Şimdi Ara

Operatör değişimi hk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 6
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 9 saat 2 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Marjinal01 (4 mesaj) sal12la (2 mesaj) Gebeskeli (2 mesaj) absolute (1 mesaj) krkmz1666 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4 mesaj) Mobil (5 mesaj) Mini (1 mesaj) Uygulama (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1071 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Turkcell in yeni müşterilere özel tarifelerinden faydalanabilmek için hattımı vodaya taşıdım, 2 Mayıs'ta geçiş tamamlanacak, 3 Mayıs'ta tekrar Turkcelle dönüş başvurusu yapacağım. Gerek taşımada gerekse Turkcell yeni mşt kampanyasına katılımda bir sıkıntı olur mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Yüzbaşı
    361 Mesaj
    Olmaz. Geri turkcell e tasidiginda kampanyalardan faydalanir yararlanirsin !

Yeni hat aliminda ilk 90 gun sure tasima olmuyor sadece okadar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    192 Mesaj
    merhaba, bu hattı turkcell den vodafone a taşıyıp geri dönüşlerde ücret ne oluyor?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    992 Mesaj
    Sorun olur kampanyalar için genelde 30 gün ve ya 90 gün sınırı oluyor.

Örn;
    son 90 gün içinde numarasını taşıyarak veya yeni bir hat alarak Turkcell Hazır Kart’a gelen ve son 30 gün içinde Turkcell’den numarasını taşımamış aboneler yararlanabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkay956 -- 1 Mayıs 2018; 11:56:20 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    361 Mesaj
    Turkcell dim.

Vodafone tasidim hat acildi 2 gun kullandim.

Geri turkcell e tasidim suan lifecell den kampanyadan yararlaniyorum arkadasim.

• Binbaşı
    1071 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Hay eline sağlık kardeşim, aradığım cevap işte buydu. Hep okuduğum bir şeydi ama bizzat tecrübe etmiş bir kişiden duymak şüpheye yer bırakmıyor. Teşekkür ederim. Geceyarısı itibariyle geçiş olacakmış, Cuma günü tekrar Turkcell'e geçiş başvurusu yaparım o halde.
    |
    |
    g.omeroglu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1071 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Güncelleme. Bugün tekrar Turkcell'e dönüş başvurusu yaptım, başvuru öncesinde MH ni arayarak Lifecell Fırsat 5gb tarifesine geçebileceğimin teyidini aldım, ayrıca Turkcell bayisine de bu tarifeye geçmek istediğimi belirttim, olumsuz bir dönüş olmadı, 4 gün içinde geçişiniz tamamlanır dedi. Umarım beklediğim gibi hayırlı bir şekilde sonuçlanır bu macera.
    |
    |
  • Çavuş
    49 Mesaj
    sonucu buradan paylaşabilirmisiniz

|
    |
  • Çavuş
    49 Mesaj
    kampanyadan faydalanabilmek için 30gün geçmesi gerekir diye biliyorum ama sonucu bekliyorum

|
    |
  • Yarbay
    24093 Mesaj
    [15 Mart 2022 00:39:44 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    Kampanyalı fiyattan yararlanmak için diğer operatöre geçin sonra Türkcell e geçin. Bayi ayarlıyor 30 gün beklemenize gerek Yok

|
    |
  • Binbaşı
    1071 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Bugün itibariyle geri döndüm ve Lifecell Fırsat5Gb paketine geçiş yaptım. Merak edenlere kanlı canlı örnek olsun. Vodafone'da sadece 1 gün kaldım. Türkcell'den Vodafone'a geçiş 6 gün sürdü, Vodafone'dan Türkcell'e dönüş 4 gün sürdü. 10 günde gittim geldim, istediğimi aldım.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
valorant points
vp satın al
bankacılar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,208
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.