Şimdi Ara

< OPERA TARAYICI > Opera 18 & Opera 19 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.573
Cevap
10
Favori
201.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eheh herkesin içinde uhdekalmış gif olayı

yaw post atmışken söyliim, konuyla alakasız ama çok güzel olmuş şu blocked content özelliği. dh de reklam yok şu an
  • iimiş.. peki 9betanın bu versiyonda bug görmedinizmi henüz hiç?

quote:

Orjinalden alıntı: _PainKilleR_

eheh herkesin içinde uhdekalmış gif olayı

yaw post atmışken söyliim, konuyla alakasız ama çok güzel olmuş şu blocked content özelliği. dh de reklam yok şu an
  • yok walla. işte gifler delleniyo bazen. o kadar.
  • technics gözünü seviyim abi duyar muyar, şurda iki dakika adam gibi girdik internete
    şaka bir yana ben henüz rastlamadım, gif olayının ben bir bug olduğunu yeni öğrendim kendimden şüphe ediyordum, şu saate kadar o hata yok, senin bahsettiğin c/p sorunu da yok bende yalnız benim başka bir sorunum var ben özelleştirilmiş menü kullandığımdan (az sonra bi ss atarım) bu blocked connect özellliğini kullanamıyorum...

quote:

Orjinalden alıntı: Technics

iimiş.. peki 9betanın bu versiyonda bug görmedinizmi henüz hiç?

quote:

• :) heheh bendede var o boşver aksiyon oluyo arada gülüoz işte fenamı

quote:

yok walla. işte gifler delleniyo bazen. o kadar.
  • muhah koptum yaa . dur sizi burda yakalamışken bende kurayım 9u bidaa java bulmam lazım ama önce biyerlerden 2yüz bilmem kaç mb kimçekecek yoksa netten

quote:

Orjinalden alıntı: beytepe

technics gözünü seviyim abi duyar muyar, şurda iki dakika adam gibi girdik internete
    şaka bir yana ben henüz rastlamadım, gif olayının ben bir bug olduğunu yeni öğrendim kendimden şüphe ediyordum, şu saate kadar o hata yok, senin bahsettiğin c/p sorunu da yok bende yalnız benim başka bir sorunum var ben özelleştirilmiş menü kullandığımdan (az sonra bi ss atarım) bu blocked connect özellliğini kullanamıyorum...

quote:

iimiş.. peki 9betanın bu versiyonda bug görmedinizmi henüz hiç?

quote:

• yaw bende bi de şu oluyo. mesela bi yazıyı tararken birden tüm yazıyı seçiyo ama fareyi bırakınca orası gene taralı kalıyo. bilmem anlatabildim mi :D

screenshot atarım olursa...
  • version 1.4 kurdum 9betayıda tekrar deniycem ama buson olacak valla :) ya bunu yükleyince dh deki başlık isimleri falan büyük harfle oluyo onları eski haline nasıl getiricez arkadaşlar bisürü yerde font ayarı var
  • beyler bakın. aradaki taranmamış alanı görüyosunuz dimi. ondan sonrasını ben taramadım. zaten benim bildiğim tararken boşluk bırakıp devam etmek imkansız

< OPERA TARAYICI > Opera 18 & Opera 19

fontlara hiç dikkat etmemiştim ben technics. bilemiyorum onu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi painkill -- 10 Şubat 2006 2:32:16 >

• hehhe buda enteresan .. opera 5bilinmeyenli denklem gibi bazen gerçektende güzel ve hızlı eywallahta insan belirli bisaatten sonra kendini programcı gibi hissediyo
    quote:

beyler bakın. aradaki taranmamış alanı görüyosunuz dimi. ondan sonrasını ben taramadım. zaten benim bildiğim tararken boşluk bırakıp devam etmek imkansız

< OPERA TARAYICI > Opera 18 & Opera 19

fontlara hiç dikkat etmemiştim ben technics. bilemiyorum onu.

• born şu traya atma olayının ayarlanması yokmu ya ben aşaa indrdiimde otomatik trya atsın kendini (ctrl+h değil optionstan).. öyle daha kolayıma geliyo benim
  • yaw ben de traya hiç inmesin istiyom. o nerden kapatılıyo
  • boşver sen onu nasılsa tekrar açınca kaldığın yerden devam ediyosun.nası ama pratik çözüm
  • flexy olsun operada :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 10 Şubat 2006 2:45:29 >
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: tasarimci

Evet seçili. Aynı sayfayı ie ve maxthonla açtık gifler hareketli..Opera da harketsiz..

Aynı sorun ben de de oluyordu, ayarlarda ve sistemde hiç bir hata olmamasına karşın oluşuyordu bu sorun.
    Flash Player'ı güncellemeni tavsiye ederim.

Dostum teşekkürler.. Operayı birkaç defa kurmuştum ama flash playeri hep unutmuşum.. Sorun halloldu
  • 9u kaldrdım sonkez bu copy paste olayı deli ediyo beni iicene.. bune yaa... yeni bir sorun daha operayı kapatsam bile asılı kalıyo sistemde .. bütün bunların operayla değilde dışarıdan bir programdan olduğuna inanıyorum ben .. belirtiler onu gösteriyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 10 Şubat 2006 16:05:33 >
  • Rica ederim kardeş...

quote:

quote:

quote:

Evet seçili. Aynı sayfayı ie ve maxthonla açtık gifler hareketli..Opera da harketsiz..

Aynı sorun ben de de oluyordu, ayarlarda ve sistemde hiç bir hata olmamasına karşın oluşuyordu bu sorun.
    Flash Player'ı güncellemeni tavsiye ederim.

Dostum teşekkürler.. Operayı birkaç defa kurmuştum ama flash playeri hep unutmuşum.. Sorun halloldu

• quote:

9u kaldrdım sonkez bu copy paste olayı deli ediyo beni iicene.. bune yaa... yeni bir sorun daha operayı kapatsam bile asılı kalıyo sistemde .. bütün bunların operayla değilde dışarıdan bir programdan olduğuna inanıyorum ben .. belirtiler onu bunu gösteriyo

bende de çoğunlukla asılı kalıyo fakat copy/paste olayında sorun yok.Bir de bugün farkettim geçmişi sil dememe rağmen adres satırında girdiğim linkler olduğu gibi duruyor.
  • geçmişi değil ziyaret edilmiş sayfasları sil seçeneğini kullancaksın o iş için.

tools > delete private data > clear history of visited pages
  • Opera ile firefox aynı değilmiydi.Netscape yapmıyormu 2 sinide?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.