Şimdi Ara

Operation Flashpoint Resistance Tr yama

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
3.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu oyunu oynayan kaç kişi var bi benmiyim yoksa[bwlng]
    Vazgeçilmez oyunum için türkçe yama yaptım isteyen olurs yollarım.[type]

• hala pc mde yüklüdür.üzerinde 5 y?l cal???ld??? belli oluyor oyunun ...müthi?..yama için sagol ama bu aralar görev editoruyle u?ra??yorum.
  • Addon silahlarda var editor içinde eklentilerim var.
  • Pcbuilder

Arkadasim yamayi bana gonderirsen sevinirim...

TGP001@burntmail.com
  • Gönderdim email'e bak.Güle güle oyna %99,5 türkçe
  • C:\Program Files\Codemasters\OperationFlashpoint\Res\Bin
  • Pcbuilder

Arkadasim bu oyunun bide bana hilesi lazim. Ben hile icin konsolu acamadim [lamer]
  • bende isterim eminaksoy2001@yahoo.com
    şimdiden sagolasın...
  • t<blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by TGP</i>
    <br />Pcbuilder

Arkadasim bu oyunun bide bana hilesi lazim. Ben hile icin konsolu acamadim [lamer]
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    <font color='red'>google'de trainer ara</font id='red'>
    yada (shift - )tuşuna basılı tut campaıgn yaz tüm bölümler
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by El_Emin</i>
    <br />bende isterim eminaksoy2001@yahoo.com
    şimdiden sagolasın...

Gönderdim.
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by El_Emin</i>
    şimdiden sagolasın...

Gönderdim.
  • ee nasıl olmuş tatlımı?
    şimdiden sagolasın...

Gönderdim.
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by TGP</i>
    <br />Pcbuilder

Güzel olmuş abi eline saglik...

Bak bende emege emek kattim...

http://www.geocities.com/donanimhaber20042002/flash.zip
    Açılmadı. Nedir bu dosya?
  • ellenerinize saglık...
    bu dil dosyasının algoraitmasını nasıl çözdüğünüzü banada anlatabilirmisiniz..
    yani nasıl dosyayı açtımız
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Pcbuilder</i>
    <br />Gönderdim email'e bak.Güle güle oyna %99,5 türkçe

su %99.5 türkçe oyundan bana da yollarmıdın

canavar147@email.com
  • Türkce Yamayı bu linkten indirebilirsiniz...

http://geocities.com/donanimhaber20042002/
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by TGP</i>
    <br />Türkce Yamayı bu linkten indirebilirsiniz...

<blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>Teşekkür ederim kardeşim.Yamayı bu sayfadan indirebilirsiniz.İçeriğini bozmadığın için teşekkürler.

• İçerige dokunmadım. Basit bi kurulum dosyasi olusturup hosta upload ettim...

Yalniz ben Single Player bölümünde oyunun hile konsolunu bi turlu acamiyorum... [wand]
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.