Şimdi Ara

Operatör Değişikliği - Önerileriniz Önemli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba , Turkcell kullanıyorum fakat kullandığım paketler gerçekten bir öğrenciye göre çok pahalı geliyor..
    Sınırsız İnternet Paketi 1GB + Her Yöne 100Veren Nar 50-55 tl civarı.

Vodafone iyi midir ? Kapsama alanı nasıl kampanyaları çok güzel gerçekten.
    AVEA : o kadar iyi değil galiba paketleri iyi fakat destekleri ve kapsama alanı gerçekten çok zayıf.

Kafamda şuan vodafone var siz ne önerirsiniz ?

• öğrencisin madem avea önerebilirim.
  • Vialpando kullanıcısına yanıt
    önyargı ile yaklaşma derim. Avea bir öğrenci için en ideal operatör sayılır. Bulunduğun yerlerde çekim internet kalitesin test edip öğren bence ona göre pttcell i önerirm ama illa vodafone diyorsan hepsi bir arada özgürlük paketi var 25 tl ye onu tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Noxco kullanıcısına yanıt
    pm yolladım hocam bir kaç şey sormam lazım
  • Avea iyi fakat kapsama alanı benim için önemli hocam şurda kullanacağım 2-3 sene sonra 532'li hat bulabilirsek onu alıcam :)
    Aveaya gidip kapsama alanı testini yaptıracağım inşallah
  • pttcelle geçtim kafam rahat
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vialpando

Merhaba , Turkcell kullanıyorum fakat kullandığım paketler gerçekten bir öğrenciye göre çok pahalı geliyor..
    Sınırsız İnternet Paketi 1GB + Her Yöne 100Veren Nar 50-55 tl civarı.

Vodafone iyi midir ? Kapsama alanı nasıl kampanyaları çok güzel gerçekten.
    AVEA : o kadar iyi değil galiba paketleri iyi fakat destekleri ve kapsama alanı gerçekten çok zayıf.

Kafamda şuan vodafone var siz ne önerirsiniz ?

Vodafone İnterneti diğerlerine göre yavaş
  • quote:

Avea iyi fakat kapsama alanı benim için önemli hocam şurda kullanacağım 2-3 sene sonra 532'li hat bulabilirsek onu alıcam :)

Kapsama alanına takılmamak lazım. Çünkü ben Turkcell'in bile sinyal kaybı yaşayıp çakıldığı yerler gördüm. Bende 3 tane 0532 ile başlayan hat var ve Üçü de AVEA'da

Bugün gördüm eskiden 4 çeker reklamı yapan Turkcell bugün öğlen gördüğüm reklamında nerelerde iyi çektiğini gösteren koordinatlar veriyordu. Koordinatlar N (North) ve E (East) harfleriyle belirtiyor. Reklamda altta geçen yazıya bakın görürsünüz. Hepsi de İstanbul boğazında olan yerler. Türkiye'de İstanbul dışında başka şehirlerde var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdarski -- 2 Şubat 2014; 20:13:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: serdarski

quote:

Avea iyi fakat kapsama alanı benim için önemli hocam şurda kullanacağım 2-3 sene sonra 532'li hat bulabilirsek onu alıcam :)

Kapsama alanına takılmamak lazım. Çünkü ben Turkcell'in bile sinyal kaybı yaşayıp çakıldığı yerler gördüm. Bende 3 tane 0532 ile başlayan hat var ve Üçü de AVEA'da

Bugün gördüm eskiden 4 çeker reklamı yapan Turkcell bugün öğlen gördüğüm reklamında nerelerde iyi çektiğini gösteren koordinatlar veriyordu. Koordinatlar N (North) ve E (East) harfleriyle belirtiyor. Reklamda altta geçen yazıya bakın görürsünüz. Hepsi de İstanbul boğazında olan yerler. Türkiye'de İstanbul dışında başka şehirlerde var.

Sadece turkcellde sınırsız internet paketi var galiba hocam ? Aveanın interneti nasıl acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: serdarski

quote:

Sadece turkcellde sınırsız internet paketi var galiba hocam ? Aveanın interneti nasıl acaba

AVEA'nın interneti hız olarak Turkcell'den farklı değil. Lakin bulunduğunuz bölgede test etmeniz lazım. AVEA'nın arkasında TT Net ve Türk Telekom var. Turkcell ise aslında kendi şirketi olan Superonline ile ortaklaşa yapıyor.

Turkcell altın yumurtlayan tavuk olduğundan Mehmet Emin Karamehmet Turkcell'i kaptırmamak için türlü cambazlıklar yapıyor. Her iki şirkette Çukurova Holding'in şirketi. Karamehmet sadece Pamukbank'ta yaptıklarından dolayı Yapı Kredi bankası'nı Koç holding'e kaptırdı. Koç Holding'te Koçbank ile birleştirdi.

• Karar olarak AVEA'ya geçme kararı aldım 2gb sınırsız internet - 500dk her yöne - 5000sms her yöne 25 veya 29 tlymiş ve kullanan arkadaşlarım da çok memnunlar..
    Hat taşımak için ilk önce turkcell'e gitmem gerekli midir yoksa direk avea'daki formu doldurup istenen bilgileri vermek mi lazımdır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.