Şimdi Ara

Operatör ler Bayramda çöktü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Şidi diyecekler ki efendim pandemi var herkes evde , telefon ile bayramlaşma olduğundan dolayı şebeke çöktü.

Ulan ne berbat alt yapınız var.
    Dünyanın neresinde bu olay oluyor Türkiye haricinde?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sadece Turkcell çöktü. Diğerleri sağlam.

• Şuan ailemin yanındayım deneme yaptım 3 operatör patlak

İstanbul Sarıyer.

• Bende hiçbiri çökmedi. Bölgesel yoğunluk olmalı, çağrı başlatma cihazının kapasitesi dolmuştur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hiçbir sıkıntı olmadı bizde (Türk Telekom) şebekelerin kilitlenmesi dünyanın her yerinde olmaktadır ezbere konuşmayalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boyzof -- 24 Mayıs 2020; 13:55:48 >
  • Vodafone da sorun yok

• boyzof B kullanıcısına yanıt
    Denedim yazdım.
    Ezber yok

• GP store'dan Network Switcher yükleyip aramalarınızı LTE ONLY modunda yapabilirsiniz.
    TT bu modda sorunsuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GENERALCELL -- 24 Mayıs 2020; 14:17:44 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dünyanın her yerinde oluyor, hiç bir firma yılda bir gün 81 il, 80 milyon görüşme yapacak şekilde yatırım yapmıyor, abd de black friday da şebekeler çöktü, ki toplumun çok azını ilgilendiren bir olaydı...

• GENERALCELL kullanıcısına yanıt
    Zaten 4g ve VoLTE açıkken aramayı böyle yapıyor cihazlar bu uygulamaya ilave ne gerek var?

• Yoğunluğun fazla olduğu zamanlarda 4G şebekesi üzerinden volte kullanarak arama yapmak faydalı olabilir. normal ses iletişiminde baz istasyonu belli bir frekansta belli bir bantgelişliğini bir telefona ayırmak zorunda kalırken data iletişiminde frekansları cihazlar arasında dönüşümlü olarak çok daha verimli kullanabilir. Bu sayade daha çok telefon aynı frekanstan veri iletişimi gerçekleştirebilir. volte de ses veriye çevrilerek aktarıldığından çok daha verimli bir frekans bantgenişliği kullanımı sağlanır ve daha çok kişi aynı baz istasyonundan hizmet alabilir diye düşünmekteyim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.