Şimdi Ara

Operatör Değiştirme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
2.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Vallahi korktum BİMcell'in hızı kısıtlanıyor diye :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Öyle birşey olacağını sanmıyorum. Nihayetinde bimcell sadece bir tarife/paket satıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Hız kısıtı olsa bile (olsa bile diyorum, hız kısıtı yok bimcell'de) paket fiyatlarına değer diye düşünüyorum.

• Hocam çokta totosunu kaldırmayalım BİMcell'in yaparsa fiyatları 20 GB 50 lira diye ortada kalırız :D

• 42 TL = 4,85 $

Hitap ettiği kitleye göre çok iyi paketler. Patlatsin 59-69TL'ye sınırsız sosyal medya, bende geçerim.

Şimdi yan hatti her ay Vodafone - Türk Telekom arası dolaştırırım :D

• Mobil ödeme dijital operatörden kapatılıyor hocam.

Sekreter ise upcall'dan kapatılıyor. Sekreteri kapattıktan sonra upcall'i silerseniz ayarlarınız korunmaya devam eder.

• BİMcell candır, sınırsız youtube paketini BİMcell'den aylık 15-20 liraya bekliyoruz.

• Aylık ek 25 ya da 30 TL verelim.

Ek paket olarak Youtube, İnstagram, Twitter, Facebook, Whatsapp sınırsız olsun.

Faturalıya hiç gerek duymam, bir ay durumum iyi ise sınırsız yaparım, bir ay durumum iyi değilse yapmam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jazzalyn

Cihaz 2 testte de farklı bandlara bağlandığı için böyle devasa fark olmuş olabilir. Eğer mümkünse banlara bakar mısınız?

Samsung cihazlarda *#0011# ile bakılıyor.

Olabilir hocam. Ancak bimcellde 3 ay kaldım. Bu süreçte duruma canım sıkıldığı için çokça test yaptım. Hiçbirinde türk telekomda olanın yarısını, hatta 3 te 1 hızını bile alamadım. Henüz bugün sabah turkcelle geçtim. Yeni geçişlerde paketlere bakarken konuya denk geldim. O yüzden yazayım dedim.

Dediğim gibi bu benim tecrübem. Memnun kalan kişiler de çok fazla. Ama benim son çarem olmadıkça bir daha asla bimcelle geçiş yapmam. Dışardan yediğim bir öğünü yemem 10 15 lira fazla koyar turkcellde kalırım.

Bandlara gelecek olursam telefonum sony ancak içinde custom rom kurulu. O yüzden ussd kodlarının bir çoğu çalışmıyor ya da hata veriyor. Verdiğiniz kodu da denedim ama sonuç yine hüsranOperatör Değiştirme 

• LEAME kullanıcısına yanıt
    Turkcell kalitesi bir başka, havada karada çekimi var maşallah. Ama kaliteside cüzdanları çekiyor o ayrı :D

• LEAME kullanıcısına yanıt

En güzelini yapmışsınız.

Online İşlemler'den iptal etmeyi denediniz mi hocam. Paketlerim kısmında 5GB paketinin çıkıyor olması lazım.

• Geçen ay'dan beri taahhüt artık bittiği için orada gözükmüyordu reis. Manuel iptal etmiştim. Üst mesaja edit yaptım. Bu kadar saçma bir sistem olamaz.

Operatör Değiştirme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 23 Haziran 2021; 1:10:3 >

Dediğiniz gibi biraz saçmaymış hocam. Ama en azından iptal olduğunu garanti ettikOperatör Değiştirme 

• Aynen o iyi oldu. Ama yinede içime kurt düştü, güncel tutar işlenir işlenmez bakayım diyeceğim da bu ayın faturası kesilmeden neyden ne kadar almış göremeyeceğim.

Acilen TT'nin standart bir kalite getirmesi lazım. Zerre güven vermiyor şu durumda.

Doğru hocam. Faturasız'da da paket bitmeden TL'ye geçme olayını da bitirmeleri gerekiyor. Benzer şeyler Vodafone'da da var, üstüne üstlük internet hızı berbat diye hiç beğenmiyorum onu. Türk Telekom yine internet hizmetini iyi sunuyor. Onun dışında mobil uygulamanın arayüzünün değişmesi lazım artık, gerçi ufak tefek yapmaya başladılar birkaç önce ama yeterli değil. Komple tasarlanması gerek, AVEA zamanından beri aynı yahu.

Abi Turkcell kalitesi farklı birşey ya, müşteri temsilciler utanmasa evime gelip yemeğimi çayımı yapacak öyle diyeyim :D

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.