Şimdi Ara

Operatör Sürüm Düşürme (iPhone 6S)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle merhabalar, sorunum ile alakalı daha önce açılmış konuları inceledim ama artık olmyormuş apple imzaları kapatmış. Şöyle ki iphone 6s 10.1.1 sürümünü kullanıyordum. Yanlışlıkla ios 12.4 e güncelledim.Şimdi şebeke sinyalinde inanılmaz bir eksiklik var normalde telefonum evin her yerinde çekerdi şimdi saadece bazı bölgelerde çekiyor üstelik Vodafone yanımda uygulamasından 4g ve 3g yi kapatmama rağmen 2G de bile sinyal çok zayıf ne arama yapabiliyor ne de alabiliyorum ne de adam gibi telefonda konuşabiliyorum. Kıdemli ve bilgili arkadaşlardan konuya hakim arkadaşlardan rica ediyorum. Eğer imzası kapanmamış operatör sürümü varsa(vodafone için) burada bilgilerini paylaşmalarını rica ediyorum. Zira gül gibi tertemiz telefonum birden çöp oldu. Apple ı bu tarz telefonu eskitme politikası yüzünden kınıyorum. Şunu anladım ki huylu huyundan asla vazgeçmeyecek. Bu firma kullanıcılarına illa bedel ödetmek istiyor sürekli yeni telefon aldırma peşinde. Bu şekilde bir satış politikası izlemek insanları resmen haraca bağlamak demektir.

• Sıfırdan kur birde IOS 12 yi öyle bir dene istersen büyük ihtimal düzelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.