinda fark etmiyor.

• Turkcell in olayı çok farklı olmuş ya.. Paket tutarları ile karşılaştırma yapmiyolar çünkü çıkacak Kazıları ortaya. Onun yerine 300 400 lira çıkıyor :D

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.avea.com.tr/web/TarifeKarsilastirma/Kullanimkosullari

Avea'nınki kurallara aykırı olduğu için kapatılmış
  • Bilgi için teşekkürler, bir bakalım nasıl olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeamAnimus

Turkcell linkine girdim. Öğrenciye özel tarife, faturasız, 500dk konusma, 1000sms, 1gb internet yazdim, tarifeler 500tlden basladi

Aynen komedi ya, avea'da 23 liraya kullandığımız tarife'nin turkcell(kazık) fiyatı
    Turkcell şu zihniyeti değişene kadar daha da geçmem...
  • hedef tarifleri daha anlasılır yapmak...dusunce guzel...ama mevcut uygulam berbat.. kafayı dahada karıstırıyor....operator sorumlularına sorsan ordaki bilgilerden hiçbirsey anlamaz...tariflere karsılastırmalı şema halinde olsa daha anlasılır hale gelir...

• çok gereksiz çunku paketler filan yok sadece tarife karşılaştırıyor bence hiçbir anlamı yok.
  • Saçma sapan bir sistem. Normalde yazdığım koşulları sağlayan şey 19 lira ama 100 küsürden başlıyor fiyatlar Vodafone'da. Bunu hazırlatanlara da, hazırlayanlara da allah akıl fikir versin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jay jay justified -- 20 Mart 2013; 20:15:25 >
  • Gelişir diye düşünüyorum
  • hiçbirşey anlamadım şaçma sapan bişey olmuş
  • Sayın editör,

Haber içindeki, tıklanabilir link içeren kelimelerdeki linkleri yeni sayfada açılacak şekilde yazarsanız çok daha makbul olacak... Linke tıklayınca direk bu sayfadan gidiyor ve ben sietye geri dönmek için boşa uğraşmış oluyorum... Teşekkürler, kolay gelsin...
  • turkcell 200 dk mobil 200 dk sabit 1gb int 100 sms 57 liradan başlıyor 500 tl yekadar gidiyor bu ne biçim sistem kimse bir şey anlamaz bundan
  • Bu uygulama çok güzel oldu
  • Ben kimsenin kullanacağını sanmıyorum.
  • Güzel güzel . Göstermelikte olsa bişeyler yapmak zorunda kalacaklar. Buda tarifelere yansıyacak .
  • turkcell den tarife yaptim 10000 sms 750 mb internet 500 dk konuşma 25400 fiyat çıktı rakamlar değişiklik göstere bilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.